Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet azzal kezdeni valamit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet azzal kezdeni valamit, hogy undorodnak tőlem a csajok? 22F

Figyelt kérdés

Soha nem is volt barátnőm. Ha meglátok egy csajt, vagy észre se vesz, mintha ott se lennék vagy látom rajta az undort.

Ès igazság szerint sokat már nem tudok tenni, évekkel ezelőtt elkezdtem sportolni, hogy férfiasabb alkatom legyen, sokat is fejlődtem, plusz a ruhatárom is megújítottam, csak olyat veszek fel, ami alakhoz illő és divatos is. Hajamat is levágattam már többféleképpen. De semmi siker.


Lehet még kezdeni valamit vagy törődjek bele, hogy egy genetikai hulladék vagyok és felejtsem el a nőket?


2017. ápr. 1. 22:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%

Azért abba gondolj bele ilyenkor, hogy nálad hátrányosabb helyzetű embereknek van házassága, családja. Mozgássérültekre, szellemi fogyatékosokra gondolok.


Ha neked nincsen netán karakteres arcod, vagy hú de férfias külsőd, attól még miért ne lehetne párod?


Minden fejben dől el, amíg egy genetikai hulladéknak tartod magad, a helyzet jobb nem lesz. És nem a nők miatt.

2017. ápr. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem kepzelodsz. A csajok attol undorodnak, aki egy lepusztult, igenytelen lepratelep. Latok neha ilyeneket a metron. Attol nem undorodom, aki igenyes, csak szimplan nem jon be az arcszerkezete. Az csak nem jon be es kesz. Ettol meg masnak tetszhet, mivel egy rakas szamomra nem jokepu sracot latok mindig baratnovel.

Szoval valoszinuleg alacsony az onbizalmad, es remeket latsz mindenhol.

2017. ápr. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
A kedvencem a "nincs veled semmi baj, de nekem nem vagy az esetem, viszont más lányoknak attól tetszhetsz"...aha..ez csak nagyon burkolt megfogalmazása annak, hogy ronda vagy, zaklass más csajt, csak ne engem. Amúgy is hülyeség, hogy minden csajnak más jön be, talán nagyon minimális szinten vannak különbségek, de komolyabban nem.
2017. ápr. 1. 23:03
 4/18 anonim ***** válasza:
20%
Akkor vak vagy, ha nem latod, hogy mindenfele csavokkal maszkalnak lanyok. Ja, bilifrizuraju, szakadt polos nyomikkal nem, de ezen kivul mindenfelevel. Ennyi, tobb betut ide sem erdemes pazarolni.
2017. ápr. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
67%
Sz-r kisugárzás, tuti van olyan férfi a világon, aki hasonlít rád (vagy sokkal előnytelenebb külsejű) és mégis sikeres a nőknél.
2017. ápr. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
#4 én csak jóképű izmos férfiakkal látok korosztályombeli csajokat...
2017. ápr. 1. 23:09
 7/18 anonim ***** válasza:
85%
Mert mint irtam, vak vagy :D Ha nem lenne tiszta gaz, eskuszom minden nap lefotoznam az osszes part BKV-zas kozben es nyitnek nekik egy kulon Tumblrt, hogy lehessen az ilyen kerdesek ala linkelni oket XD
2017. ápr. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
74%

Szóval akkor zárjuk rövidre.


Ha te most megmagyarázol minden választ, akkor tényleg nem érdemes több betűt pazarolni a kérdésedre, mert úgysem hallasz meg semmit, hanem csak nyomatod a szöveget meg a megmagyarázást, hogy neked miért is nincs csajod, és a világ mekkora genyó veled.


Azt gondolom el sem jutott hozzád, hogy nálad sokkal hátrányosabb helyzetű embereknek van családjuk, és élnek teljes értékű életet.

2017. ápr. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
de így ismeretlen emberek alapján véleményt alkotni értelmetlen...látsz egy párt, bármi lehet a háttérben. nekem is volt már h együtt utaztam csajjal valahova, aztán hamar kiderült, hogy csak szórakozott, hülyített.
2017. ápr. 1. 23:15
 10/18 A kérdező kommentje:
8 az nem segítség, hogy xy-nak is van nője, akkor neked is lehet. miközben annak az embernek a kapcsolatáról semmit se tudtok. meg jöttök a szubjektivitással. akkor lehet az a nagyon ronda meg hátrányos helyzetű férfi valakiknek mégis vonzóbb, mint pl. én.
2017. ápr. 1. 23:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!