Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi ez a jelenség a csajoknál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a jelenség a csajoknál?

Figyelt kérdés

Jómódú, átlagnál kicsit jobb kinézetű egyetemista vagyok. Kocsim felső közép.


Megismerkedtem egy "Normális" értékrendűnek kilátszó csajjal. 2 hónapig együtt mentünk ide oda, alakulgatott valami. Az volt a vonzó benne, hogy mindig felezett a költségeken és agyilag mondhatni rendben volt.

Majd egyszer kiderült, hogy szimultán tartott engem és egy fukcboyt, akivel később összejött.

Na már most az a problémám, hogy az, hogy leszart engem, azt túlélem, mert tudom, a nők ilyenek, szeretik ha fáj a férfinak. Viszont azt nem tudom egyszerűen feldolgozni, hogy miért nem engem választott? Miért inkább egy drogos cgánnyal jött össze, akinek 0 potenciálja van.


Előző kapcsolatomból kiderült, hogy ha szegénynek látszol, esélytelen vagy. Vagy esetleg naív. Hibáimból tanultam sokat anno. De ebből a mostani esetből hogy vonjam le a tanulságot? Miben volt jobb az a "Thug", mint én? Nem hagy nyugodni ez a kérdés. Még csak azt sem lehet mondani, hogy unalmas jófiú vagyok, mert tudom, hogy attól irtóznak és tettem neki a rosszfiút én is.

Ez be tudható a hipergám ösztönöknek? Másra nem tudok gondolni..

21/f


2017. ápr. 26. 18:02
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

19. Az alakulgatás alatt azt értem, hogy már minden volt, csak szex nem. Plusz nem írtuk ki facebookra. Konkrétan jártunk, de nem kürtöltük világgá.

A narkós gyerekkel 1 héttel az eset előtt találkozott először, akkor is úgy, hogy az leqrvázta.

2017. ápr. 29. 19:44
 22/28 anonim ***** válasza:
74%
Ha két hónapig nem volt szex, akkor nem túl meggyőzően alakítottad a rosszfiút, ennyi idősen egy ilyen srác tuti nem várna ennyit egyetlen nőre. A drogos gyerek valószínűleg tökösebb volt, felvállalta, mit akar és tudott erős érzelmeket kiváltani a nőből, veled ellentétben (akivel két hónap után sem feküdt le, miközben ha igazán rád van kattanva egy nő, akkor ez sokszor órák vagy legfeljebb napok kérdése).
2017. ápr. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
60%
Azért dobott mert felezted vele a számlát :D én kiakadnék, ha a barátom arra kérne, hogy fizessek.
2017. máj. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
74%

van több alap hiba lehetőség ami okként előjöhet.

1.te csak eljárkált ide oda a nővel,míg a másik nem tökölt,hanem megdugta.

ez esetben logikus a csaj döntése,mert mit mászkáljon egy pipogyával hónapokat.

2.te is dugtad,meg a másik is.

ez esetben a másik jobban kefélt,mint te.

ez sok magyarázatra nem szorul.

3.a csaj megérezte,hogy milyen szinten frusztrált és megfelelési kényszeres vagy,míg a másik gyerek lazább,határozottabb és férfiasabb.

itt megint csak logikus lépés a csajtól.


szóval ha ezek közül van valamelyik,akkor te vagy igencsak 0 potenciálos papa.

2017. máj. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Elméletileg felnőtt vagy, kezeld felnőtt módjára a visszautasítást. Bár az eddigi produkálásod alapján még bőven van hova fejlődnöd.

Villogsz itt a külsőségekkel, hogy megjátszod magad, és csodálkozol, hogy ott hagy a nő. Nem vagy tisztàban azzal az alapvető íratlan szabállyal, hogy egy randin a pasi fizet, igen, a csaj eljátsza, hogy fizetni akar, de igazából nem. Felfogtad? Lehordod a másikat, csak mert jobb volt nàlad, és megfogta a csajt, akit neked két hónap alatt nem sikerült azzal a tökéletes személyiségeddel.

Kicsit nézz magadba, nem fact, hogy a közös program fizetése prostitúció, de ha ilyen a felfogásod, isten óvja tőled a nőket.

2017. máj. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Valószínűleg több önbizalma van, és nem felezik el a költségeket, hanem ő fizeti az egészet.
2017. nov. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Fiatal lányok az élményekre, szenvedélyre, kemény fäszra mennek, a gazdag palimadarak ideje akkor jön el, amikor házasodni kell. Ne aggódj, az idő neked dolgozik, kopogtatnak majd a sunák amikor már elég volt a mókából és úgy érzi megérettek ők is egy felsőközép autóra.
2017. nov. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig a válaszokat. Tehát én, mint nő, úgy vélem, hogy ha megjátszod magad, azzal sehova se jutsz.

Az, aki azért dob téged, mert nem játszod meg magad, az egy elbszott értékrenddel rendelkezik .

Tanulság: olyanokkal kezdj, akiknek nem az jön be, amilyen képet festesz magadról, hanem olyannal, aki önmagad miatt van veled.

2018. jan. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!