Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi ez a jelenség a csajoknál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a jelenség a csajoknál?

Figyelt kérdés

Jómódú, átlagnál kicsit jobb kinézetű egyetemista vagyok. Kocsim felső közép.


Megismerkedtem egy "Normális" értékrendűnek kilátszó csajjal. 2 hónapig együtt mentünk ide oda, alakulgatott valami. Az volt a vonzó benne, hogy mindig felezett a költségeken és agyilag mondhatni rendben volt.

Majd egyszer kiderült, hogy szimultán tartott engem és egy fukcboyt, akivel később összejött.

Na már most az a problémám, hogy az, hogy leszart engem, azt túlélem, mert tudom, a nők ilyenek, szeretik ha fáj a férfinak. Viszont azt nem tudom egyszerűen feldolgozni, hogy miért nem engem választott? Miért inkább egy drogos cgánnyal jött össze, akinek 0 potenciálja van.


Előző kapcsolatomból kiderült, hogy ha szegénynek látszol, esélytelen vagy. Vagy esetleg naív. Hibáimból tanultam sokat anno. De ebből a mostani esetből hogy vonjam le a tanulságot? Miben volt jobb az a "Thug", mint én? Nem hagy nyugodni ez a kérdés. Még csak azt sem lehet mondani, hogy unalmas jófiú vagyok, mert tudom, hogy attól irtóznak és tettem neki a rosszfiút én is.

Ez be tudható a hipergám ösztönöknek? Másra nem tudok gondolni..

21/f


2017. ápr. 26. 18:02
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
70%

Erre annyit tudok mondani, hogy hiába a jobb csomagolás, aki vesztes, az vesztes marad.

Ugyanabba a hibába estél, mint amibe a folyton a szüzességük miatt síró harmincasok: ész nélkül erőlteted azt, ami nem megy és aztán másokat hibáztatsz. Teljesen mindegy, hogyan színészkedsz, attól még a természeted és a kiállásod taszítja a lányokat. A hamis első benyomással még eléred azt, hogy a hálódba kerüljenek, de amint jobban kiismernek, kitörnek belőle. És jól teszik.

2017. ápr. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 Mi közöd Tőle ***** válasza:
84%

Az anyagi javak csak egy dolog a sok közül, ami bejön a nőknek. Ez is nagyon relatív. Egy egyszerű családban nevelkedett lánynak a havi 150et kereső buszsofőr már álmai netovábbja. A budai várnegyedben lakó jómódú család sarjának is elég lehet, ha a pali extrém módon jól össze van rakva. Viszont értelem szerűen az előbbi esetben könnyebb dolga van a pasinak.


Nagyon negatívnak tünsz a kommentjeid alapján, illetve a hitrendazereidd el is gond lehet. Még nem éred el velük a kívánt eredményt. Majd ha elengeded a negativitásod, felragyog a belső énedben rejlő szeretet, megváltozik az énképed és a hiedelmeid. Akkor jobb eredményeid lesznek sokkal ezen a területen. :)

2017. ápr. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
71%
De nevetséges vagy kérdező:D Jössz itt a külsőségekkel meg anyagi javakkal, ja és a legjobb hogy megjátszottad a rosszfiút:DDDD Hát sírok...:D Nagyon éretlen vagy, gyerekes de közben valószínű baromi öntelt. Egy ilyen gondolkodású pasitól én mondjuk már az első randin menekülnék. Nem meglepő ha talált közben egy nálad szimpatikusabb férfit. Ez a jelenség a csajoknál csupán csak annyi hogy nem mindenki az autóra bukik meg a rosszfiúkra. Beletrafáltál egy olyan csajba aki más értékrendet képvisel. Ennyi. De nyugi, vannak olyanok is akiknek elég lesz a kocsid meg a diplomád lobogtatása. Ja és a rosszfiú imidzs.
2017. ápr. 29. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

"Jómódú, átlagnál kicsit jobb kinézetű egyetemista vagyok. Kocsim felső közép."


Ezt nem kellett volna kiemelni. Nagyon az jön le nekem ebből, hogy azt hiszed, hogy a vagyonod miatt. Nem. Sok okból választhat/nem választhat az ember valakit, te nem ismered azt a lányt teljesen, nem tudod, hogyan szocializálódott, miben nőtt fel és mi alapján választ párt. Ahogy a srácot sem ismered annyira, hogy tudhasd, mi tetszett meg a lánynak benne. Ez nagyon összetett és soktényezős, gyakran nem érti külső személy a miérteket, de vannak. Hogy mennyire logikusak...? :) Az ember ritkán logikus.


Ha lehet egy jó tanácsom -aztán vagy megfogadod vagy nem- férfitársaiddal együtt jobban tennétek, ha lefordulnátok erről a materialista vonalról. Ha normális nőt akartok, nem a kocsitokat meg a vagyonotokat kell elsősorban turbózni, hanem a személyiségeteket. És persze mellette a külsőt is, mert hiszem, hogy mindenekinek van magán belül jobb és rosszabb verziója és rajta múlik, mit hoz ki a rendelkezésre álló alapanyagból, amivel a szülei (és részben az eddig leélt életének eseményei)megáldották. :)

20L

2017. ápr. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
4%

Mert nem párt keresett, hanem kalandot.

Szóval ééélni akart, no.

Az meg előbb megvolt neki egy drogos cével, mint veled.

Lásd be fickó: unalmas vagy. :)

De... most komolyan: szerinted ez baj?


A kiská meg csak hadd kalandozzon! Gyűjtse szépen az élményeket (meg a nemi betegségeket, a függőségekről nem is szólva), aztán majd csak kiköt valahol - az út szélén, betevőt keresni...

2017. ápr. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm, 15ös az egyetlen értelmes választ!


Sokan félreértették a kérdést és proli módon jöttek torokra.

A kocsim 100%ból sportfogadásból származik, nem úgy tették alám!!!

Amiatt kezdtem el játszmázni, játszani a rosszfiút, amióta az első exem amiatt dobott ki, mert jófiú vagyok és az unalmas + akkor nem volt kocsim és buszozni kényszerült.


A másik: A közös programoknál ha csak férfi fizet az prostitúció!!! Ha tetszik, hanem ez így van! Az az egészséges, ha felezik a költséget!


Három: Nem tartom magam materialistának, de tudom, hogy a nők nagyívben elkerülik azt, ha nem csillog ki a zsebedből az ájfón7 vagy legalább valami utánzat. Facts!!!

2017. ápr. 29. 11:04
 17/28 A kérdező kommentje:
Ja igen és azt elfelejtettem, hogy utána meg akart engem is tartani és csodálkozott, mikor erre nemet mondtam.
2017. ápr. 29. 11:07
 18/28 anonim ***** válasza:
83%
14. vagyok. Fact a nagy büdös lóf_t.:) Érdekes, hogy én általában ilyen nőkkel nem találkozom a baráti körömben és ilyen férfiakkal sem. Vannak, persze, hogy vannak, van a társadalomnak alja része, vannak defektes emberek és szélsőséges gondolkodásmódok. Némelyest téged is annak tartalak, mert ilyen nincs, kedves, hogy kollektíven ráhúzzuk ezt az emberiség női tagjaira, hogy jaj, nekik ez kell. Mindenki azt lát a valóságból, amit akar, ha te azt akarod látni, hogy a nők a pénzre és a vagyonra mennek, akkor azt is fogod látni. A valóság nem ilyen egyszerű és az emberek sem ennyire egysíkúak.
2017. ápr. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
74%
Csak egy kérdés, mi az hogy 2 hónapig találkozgattatok és alakulgatott valami? Ezt részletesebben is kifejthetnéd. Ugyanis ez kb tini szintű ismerkedésnek tűnik így. 2 felnőtt ember kb 2-3 hét alatt összejön, vagy ha nem akkor ennyi volt. Olyan nincs 20 felett hogy 2 hónapig nézünk egymás szemébe meg közösen veszünk mozijegyet. Ennyi idő alatt már rég kiderül hogy ebből lehet e kapcsolat vagy nem. Szóval sztem az volt a baj hogy nem léptél, túlságosan elhúzódott ez a randizgatás. A másik srác talán a tettek mezejére lépett és 1 hét után megdugta valamint kimutatta hogy szeretné ha egy pár lennének.
2017. ápr. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 Krukutyán Levente ***** válasza:
76%
Na kérdező a válaszod alapján be is igazolódott, amit gondoltam : ostobább vagy, mint a csizmám talpa. Látom sikerült meglátnod azt a kommentet, ami legjobban illik a lelki világodhoz. Már kezdem érteni, hogy lehetett jobb parti egy "narkós cigány".
2017. ápr. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!