Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, akik kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik kapcsolatban vagytok! A ti pasitok gazdag, kigyúrt, sármos alfahím?

Figyelt kérdés
Egy kisebb felmérésre lennék kíváncsi, ugyanis az ide kommentelö férfiak meg vannak gyözödve arról, hogy mi csakis ilyen férfiakkal állunk szóba.
2017. márc. 28. 11:08
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
94%
Nem, egy picit pocakos hosszú hajú metalos, de iszonyúan jó ember és személyiség, kinézetre is tetszik nekem és pont ezért imádom ^^
2017. márc. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
91%
Kopaszodó,igencsak pocakos,nem szeret borotválkozni,szexbe sem jó,és még figyelmetlen is.Nem tudom miért de szeretem 6év házasság után is
2017. márc. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
100%
# 17: Igen, a jövőbeni potenciál is számít, való igaz. Az általad említett "nyereség" azonban nagyjából annyit jelent, hogy nem nekem kell eltartanom a párom. Mivel én is tanultam, dolgoztam világéletemben, ezért azt hiszem, joggal várhatom el, hogy közösen teremtsünk egzisztenciát. Nem ültem bele a készbe, nem is tudnék, hiszen már én is rendelkezem bizonyos javakkal (történetesen többel, mint a párom). Az anyagiakat a meglévő életszínvonal fenntartásához és a KÖZÖS fejlődéshez tartottam és tartom fontosnak.
2017. márc. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
97%
Nem, nem, igen. Alfahím alatt szerintem én mást értek, mint az állandóan alfahímező férfiak, ezért még pontosítok: nem kötekedik más férfiakkal, nem hajt más nőket, nem bizonygatja minden szituációban a dominanciáját, nem éli meg presztízsveszteségként, ha néha enged. Mindig kiáll a véleményéért, még akkor is ha emiatt férfiatlannak tűnik, pl. nem hajlandó csak azért pálinkázni, hogy a többi férfi ne tartsa puncinak, megmondja hogy nem szereti és kész. Nem megy bele veszélyes szituációkba, pl utcai tüntetésekbe meg verekedésekbe. Az én szememben pont attól alfa, hogy nincs meg benne ez a görcsös bizonyítási kényszer meg állandó versengés, mint a többi férfiban.
2017. márc. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
100%
Sportol de nem kigyurt,jo fellepesu,extrovertalt,muvelt,iszonyatosan jo a humora,hatalmas szive van es ha valasztani kell h alfa v beta,akkor alfa,abban az ertelemben h hatarozott,donteskepes,van felelossegtudata.Atlagos szinvonalon elunk.
2017. márc. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
97%

15. Akkor pontozzatok le, öcsém.


Ő mérnök lesz, én közgazdász.


A nevében is bocsánatot kérek, hogy nem a leveket akarjuk söprögetni közmunkán.

Most még nincs meg mindenünk, de később szebb jövőt akarunk magunknak, majd a gyerekeinknek is!


Sok irigy ember...

A lepontozás megy, de fogadjunk, hogy ilyen semmit sem tesz a jövőjéért, csak elvárja, hogy a szájába repüljön a sült galamb. :"D Akár egy csinos, okos barátnő, akár egy kis pénz személyében. :DDDD


21/L

2017. márc. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
7%

Pedig a levélsepregetők jó levegőn vannak, 8 órában, nagyjából szabadon .


Ti meg majd görnyedhettek egy levegőtlen, mesterségesfényű irodában, idegbeteg ügyfelekkel, megrendelőkkel, főnökkel hadakozva.A pénz nem boldogít, a rajta megvásárolt holmik is csak ideig óráig.

2017. márc. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
Gazdagnak nem mondanam, de nincsenek anyagi gondjaink. Nagyjabol 1 szinten keresunk. Ki van gyurva, de nem a "dinnyek a hona alatt" szintig, hanem meg a sportos kategoria. Alfahimnek nem mondanam, m szereny es amellett, h - szerintem - nagyon jokepu, nincs elszallva.
2017. márc. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
1 kérdés: Az alfák között ki az alfa?
2017. márc. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
#29 Az Alfa Rómeó :D
2017. márc. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!