Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Mennyire fogadnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire fogadnátok el engem párként?

Figyelt kérdés

Részletesen kell, hogy leírjam...

Már több kérdést írtam ki ezen az oldalon "csendes és visszahúzódó" fiúként, de ez alapján a legtöbbek kicsit másra asszociálnak, mint amilyen valójában vagyok.

Tehát annyi, hogy én nem vagyok egy társasági ember. Ami nem azt jelenti, hogy kuka lennék és gátlásos, és nem lennék képes megmukkanni, csak a korosztályom (20 éves vagyok) "szórakozgatásai" olyan mértékben untatnak, hogy egyenesen kivonom magam belőlük. Ennek eredményeképpen fura különcnek tartanak és nincsenek barátaim. Nagyon nem is hiányoznak, én az a fajta vagyok, aki elég jól megvan egyedül, persze komoly párkapcsolatra szükségem lenne.

Nagyon szeretek értelmes és komoly dolgokról beszélgetni. Amolyan elvont "művészlélek" vagyok.

Kamaszkoromban drámaian zárkózott voltam, ezt mára 90%-ban kinőttem. Zavartság az van bennem, főként akkor, ha hirtelen kerülök valamilyen kommunikációs helyzetbe.

Ami pedig a lányokat illeti, kamaszkoromban csak álmodoztam. Nemrég próbálkoztam egy olyan iskolatársamnál, akit látásból már évek óta ismerek, de nem sikerült a dolog.

Titeket nem zavarna az "extrém" személyiségem?



2017. ápr. 20. 20:20
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

#10

Felőlem bárki írhatja, hogy nem jövök be neki, meg utálja az ilyen embereket, nem attól lesz bunkó, hanem a stílus miatt.

2017. ápr. 20. 21:08
 12/16 anonim ***** válasza:
14%
A lényeget nem írtad: mennyi pénzed van?
2017. ápr. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
91%

En mar meguntam az ilyen felnott testben elo felenk tini lelkeket. Szerintem jogos elvaras, hogy egy felnott ember (tok mindegy, ferfi vagy no) ne legyen zavarban tarsas szituaciokban, mindegy milyen nemu emberrel beszelget es milyen helyzetben. Ha egy lannyal dumalgatok (pl uj kollegano) tole is elvarok valamilyen szintu kozvetlenseget, ha keptelen belathato idon belul alapszinten megnyilni, akkor utana tolem se varjon semmit, nem fogok egy felnott emberrel ugy banni, mint valami torekeny kisbabaval.

Szoval egy sractol is azt varom, ha uj emberkent talalkozunk es elkezdunk beszelgetni, akkor egy szimpla mezei emberkent gondoljon ram, akivel lehet lazan dumalgatni, es ne legyen zavarban, amikor semmi oka ra. Ha egy ertelmes, erdekes embernek tartod magadat, akkor meg plane probald is ezt sugarozni, szomoru, amikor a hulyek hiszik magukat valakinek, az erdekes emberek meg felnek es megmukkani se mernek egy uj ember elott.

2017. ápr. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

A művészlélek manapság gyakran a sznob szinonimája. Biztos ami biztos, fejtsd ki.

30/f

2017. ápr. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Tehát introvertált vagy. Na bumm. Majd megtanulsz simulni ehhez az extrovertált világhoz.
2017. ápr. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Azóta van párod?
2023. okt. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!