Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyenek a nők? (tizen-,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a nők? (tizen-, huszonéves lányok)

Figyelt kérdés
Igényeik az egekben (barna hajad legyen, kék szemed, keress 200ezer Ft felett, legyen diplomád, legalább 172 cm magas legyél, stb.), undorítóan viselkednek, egyesek megalázzák, megcsalják, kihasználják a férfiakat, átverik akit csak lehet, sokuk a pénzre hajt vagy a fullos testű, kidolgozott férfiakra, arról meg ne is beszéljünk, hogy 10 nőből 10 lekopik pár nap levelezés után pl. egy online társkereső oldalról minden ok nélkül.

2017. márc. 20. 17:05
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
44%
Azert, mert 170 cm vagyok, ennel egy ferfinak azert nem nehez 1-2 centivel legalabb magasabbra nonie :DD Egyebkent a parom szoke, zold szemu es 180-at keres, szakacs szakmaja van, mi a problemad?
2017. márc. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
85%
A tinilányok nem várják el még a lóvét, az kicsit később kezdődik. Illetve ha el is várják az még a felmenőid vagyona ugyebár...
2017. márc. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
72%

Nem mindenki ilyen!

Borzasztóan nyomasztó az általánosításod!!!!

Egy kalap alá venni millió nőt, lányt.

Gratulálok.

Nem találtad meg a megfelelőt, ennyi, hidd el fiúkban is van nagyon-nagyon nagy számú selejt.

L

2017. márc. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 Lazy Lover ***** válasza:
24%
1 a média agymosó hatása! 2 kasszás erzsinek össze jött egy izmos magas gazdag pasi és nekem is olyan kell ha neki össze jött nekem is össze fog ismerve a "női" agymenést
2017. márc. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
72%

Azért kopnak le, mert lejön nekik, hogy nem vagy potenciális barát, vagy férj jelölt. Túl unalmas vagy, sablonos dolgokról beszélgettek, nem látnak benned fantáziát, nyomulsz, ráerőlteted magad stb.

Amúgy még jó, hogy nem kell 172 cm alatti pasi, mivel én 180 vagyok. :D Nálam lassan aktuális a családalapítás, szóval azért nem kellene olyan férfi sem aki minimálbéren tengődik és a szüleivel lakik. Diploma nem elvárás manapság, mert köze nincs ahhoz, hogy mennyit keres az illető.

Ééés most le leszek pontozva a sok kesergő, szerencsétlen komplexusos pasi által: nem volt soha kidolgozott testű barátom, 2 db kövér volt, a harmadik nagyon sovány. Persze ez csak hazugság lehet, olyan nincs, hogy egy nő összeáll egy nem tökéletes férfival :D

2017. márc. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
47%

Nem szeretem a kék szemet bár tény hogy párom kék szemű és 168 cm mély szóval messze nem egy óriás. H

a csak ilyen csajokat ismersz vagy nagyon rossz körökben mozogsz vagy nagyon is megérdemled. Azt meg még mindig nem értem neten miért meglepő ha lelép valaki vagy 4-5 másik neművel beszélget vagy találkozik veled egyhuzamban. Ilyen a net.

2017. márc. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:

2. hozzászóló: Sajnos elvárják. Valóban ez a későbbiekben következik, de már az a generáció is kezd "elringyósodni".


3. hozzászóló: Nagyon nagyon nagyon sok nővel beszélgettem / ismerkedtem /stb., és eddig 24 év alatt egyetlen olyan lánnyal találkoztam (aki véletlenül egyedülálló is volt), akire NEM igazak a fenti állításaim. Vele összejöttem, 2 évig tartott. Sem előtte, sem azóta nem találtam hozzá még csak hasonló lányt sem. Tökéletesen igazad van abban, hogy fiúk között is rengeteg a selejt, szexmániás degenerált xar alak, de azért nekik nincsenek óriási elvárásaik egy nővel szemben...


4. hozzászóló: Lehet, hogy "kissé" talán unalmas vagyok, de legalább lehet velem komolyan beszélgetni bármiről. Nem vagyok egy StandUp-os humorzsák sem, de igazán tudok szeretni (ha van kit és érdemes) és bármit megadni annak a bizonyos egy nőnek (ismét ha van kinek, és érdemes).

De itt ki is derült, hogy neked is döntően fontos a pénz ("nem kellene olyan férfi sem aki minimálbéren tengődik és a szüleivel lakik"). És akkor mi van, ha valaki a szüleivel lakik? Talán (ahogy én sem) még nem találta meg azt a nőt, akivel összeköthetné az életét, nem úgy alakult a sorsa, ahogy eltervezte, stb. És sajnos hidd el, hogy nagyon sok diplomás nőnek elvárás, hogy a párjának is felsőfokú végzettsége legyen (mintha ez jelentene bármit is).

2017. márc. 20. 17:29
 8/43 anonim ***** válasza:
66%

- Az online társkeresés halott, túl nagy a választék és a legjobbak közül is a legjobbat választja az ember.

- Valóban kevés a normális lány ebben a korosztályban, a legtöbben nem tudják mit akarnak. Nagyon szerencsés férfi az aki a 20-onévesek közt talál egy normális lányt.

2017. márc. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
Bocsi, az utolsó az 5. hozzászólónak ment.
2017. márc. 20. 17:31
 10/43 anonim ***** válasza:
64%
Mert az evolúció arra kondicionálta a nőket, hogy mindig a legerősebb és legtöbb potenciálisan kiaknázható erőforrással rendelkező férfit keressék. Ez az egész ott gyökeredzik, hogy a nők ezen taktika által tudták a leginkább maximalizálni a saját és a gyerekeik túlélését, mármost manapság a gyerek helyét már átvette az egyéni boldogulás és a túlélés alatt már nem farkasokat kell érteni, hanem sárga csekkeket, de ezeket leszámítva a motivációik ugyan azok maradtak. Lehet hisztizni, akinek nem tetszik, olvasson egy kis evolúciós pszichológiát.
2017. márc. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!