Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Ti mit gondolnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti mit gondolnátok egy olyan szép és kedves értelmesnek tűnő lányról akinek 17 évesen abortusza volt?

Figyelt kérdés
Nem rólam van szó csak érdekel mások véleménye. Adott egy nagyon szép normális lány akivel jól el is lehet beszélgetni minden szép és jó. Viszont megtudod, hogy 17 évesen (most 19) abortusza volt plusz még állítólag nemibetegsége is volt. Viszont ezek nem csak pletykák biztos forrásból tudod, hogy tényleg így történt. Ezek fényében ti ismerkednétek tovább? Persze lehet mondani, hogy "jaj mindenki követ el hibákat" meg egyéb dogmák de azért ez elárul pár dolgot, érdekes sok lány megússza ilyenek nélkül is ezt az időszakot még olyan is aki rosszabb családból származik de itt ez a körülmény sem állt fent. Igazából erről lehetne vitatkozni de nektek mi lenne a véleményetek?
2017. ápr. 14. 18:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
52%
Azt, hogy 17 évesen még tényleg csak értelmesnek tűnt. Ma talán már az is.
2017. ápr. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
14%
ezek szerint mégse olyan értelmes, hogy 17 évesen belement egy védekezés nélküli szexbe.
2017. ápr. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
82%

A teherbeesés fiatalon sokszor csak "mázli" kérdése. Lehet védekezni, de semmi nem 100%-os, kicsit megy a hasa, nem is gondol rá és hopp, kiürül annyira a fogamzásgátló, hogy probléma legyen. Kiszakad a gumi, azt mondja a srác, hogy majd kihúzza,... 17 évesen az abortusz általában nem is saját döntés, a szülei/a barátja kényszeríti erre. Rohadt nagy para ennyi idősen teherbe esni, teljesen ki vagy szolgáltatva egy csomó dolognak és egy csomó embernek, egy abortusz nagy trauma lehet, idősebb korába fel-feljön az élmény, ráadásul felmérések alapján sokkal többen tartanák meg a gyereket, mint amennyien végül megtehetik. (Azért a megengedő jelzőt használom, mert egy "túl fiatal" lányra rengetegen helyeznek nyomást, a barátnőmmel együtt szült egy gimnazista kiscsaj, az ő anyja a 40es éveiben járt, anyagilag megtehették volna, hogy megtartsák a babát, a kiscsaj meg is tartotta volna, de az anyukája nem vállalta be a dolgot, így maradt az, hogy örökbe adják. Egy életre el fogja kísérni a dolog.)

A nemi betegség is olyan, hogy a gumi sem véd meg mindentől. Arról nem is beszélve, hogy össze lehet hozni úgy is egy ilyen betegséget, hogy a párod félremegy, ott bizony te vagy az áldozat mindenféle szempontból. És nemi betegség is sokféle lehet, már egy chlamydiát is annak nevezhetünk, pedig nem egy ritka dolog és nem is hullik le tőle semmid.

Én ezét nem ítélném el, de fel kell rá készülni, hogy az abortusz még lehet komoly probléma forrása lelkileg. Képzeljük el, hogy nem jön könnyen a gyerek pl 5-10 év múlva. Vagy valamilyen olyan problémája lesz, ami miatt nem is vállalhat gyereket. (Én szívbeteg vagyok, 23 éves koromig szülhettem volna, akkor sikerült túlesnem egy elhibázott beavatkozáson - engem még így is megvisel, hogy nem csúszott be egy gyerek véletlenül előtte és így már nem lehet, képzeljük el, ez mekkora trauma lenne, ha lett volna egy abortuszom.)

2017. ápr. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Az adott pillanatban, amikor nem arthatok vele, ravezetem a beszelgetest erre a dologra. Ha pletyka valszeg o is hallotta, ha igaz, akkor pedig illik elmondani, mert ugyis lebukik, ha hazudik :D #pszichologia

Es utana megbeszelnem vele mindenfele keppen, de ez mar tenyleg csak a lanytol fugg

2017. ápr. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!