Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tudok egyedül is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok egyedül is boldog lenni?

Figyelt kérdés

30 éves nő vagyok. Egyedül élek, anyagilag is rendben vagyok, külsőmmel sincs gond. Van egy 4 hónapos kapcsolatom de az sem lesz hosszú távú mert nagyon más értékrendünk van. Minden nap szinte azzal a gondolattal fekszem le aludni, hogy egyedül fogok megöregedni mert nem találom a párom. Szeretnék már egy olyan embert akivel lehet tervezni, de legjobban azt szeretném ha nem állandóan ezen járna az eszem. Mások is élnek egyedül, nem nagy tragédia, de nekem mégis az. Már másfél éve egyedül élek. Van erre valami módszer hogy egyedül is jól ellegyek?

Normális valászokat kérnék. Köszönöm.


2017. ápr. 6. 17:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%

barátokkal mi a helyzet? mennyire foglalod le magad?

szerintem az a gondod, hogy nem kapsz szeretetet senkitől és ezt ugye párkapcsolatból várod, vagy direktbe az a fajta szeretetre van szükséged amit egy ilyen társ tud nyújtani


24F

2017. ápr. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Bridget Jones-összest és a Szex és New York-filmeket. Igaz, hogy az "Ámerika", de sok minden alkalmazható attól még itt is.
2017. ápr. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Excsajom is ilyen társfüggő. Őszintén szólva nem tudom, hogy mit lehet ezzel tenni, ő nem tudott ebből kijönni, egyik f***szról a másikra ül, csak nehogy egy napra is egyedül kelljen maradnia, betegesen irtózik az egyedülléttől, pár hétig nincs valakije, és már az öngyilkosságnál tart.


Te mondjuk nem vagy ennyire súlyos eset, szóval lehet, hogy magadtól is le tudod ezt győzni, de pl. exemen valami terápia tudna csak segíteni.

2017. ápr. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy sokat lehet kezdeni ezzel. Azt mondják, az ember, társas lény. Talán nem minden emberre igaz ez, de a többségre és rád is, igen.
2017. ápr. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

"Nem hiszem, hogy sokat lehet kezdeni ezzel. Azt mondják, az ember, társas lény"


Az oké, de egy egészséges lelkületű ember nem érzi magát teljesen elveszve és összezuhanva, ha épp nincs párkapcsolata.

Emberi kapcsolatokra persze szükség van, de azok lehetnek a barátok, család is.

2017. ápr. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
#5: A család lehet, persze, legalábbis amíg a szülők élnek, a testvérek meg nem alapítanak saját családot. Utána már azért necces, a barátokkal meg hasonló a helyzet. Hiszen éppen az a baja a kérdezőnek, hogy fél az egyedül megöregedéstől. Márpedig erre az említettek, csak "félmegoldások".
2017. ápr. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

”Minden nap szinte azzal a gondolattal fekszem le aludni, hogy egyedül fogok megöregedni mert nem találom a párom. Szeretnék már egy olyan embert akivel lehet tervezni, de legjobban azt szeretném ha nem állandóan ezen járna az eszem. Mások is élnek egyedül, nem nagy tragédia, de nekem mégis az.„

Ez rámis mindmind igaz sajnos...

26f

2017. ápr. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok


A külsőmmel nem vagyok megelégedve (ami ellem próbálok tenni) és ez miatt mem is merek kezdeményezni pedig olyan jó lenne ha lenne kihez hozzábújni, valakit szeretni.

2017. ápr. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Irod egy mondatban,hogy van egy 4 hónapja tartó kapcsolatod, de az sem lesz hosszú életű. Akkor zárd le. miért nem lépsz tovább?Csak az ne tartson senki mellett,hogy ismét egyedül leszel!
2017. ápr. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én 22 éves srác vagyok és én is vágyok párkapcsolatra. Életem során nem igazán volt senkim se, barátok sem, idén lett egy barátom, de bepasizott, nyáron megy ki vele külföldre meg mindig vele van, a bírátait már le se sz*rja. Én meg ugyanott tartok mint eddig, hogy hétvégén nincs kivel elmenni sehova sem, csak az iskola van és ennyi. Nyáron megint csak punnyadni fogok még Ő el lesz Angliában.


Mostanában rá is jöttem, hogy egy párkapcsolat az igazi, mások ebben a korban a családdal, munkával foglalkoznak, a barátok meg szépen lekopnak.

2017. ápr. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!