Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ennyire nehéz párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire nehéz párt találni a mai világban? Vagy csak én vagyok ennyire szerencsétlen?

Figyelt kérdés

25éves lány vagyok. Már nem járok el bulizni, mert valahogy már nem vonz, illetve ha el is megyek, akkor nálam 10évvel fiatalabb vannak többségben. Ugyanúgy kimozdulok a barátaimmal, hétköznap, hétvégente, de ismerkedés szempontjából semmi lehetőség.

Akkor hol?

Internet? Nem vagyok ennek a híve, meg nem adom az arcomat ehhez, és nem is hiteles... tinder?badoo? inkább meghalok egyedül. :D

A mai fiatalok úgy váltogatják a partnerüket,mintha muszáj volna, és én pedig kétségbe vagyok esve.

Mikor legyen komoly párkapcsolatom, ha nem most? Szeretnék férjet, gyerekeket, családot.... de hát így.. :(


2017. márc. 26. 21:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Férfiként se egyszerűbb a helyzet,főleg ha kinőtt már a szórakozósdiból,nekem még facebook profilom sincs,nem h társkeresős profil...maradnak a hétköznapok,vásárlás,munkábajárás közben nyitott szemmel járni,ilyesmi.
2017. márc. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Tinder
2017. márc. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Milyen érdekes már a felállás, miszerint akik kb le se tolják az egészet és alig érdekli őket a dolog, pikk pakk találnak valakit akivel jóízűen élvezik az életet, míg aki egy kicsit is gondolkozik, keres valamit a másikban, vagy próbál valami plusz dolgot észrevenni, baromi nehéz dolga van és sokszor falba ütközik.
2017. márc. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Sajnos én is így látom #13 as
2017. márc. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
64%
Nem vagy szerencsetlen,ilyen ez a vilag!Ha vannak igenyeid,megvalogatod,h ki felel meg neked,(ami sztem termeszetes)nem csak "jarni" szeretnel valakivel-barkivel akkor valoban ilyen nehez ez!Ne keseredj el,biztosan van valaki meg ezen a vilagon,aki pont olyat keres mint te,akinek nem mindegy!Sok sikert,sose add fel! :)
2017. márc. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem ez pont idepasszol:)


"Amikor Isten megteremtette az embereket, megígérte a nőnek, hogy a föld minden sarkán fog találni magának jóravaló, ideális férjet. Majd a földet gömb alakúra formázta."

2017. márc. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nehéz. Mondjuk nekem a netes társkereső volt a legoptimálisabb mindig, és azt is tudom, hogy sikk köpködni pl. a badoora, de én pont ott tálaltam meg a páromat.
2017. márc. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Nem könnyű, mert nagyobb a verseny, mint régen.


Először is, képzeld el az ideális párodat! Írd le PONTOSAN, milyen férfit szeretnél.


Utána jön a csavar: írd össze, hogy Neked milyennek kell lenned, hogy elég vonzó legyél egy ilyen pasinak!


Ezután pedig változz! Ez a kulcsszó. Tudom, ezt baromira könnyebb mondani, mint megcsinálni. Én 5 évig kőkeményen dolgoztam magamon, míg megtaláltam az igazit.


Ha szeretnél egy jó társat, ki kell lépned a komfortzónádból. Talán az internetes ismerkedés felé is. De a legfontosabb, hogy tudd: a neked tetsző férfiak hol vannak?


Én elkövettem a hibát, hogy sokat ismerkedtem diszkóban (gyakorlásnak jó volt, de kapcsolat szempontjából nem). Pedig a romantikus lányokat szeretem.


Keresd meg, hol vannak neked tetsző férfiak, és ott ismerkedj! Tanulj ismerkedési fogásokat is, de azért nem mutasd magad nagyon másnak, mint aki vagy (kicsit bátrabbnak, nyitottabbnak, kedvesebbnek stb. lehet).


Ami szerintem jó: keress hobbikat, járj klubokba, közösségekbe. Olyan helyre, ahol vannak fix emberek, de azért van cserélődés is. Az előbbi azért, hogy adjon egyfajta biztonságot, összetartozás-érzést, az utóbbi pedig nyilván, hogy minél több embert megismerj. Az ilyen közösségekben lehet talán legjobban ismerkedni.


Ismerkedj ott, ahol megtalálod a célcsoportod, de ahol a nagy többségnek eszébe sem jutna.

2017. nov. 14. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!