Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak szerintem nem normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem nem normális ahogyan ez a férfi viselkedik? Mit akarhat valójában tőlem?

Figyelt kérdés
Én 23 vagyok, ő 30. Internetes társkeresőn ismerkedtünk meg. Később viszont Facebookon folytattuk az ismerkedést. Áradozott rólam hogy milyen szép vagyok. De ha kért képet, és nem küldtem neki, akkor besértődött, és azt mondta, hogy nem vagyok kedves hozzá. Meg már volt úgy hogy szinte beszélgetés után, már egyből találkozni akart. Meg ilyeneket írt hogy ő nem egy erőszakos ember és sosem bántana. Meg úgy szólított már a neten is hogy barátnőm. Végül is csak találkoztam vele, mert ezt hittem ezeket a dolgokat csak viccből írja. Aztán amikor találkoztunk egy elhagyatott helyre vitt, és azt mondta, hogy innen nem menekülhetek. Aztán azt mondtam hogy nem szeretném, hogy ha fogdosna, de ennek ellenére szinte mindenütt megfogdosott. Azt is mondta nekem, hogy nagyon mérges volt rám, mert annyiszor lemondtam már a találkozót. Azt mondta hogy a legszívesebben magával vinne, hogy együtt éljünk. Élőben is a barátnőjének szólított már egyből. Azt mondta hogy ha a házában lettünk volna, még ennyire se tudta volna visszafogni magát. Szerinte le kellene törni az öntörvényűségemet. De végül csak hazahozott. Sajnos ez a történet nem kamu, az életemre is megesküszöm.
2017. ápr. 27. 06:59
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
94%

Nézzük az egész történetet:


Leírod, hogy ismerkedsz egy ilyen fickóval, és kérdést

teszel fel. Akkor még nem is találkoztatok. Szinte min-

den válasz arról szólt, hogy NE találkozz vele, mert

rossz vége lesz.


Jön az újabb kérdés, amiben leírod, hogy találkoztál ve-

le, illetlenül viselkedett, és hogy hogyan tovább. Min-

den válasz arról szólt, hogy hanyagold, menekülj az i-

lyen embertől.


Jön az újabb kérdés, az előző pepitában.


Őszintén? Mi a rákot vársz? Arról nem is beszélve, hogy

sokan itt már megkérdőjelezik az értelmi színvonaladat,

talán nem is alaptalanul.....

2017. ápr. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
92%
Ez a kérdés vótmá' kb 4 napja... Miért nem volt elég az?
2017. ápr. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:

Már megint te? A múltkor mindenki leírta, hogy ne találkozz vele. Ha annyira idióta vagy, hogy mégis, akkor magadnak kerested a bajt, meg is érdemled.

De valószínűleg úgyis kamu az egész.

2017. ápr. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
Menj el a rendőrségre!
2018. jan. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!