Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, akik kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik kapcsolatban vagytok! A ti pasitok gazdag, kigyúrt, sármos alfahím?

Figyelt kérdés
Egy kisebb felmérésre lennék kíváncsi, ugyanis az ide kommentelö férfiak meg vannak gyözödve arról, hogy mi csakis ilyen férfiakkal állunk szóba.
2017. márc. 28. 11:08
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
31%

Én csak az ilyen pasikra bukom.

A barátnőimmel hétvégén elszoktunk menni szórakozóhelyekre.

Általában a bejárat körül szoktunk lenni, és azt nézzük a pasik milyen kocsival jönnek.

Mikor fizetnek, melyiknek mennyi pénz van a tárcájában, esetleg köteg pénz van nála, fém pénztartóval összefűzve(mert az nagyon tetszik).

Szóval ilyenkor lecsekkoljuk milyen cipő, ruha, és óra van rajta, ha a pasi bejön, a pultnál beszélgetni kezdünk vele.

Majdnem mindig összejön valami kigyúrt pasi így, nekem már több kapcsolatom is volt.

Általában fekete terepjáróval mászkálnak, 100 kg alatt egyik sincs.

Teljesen kivannak gyúrva, és a tarkójukon húrkázódik a bőr, a kopasz fejen, a bőrdzseki fogja fel hátul.

Jelenlegi párom is ilyen.

Neki BMW X5 van, meg egy BMW750i.

Budán lakik.

Nagyon szeretem mikor visz le a plázába, és a pirosnál valaki benéz a kocsiba, mert hát ugye a gyula is elég feltűnő jelenség a maga 135kg val, és 56 cm vastag karjaival, de én meg modell vagyok, szerintem engem néznek meg inkább.

Ilyenkor a Gyula leengedi az elablakot, és diszkréten kiszól:

MI a k..rva any. dat nézel te kis gyökér!!

Ilyenkor ránézek, és tudom hogy a város egyik legkeményebb pasija az enyém.

2017. márc. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. márc. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:
#31 Kértem, hogy férfiak ne írjanak nők nevében. :)
2017. márc. 28. 13:13
 34/40 anonim ***** válasza:
#27 Ezt te sem gondolod komolyan :'DDD
2017. márc. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
Egyik,sem es megis tokeletetes. :)
2017. márc. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
55%

Jól keres, de nem gazdag. És ezt is az elmúlt pár évben érte el, mikor összejöttünk, még egyetemi diákmunkázás volt, semmi extra. (én is jól keresek különben)

Edz, de nem olyan sokat már, mindketten híztunk egy kicsit, amióta összejöttünk. Azért alapból nincs rossz teste, csak nem olyan szálkás már.

Nem alfahím, zárkózott, introvertált, sokszor elvan magában. Férfias, de nem az a nagy hangú valaki.

25L

2017. márc. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
75%

Nem, egyáltalán nem gazdag, még csak nem is kigyúrt, viszont helyes.

Az utóbbiba is képesek lennének belekötni, de megjegyzem, hogy számomra helyes és vonzó, de nem jelenti azt, hogy más lány számára is az. 25N

2017. márc. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
76%

Egyetemisták vagyunk, tehát nem gazdag.

Viszonylag izmos, mert sokáig kajakozott.

Jóképű számomra, de általában a kisugárzása miatt nem tetszett a nőknek, mert visszahúzódóbb és izgulós fajta.

2017. márc. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
100%

31-esen hatalmasat röhögtem, nagyon nagy volt :D


A vőlegényem átlagosan keres, pocakos, szőrös-szakállas, borzalmas viccei vannak, imád a számítógép előtt ülni, a focit lesni, és még sármosnak sem mondanám. Sőt, totál szerencsétlen, tipikusan az a fajta pasi, akit lépten-nyomon átvernek, mert mindent elhisz mindenkinek és nem tud nemet mondani.

De jó ember, aranyos, szeret engem, mindig a legjobbat akarja nekem, családcentrikus, becsületes, én vagyok neki a mindene :) Soha nem cserélném el egy "gazdag, kigyúrt, sármos alfahímre".

2017. márc. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

Azert itt-ott kibukik egy ket igazsagmorzsa a noktol...



[link]

2019. márc. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!