Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők/lányok, mit gondolnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/lányok, mit gondolnátok egy férfiról, aki minden nap láthatóan ugyanabban a ruhában van?

Figyelt kérdés

...Természetesen nem "ugyanabban" a ruhában van, hanem "ugyanolyan" ruhában van.


Értem ez alatt, hogy tervezek venni egy nagy csomó közel ugyanolyan inget (bézs és árnyalatai), hogy ne kelljen azon gondolkodnom, hogy mit vegyek fel (aszpergeres vagyok, aki tudja mit jelent, az valószínűleg így megért :D). Számomra iszonyatosan megkönnyítené a készülődést, ha megyek valahova.


A hátránya, hogy egyeseknek feltűnhet, hogy "mindig ugyanaz (valójában csak ugyanolyan) ing van rajtam". Természetesen a ruhatáram többi darabja nem lenne ugyanolyan (pulóverek, nadrágok, stb.), csak az ingek - habár, a többin is gondolkozom (a pulóvereim így is ugyanolyanok; mind valamilyen sötét színű kötött pulóver/kardigán).

Ugyanezen okból fordul elő, hogy ha megtetszik egy cipő, akkor veszek ugyanabból a cipőből 3-4 párat.

(Miért van az embereknek ez a bizarr ötlete, hogy ha vehetsz valamiből kettőt, akkor két különbözőt kell venni MINDENKÉPPEN?)


Szóval: nem lennék sem büdös, sem ápolatlan, de láthatóan ugyanaz az ing lenne rajtam minden egyes nap. Mit gondolnátok?


21/F



2017. márc. 20. 21:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"Ugyanezen okból fordul elő, hogy ha megtetszik egy cipő, akkor veszek ugyanabból a cipőből 3-4 párat. "


Annak fényében, hogy a folyamatosan változó utcai divat mindig újabb és újabb fazonokkal jön... de nem is szimplán "jön", hanem rád erőszakolja magát. Szóval amikor van, hogy évekig nem lehet bizonyos fazonú vagy stílusú ruhát vagy cipőt kapni sehol sem, mert éppen más a divat és mindenhol csak azt erőltetik rád... Szóval ha erről az oldalról nézzük, nem is hülyeség több ugyanolyan ruhát vagy pár cipőt venni egyszerre. Betárazol vele a "nehezebb időkre". :D

2017. márc. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

kit érdekel hogy más mit gondol?


Most van 3 nadrágom, meg minden másból kb 6 darab. ennyi a ruhatáram.


Mikor mosom? hétvégén!

2017. márc. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ha szaga is lenne, azt gondolnám, hogy ez az egy szettje van, és vasárnapig nem is mossa ki. Ha nem lenne, azt gondolnám, hogy bevált neki az a szett. Nekem is van több ugyanolyan ruhám, mert hát lássuk be, a mai divat nem pont a hétköznapi emberre van szabva, szóval ha találok olyan ruhát, ami jó méretre, jól áll színben, és pont rám szabták, biztos, hogy legalább kettőt veszek belőle. Még ugyanolyan bugyijaim is vannak.

Annyit tanácsolnék neked, ha félsz, hogy megszólnak emiatt, hogy ne pont ugyanolyan ingeket vegyél, legyen mondjuk két fajta, köztük pár árnyalat eltéréssel, és mindkettőből néhány. A női szem ekkora eltérést általában már simán észrevesz, és máris nem úgy tűnik, hogy ugyanaz az ing van rajtad, de neked mégse kell a színeken rugózni, mert majdnem ugyanolyanok.

2017. márc. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Albert Einsten is pontosan ezt csinálta.

Ha ápolt vagy, akkor nekem végül is mindegy.

2017. ápr. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!