Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet azzal kezdeni valamit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet azzal kezdeni valamit, hogy undorodnak tőlem a csajok? 22F

Figyelt kérdés

Soha nem is volt barátnőm. Ha meglátok egy csajt, vagy észre se vesz, mintha ott se lennék vagy látom rajta az undort.

Ès igazság szerint sokat már nem tudok tenni, évekkel ezelőtt elkezdtem sportolni, hogy férfiasabb alkatom legyen, sokat is fejlődtem, plusz a ruhatárom is megújítottam, csak olyat veszek fel, ami alakhoz illő és divatos is. Hajamat is levágattam már többféleképpen. De semmi siker.


Lehet még kezdeni valamit vagy törődjek bele, hogy egy genetikai hulladék vagyok és felejtsem el a nőket?


2017. ápr. 1. 22:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
82%

Azt meséld el nekünk, hogy milyen terved van a változtatásra.


Ha nincs terved, vagy nem akarsz változtatni, vagy ötleted sincs, akkor igazából mi a kérdés? Kezdesz vitatkozni, bepörögni a saját sztoriaidba, és erre itt senki sem kíváncsi.


Tudod mi a probléma? Átlátok a szitán, mert én is ilyen voltam vagy 10 évig minimum. Fröcsköltem bele a világba a negatív hülyeségeim, hogy mekkora lúzer vagyok, és hogy soha nem lesz nőm, és jaj istenem milyen szerencsétlen nyomorék vagyok. És tudod mi volt a baj? A gondolkodásom, a hozzáállásom. Rá kellett jönnöm, hogy így nem lesz ebből semmi. És mélyebbre menve tudod mi volt mögötte? Hogy féltem a nőktől, féltem egy párkapcsolattól, féltem a csalódástól, a kudarctól. Mi van, ha nem áll fel, mi van, ha nem tetszem. Szétgondolkodtam mindent, az egész nem állt semmiből csak agyalásból.


Tudod hogy lesz barátnőd? Cselekvésből, mert lemerem fogadni te is szétkattogod az egészet, 700 tervet felépítesz és 800 megmagyarázást még mellé, de a sporton meg az öltözködésen kívül semmit nem teszel a nők érdekében. Én is retek arcúnak tartottam magam. Ott tört meg a dolog, hogy elkezdtem nem foglalkozni a butaságaimmal, és amikor kiüresedett az elmém a baromságaimtól, akkor érdekes, megismerkedtem egy lánnyal. Nem voltunk sokáig együtt, de elindult egy folyamat végre. Utána volt egy egyéjszakás kalandom, majd egy 1 éves kapcsolatom. Utána lett volna sok lehetőségem arra, hogy lefeküdjek ezzel azzal. Aztán végülis ott tartok ma, hogy van feleségem meg gyerekem, pedig bő 10 éve egy zsák teveürüléknek tartottam magam.


Na ehhez mit szólsz? Ahogy írták, ha tök negatív a hozzáállásod, ha tele vagyok ilyen destruktív butaságokkal, ebből adódóan a kisugárzásod is egy katyvasz lesz, így nem lesz barátnő. Fejben dől el.

2017. ápr. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Én színész nem leszek, olyan vagyok, amilyen.
2017. ápr. 1. 23:31
 13/18 anonim ***** válasza:
86%
Véletlenül se fejlődj és változz, hiszen te úgy vagy tökéletes, ahogy vagy, az eredményeid is ezt igazolják, a külvilág a sz-r.
2017. ápr. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Végül is, igen. Egy nagy szar.
2017. ápr. 1. 23:37
 15/18 anonim ***** válasza:

Minden lehetséges. Ez a srác miután nyert a lottón, két nap múlva megtalálta élete szerelmét. Hihetetlen szerencse.

[link]

2017. ápr. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Küldj képet.
2017. ápr. 2. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nekem is küldj kepet, majd megmondom mi van. Ha nekem tetszel, jo pasi bagy, az tuti en rettentö valogatos vagyok.
2017. ápr. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

igen lehet. Önismeret, önbizalom, helyes énkép felépítésével kezdj.


elárulok egy titkot! Csakis te hiszed azt, hogy undorodnak tőled a csajok!

2017. ápr. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!