Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rosszul teszem azt, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul teszem azt, hogy nem randizgatok és nem szexelek összevissza, hanem keresem azt a lányt, akivel szeretek beszélgetni és nagyon tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Nem volt még barátnőm, de nem szeretek minden jött menttel randizni, hanem olyan lánnyal tudnék összejönni aki nagyon tetszik külsőre és belsőre. Nem érzem azt a késztetést, hogy kiéljem magam. Csak sajnos nem találok olyan lányt akivel kölcsönös lenne, mert akik megtetszenek vagy foglaltak vagy nem vagyok az esetük. Próbáltam olyan lánnyal ismerkedni, aki nem tetszik annyira, hogy hátha jobban megtetszik, de nem ment.
2017. márc. 29. 12:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem leszel férfi attól, hogy dugsz agyba főbe...azt egy kutya is tudja. Kb mint az itteni beképzelt szaktanácsadók többsége is.
2017. márc. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szia! 7-es válaszoló vagyok.


Egyrészt a 9-es jól leírta mire gondolok. Másrészt:

Én is így voltam vele mint Te! Figyelj én 6 (!) évig toltam ezt amit leírtál :)

Mondjuk én randizgattam rendesen, mégse jött össze, de ez volt, vagy foglaltak voltak, vagy nem voltam az esetük, VAGY csak szexre kellettem volna. Nem használtam ki, tipikus béta voltam. Aztán egyszer egy távoli ismerősömről (félig esetem) megtudtam, hogy szeretőt keres. Ráhajtottam, megdugtam párszor, valljuk be jól esett, de csak dugás volt számomra, nem szeretkezés, ott is hagytam. Rá 1 hónapra elkezdtem ismerkedni egy lánnyal, de valahogy már nem volt meg bennem ez a teperés-kényszer. Az a lány még közben másokkal is ismerkedett, akik nagyon nyomultak hogy talizzon már velük, de ő neki meg én kellettem és rám várt 2 hónapot. 2éve együtt vagyunk. Valószínűleg nem lennénk együtt, ha pincsikutyaként tepertem volna érte mint a többi. Emészd, és értelmezd amit leírtam.

Tény, hogy nem attól lesz férfi valaki, hogy fűvel fával dug, de aki azért szokott dugni, annak férfiasabb a kisugárzása.

Ja és még valami, annál a szexkapcsolatnál lejjebb adtam egy kicsit az igényeimből, ez a kulcsszó, nem a "tetszési ráta" :D


Amúgy van egy férfi ismerősöm, 29 évesen még szűz, és így állt hozzá (még) mindig a csajokhoz mint Te.


Mert mi lesz ha így folytatod és megtalálod azt a lányt aki ugy tényleg húdejó? Az, hogy nem lesz tapasztalatod...


Szóval próbáld meg a nagyképet látni, mi mire van hatással.

2017. márc. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Egyrészt nincs súlyos önbizalomhiányom másrészt egy csajjal se vagyok pincsikutya. Amúgy én nagyon nem szeretem ezt a tapasztalatosdit, most attól, hogy nem volt még senkim van bennem annyi önismeret, hogy magamat adjam és tudom, hogy kit keresek. Arról sajnos nem tehetek, hogy nem volt még szerencsém.
2017. márc. 31. 15:23
 14/15 anonim ***** válasza:

Tetszik, hogy biztos vagy magadban. Szerintem ettől férfi a férfi, nem attól, hogy a haverjai utasítására megy dugni.


Pont azon gondolkoztam el, hogy ha megjelenne egy tündér, hogy életemben a harmadik ember lesz az, akivel megöregszünk egymás mellett, akkor az első kettő nem is érdekelne.

2017. ápr. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

7-es vagyok és 12-es. Remélem igazad van! És tényleg csak balszerencséd van... Én sem éreztem a késztetést hidd el! Az igazit kerestem, és mint mondtam csak 1(!) szexkalandom volt, az sem egy jöttmenttel(amugy egy nemrossz csaj volt, de a személyisége miatt nem tudtam volna vele hosszabbtávon el) ami amúgy bőven elég is volt.

Az előttem szóló meg hiába írja hogy ez a férfi... Ha olyan férfi kisugárzásod lenne, akkor nem értem hogy ne akadna egy jó szingli csaj rád, meg aki aztán tényleg férfias férfi, azért sok kapcsolatban lévő nő is epekedik! Mondjuk arról nem beszéltél hogy próbáltad-e elcsábítani a foglalt csajokat. Szóval értem én, hogy ez szar. Én is azt hittem hogy csakúgy megjelenik a csodás szerelem. Ahogy meg is jelent, de tudod: egy nőt nem megszerezni, hanem megtartani nehéz. Most jön itt mindenki az ideológiai dumákkal.

Én ennyiből azt látom, hogy lehet, hogy nincs baj az önbizalmaddal, de akkor a külsőddel vagy a belsőddel lehet a gond, pl.: kommunikáció, nők kezelése. De nem akarok előre ítélkezni, csak felvetettem pár dolgot...

2017. ápr. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!