Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők mit szólnak egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mit szólnak egy olyan 29 éves pasihoz, akinek ilyen kilátástalan anyagi helyzete van?

Figyelt kérdés

Diploma nélküli, szakmunkás aki kemény és sok munkával megkeres 160 ezer nettót Budapesten, de ennyi pénzből ott csak kiszolgáltatott, nyomor szintű élete van, és egy huncut rúpiát sem tud félretenni. 70 ezer forintért szobát bérel a Haller utca környékén, tehát nem egy szívet melengető környéken, a felbérlővel lakik, napi 3 ezer forint elmegy kajára és egyebekre, tömegközlekedéssel jár és arra is elmegy 10 ezer bérletre, tehát a hónap végére totál 0 forintja marad.

Amik tények, hogy sosem lesz saját lakása, sosem lesz autója, sosem fog tudni megengedni magának komoly nyaralásokat, nem örökölt vagyont a szüleitől, és még arra is spórolnia kell, hogy egy moziba el tudjon menni, vagy egy szórakozóhelyre. Akkor bizony a kaján kell spórolnia, rossz minőségű egészségtelen ételt kell ennie pár napig, hogy egy buliba elmehessen.


Egy ilyen férfival el tudna képzelni egyáltalán bármilyen nő kapcsolatot?


2017. ápr. 27. 17:25
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
35%

Nem.

Nekem van lakásom, örökségem.

Vaaagy... ha cserébe minden házimunkát elvégez, eltartom.

2017. ápr. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
71%

Miért, talán 0-24 dolgozik vagy mi, hogy nem tud tanulni pl valamit, amivel több pénzt kereshet?

A tapasztalataim azt mutatják, értelmes emberek megtalálják a módját a jobb életnek, csak az életképtelen, lusta és alulmotivált emberek fekszenek a szarban életük végéig. Nyilván ilyen férfi nem kéne.

2017. ápr. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
78%
160 nettó vidéken jó, a fővárosban 200 nál kezdődik egy megfelelő fizetés.
2017. ápr. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
96%
Ja és kérdező én is 160 nettót keresek diplomás vegyészként, de nem Pest, hanem Borsod. Én is bérlek lakást, de csak 45 plusz rezsi, szóval kicsit olcsóbban kijövök. Annyi, hogy van autóm, laptop, tv, stb. Ezeket már megspóroltam 31 évesen.
2017. ápr. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
90%

Mit szólnának?


Egy jó munkahellyel, egzisztenciával rendelkező nő szóba sem fog vele állni.


Egy operátor lányka meg kb ugyanígy keres, ha összerakják amijük van, már tudnak bérelni valami szomorú környéken egy pici lakást, és még jobban is jönnek ki, mint egyedül.

2017. ápr. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 A kérdező kommentje:

#4

Én egy szobát bérelek 70k+rezsiért és egy romákkal teli szar környéken lakok ahol a büdös, koszos 24-es villamossal járok a legközelebbi 3-as metró megállóhoz. És ez itt a legolcsóbb. 45k+rezsi egy saját albérletért, nem csak egy szobáért az nagyon jó.

2017. ápr. 27. 17:47
 7/54 anonim ***** válasza:
#5 Tegyük hozzá, hogy egy csúnyácskább operátor lányka, mert a szép nők a munkájuktól függetlenül nem szorulnak rá, hogy ilyen emberekkel álljanak össze.
2017. ápr. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
100%

Hó elején tegyél félre, ne a végén

Nem az anyagi helyzeted zavar, hanem az, hogy ez így neked oké.

2017. ápr. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
100%

Igazság szerint engem csak egy dolog érdekel.

Mi tart vissza attól, hogy változtass ezen ?

Mert akár hogyan is szépítjük, amilyen életet te most leírtál az a rabszolgaság.

Miért fogadod el, hogy csak ennyi jár ?

2017. ápr. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
100%

Inkább az zavarna, hogy úgy beszél, hogy "sosem lesz nyaralás", stb. Szóval mintha előre elásta volna magát a jövőre nézve.

Ha elégedett vagy a helyzeteddel, akkor OK, de ha nem, akkor el kell kezdened keresni a kiutat. Felfelé.

2017. ápr. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!