Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tudok vagánykodni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok vagánykodni a kocsimmal meg az egzisztenciámmal? Nekem úgy tűnik, lópikulát sem ér az egész a csajoknak

Figyelt kérdés

Sosem vagánykodom direktben, nem csinálok feszítős képet az autóval, nem mondok ilyet direktbe egy csajnak, hogy nekem amúgy van saját egzisztenciám, pénzem stb.

Mégis amikor csak úgy véletlenszerűen megvillantom, hogy érted tudok menni a randira kocsival, vagy hogy külön élek a szüleimtől, no szobatárs, no lakótárs, enyém az egész kégli.. egyszerűen nem reagálnak erre. Szóval nem nő a vonzalom egy cseppet sem, nem is csökken, de valahogy úgy értem, hogy az egész nem jelent semmit.

Akkor most tényleg nem számít semmit, vagy csak én nem tudom ezt a csajoknak "jól eladni" ?


2017. márc. 19. 23:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
92%
Mert lopikulat sem er. A pasim ahol elt,nem volt szuksege autora,gyorsabban megy busszal,albiban lakott mert egy sajat keco 50millanal kezdodik,de muvelt,5nyelven beszel,humoros,megnyero,vagany,meg nem lattam olyan sportot uzni,amiben bena,buszken feszitek mellette.Aztan amikor mar kirandulgattunk,lett auto,most tervben van a haz.Kozosen felepitjuk.Nekem ne az egzisztenciaval villogjanak hanem szemelyiseggel.
2017. márc. 20. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is van kocsim és saját, tehermentes laskásban élek. Miért kéne elájulnom tőled?
2017. márc. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
54%

Nem mindegy, hogy milyen kocsi meg milyen kéró meg milyen egzisztencia.

Csak egy példa: attól egy puna se fog hasraesni, hogy van mondjuk pesterzsébeten egy 25 m2-es paneled meg egy 30 éves II-es Golfod, meg mondjuk keresel 180at.

Már nem a szocializmusban élünk, ahol egy 125-ös MZvel már lehetett csajozni, mert vagánynak számítottál.

Szóval ettől még ugyanaz a kategória maradsz a golddiggerek szemében, mint akinek még ennyije sincs.

A minimum, amitől egy ilyen "nő" hasraesik, az egy belvárosi penthouse, egy max. 2 éves TT Coupe, meg mondjuk nettó 800as fizu, de mondom, még ez is csak a beugró szint.

Azt értsd meg, az a lényeg, hogy ez nem a vagányságról szól. Arról szól, hogy egy olyan szintet hozz, amiben az aranyásó látja azt a lehetőséget, hogy neki nem kell dolgoznia, és mégis luxus életet élhet.


De ha nem aranyásókra, hanem normális nőkre hajtasz(akikből sajnos kevés van), akkor ennek nincs ilyen nagy jelentősége.

2017. márc. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
Leírtad: nem vagánykodsz direktben. Úgy kell vagánykodni, hogy észrevegyen, így nem vesz észre.
2017. márc. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 b_zsolt55 ***** válasza:
100%
Mind kehet mindened, ha a személyiséged nulla....azon kéne dolgoznod, és hidd el sikeres leszel
2017. márc. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én normális nőnek tartom magam, de ha nekem így villantgatni próbálnál, hogy "enyém az egész kégli" meg "érted tudok menni kocsival" na, na, na és várnád a reakciót, akkor úgy lennék vele, hogy akkor most hova szarjak? Mit kell itt ebből ilyen ügyet csinálni? Most kezdjelek sztárolni vagy mi? Nem a nőket, általában az embereket zavarják az ilyen dolgok, hogy nyomatod, hogy neked ez van meg az van, aztán majd kicsikkansz, hogy essél már hanyatt vagy valami.. Olyan gáz.
2017. márc. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Végül is csak a lényeget hagytad ki? Milyen típusú és hány éves kocsid van? Hol van és mekkora a kecó és mennyi a fizetésed?
2017. márc. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!