Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők mit szólnak egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mit szólnak egy olyan 29 éves pasihoz, akinek ilyen kilátástalan anyagi helyzete van?

Figyelt kérdés

Diploma nélküli, szakmunkás aki kemény és sok munkával megkeres 160 ezer nettót Budapesten, de ennyi pénzből ott csak kiszolgáltatott, nyomor szintű élete van, és egy huncut rúpiát sem tud félretenni. 70 ezer forintért szobát bérel a Haller utca környékén, tehát nem egy szívet melengető környéken, a felbérlővel lakik, napi 3 ezer forint elmegy kajára és egyebekre, tömegközlekedéssel jár és arra is elmegy 10 ezer bérletre, tehát a hónap végére totál 0 forintja marad.

Amik tények, hogy sosem lesz saját lakása, sosem lesz autója, sosem fog tudni megengedni magának komoly nyaralásokat, nem örökölt vagyont a szüleitől, és még arra is spórolnia kell, hogy egy moziba el tudjon menni, vagy egy szórakozóhelyre. Akkor bizony a kaján kell spórolnia, rossz minőségű egészségtelen ételt kell ennie pár napig, hogy egy buliba elmehessen.


Egy ilyen férfival el tudna képzelni egyáltalán bármilyen nő kapcsolatot?


2017. ápr. 27. 17:25
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
92%
Nem, nem kellenél. És nem az anyagi helyzeted miatt, hanem hogy semmi törekvés nincs benned a jobbra. Páromnak mindössze egy érettségije van, de megcsinálta a jogsit, elment futárnak, és itt vidéken jattal együtt keresett 200at. Szóval nem a körülményekre kell fogni mindent, hanem törekedni a jobbra.
2017. ápr. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
100%
+1 jelentkező a "hogy jön ki a 3ezer forint a napi kajára?"-kérdésre.
2017. ápr. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:

#21


És legtöbbször a nav-nak csak tisztelettel adózik...

2017. ápr. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
Nem könnyű helyzet,de ha jól nézel ki akkor találsz.
2017. ápr. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
79%

3000/ nap kaja? ha rendelek se jövök ki ennyiből. Nálunk egy menü 1150Ft ebben van leves, főétel, desszert. Ehhez 1-1 szendvics, kis gyümölcs és le van tudva a nap! És akkor nem is nyúltam főzéshez! Ez max 2000Ft/nap!


Ha főzök akkor még olcsóbb!


160 nettó jó fizu, főleg betanított munkára!


a nők nem azért nem állnak szóba veled, mert ennyit keresel, hanem mert olyan negatív vagy mint a 3,14csa.


Én kevesebbet keresek, életkorban ugyan ott vagyok ahol te, mégis van bnőm!

2017. ápr. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
24%

#25


A menü színvonala is érdekelne. Mert ha a "Jóúkaji bableves - pőrkűtteslencsefőzelék-pogácsa" kombó, akkor jobb, ha inkább magad viszed az ételt. Sajnos az alapértelmezett magyar konyha egy gyilkosság. Finom, de bazi egészségtelen.

2017. ápr. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
100%
3000 forint kajára, kaviárt eszel lazaccal? én úgyan 300E-t keresek de kb 3000ft egy teljes heti, hétfő-vasárnap, kajám költsége
2017. ápr. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 A kérdező kommentje:

Hogy jön ki 3 ezer kajára meg egyebekre?

193 centi vagyok és több mint 90 kiló, nem egy filigrán nő aki nem eszik semmit. Eszek egy kis nyúlfarknyi pizzát vagy a KFC-ben valami csirkét és máris 1500 forint elmegy, és ez még csak napi egyszeri étkezés. Nekem legalább napi 3 étkezés kell. Napi 3 flakon ásványvíz az megint 300 forint, és még az egyebek, sok kicsi sokra megy. És még csak nem is dohányzok és nem is költök alkoholra sem, de még kávéra sem.

2017. ápr. 27. 18:52
 29/54 anonim ***** válasza:
Semmit, egyszerűen csak nem veszik férfiszámba.
2017. ápr. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hát nem KFC-t meg pizzát kéne eszegetni, hanem tápláló ételeket, akkor nem kéne egész nap zabálnod.
2017. ápr. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!