Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők mit szólnak egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mit szólnak egy olyan 29 éves pasihoz, akinek ilyen kilátástalan anyagi helyzete van?

Figyelt kérdés

Diploma nélküli, szakmunkás aki kemény és sok munkával megkeres 160 ezer nettót Budapesten, de ennyi pénzből ott csak kiszolgáltatott, nyomor szintű élete van, és egy huncut rúpiát sem tud félretenni. 70 ezer forintért szobát bérel a Haller utca környékén, tehát nem egy szívet melengető környéken, a felbérlővel lakik, napi 3 ezer forint elmegy kajára és egyebekre, tömegközlekedéssel jár és arra is elmegy 10 ezer bérletre, tehát a hónap végére totál 0 forintja marad.

Amik tények, hogy sosem lesz saját lakása, sosem lesz autója, sosem fog tudni megengedni magának komoly nyaralásokat, nem örökölt vagyont a szüleitől, és még arra is spórolnia kell, hogy egy moziba el tudjon menni, vagy egy szórakozóhelyre. Akkor bizony a kaján kell spórolnia, rossz minőségű egészségtelen ételt kell ennie pár napig, hogy egy buliba elmehessen.


Egy ilyen férfival el tudna képzelni egyáltalán bármilyen nő kapcsolatot?


2017. ápr. 27. 17:25
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
16%
Mondják itt az igét sokan, hogy el kell kezdeni keresni az utat felfelé. De a kérdés hogyan? Milyen munkával, amit jobban megfizetnek? Van-e munkahely, ahová csak úgy képzettség nélkül felvesznek és többet keresel? Mert könnyű mondani, de nem biztos, a hogy a munkáltatók is így gondolják ezt.
2017. ápr. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
Nem fos környék az. Mester utcában lakott egy ismerősöm, sosem panaszkodott a közbiztonságra. Azt sem tudom elképzelni, hogy ott egy szoba 70+os. Át vagy verve szerintem. Rég rossz, ha egy nő a pénzedet nézi és nem az értékeidet, de nyilván ne egy manager nőnél próbálkozz.
2017. ápr. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
0%

#10


A többség kezdene, de a rendőrség és az apeh (nav) hamar kigáncsolja a próbálkozásokat "törvénytelen" felkiáltással.

2017. ápr. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 A kérdező kommentje:

Most mit tehetek én arról, amit itt írtak, hogy

-nekem nem tettek lakást a seggem alá a szüleim

-nem fizetnek többet a munkámért, hiába dolgozok sokat, ilyenek a bérek


Nem vagyok átverne, még ez is egy protekciós ajánlat volt.

Csak akkor tudnék feljebb jutni, ha kimennék Németországba, ott megbecsülnének. Lenne 2000 Euro-s nettó fizetésem, csak akkor meg az lenne a baj, hogy külföldön élek + meg kéne tanulnom németül is, ami lássuk be, nem könnyű.

2017. ápr. 27. 18:05
 15/54 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ha többet dolgozol, mint heti 50 óra és csak ennyit adnak, akkor tényleg valahogy váltani kellene, bár könnyű mondani. Annyi, hogy én is ennyit dolgozok, de csak heti 30 órában. Ez jónak mondható. Nem a béreddel van szerintem gond, mert ez átlagbér ma Mo-on.-
2017. ápr. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
Az a gond, ha kimész, jó esetben nem lesz párod. Van pár szerencsés, akik párban mentek ki vagy ott találták meg a másik felüket. De akiket ismerek, sok tucat 30 as ember, többségük magányos, mármint hogy nincs párjuk.
2017. ápr. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
91%

Napi 3 ezer kaja? Van Tescóban durumtészta,300 Ft körül,meg rá a szósz 300 Ft,a legolcsóbb,de ehető.2 napi adag ilyen tészta 450 ft-ból kijön és nem akkora kunszt megcsinálni és laktató is.1 kg csirke hús 1 rongy,abból 3 napi kaját meg lehet csinálni,recept függően 400-500 ft-tól/nap.Vagy vegán,vagy mi kerül a kaján napi 2-3 rongyba?

Meg mik azok az egyéb dolgok? Lehet,azokat is kibitelezni olcsóbban és csak néha napján venni teljes áron.Vagy vannak Pesten is 1000 ft-ért 2 fogásos menük,ha lusta főzni.

A barátnőm a Keleti környékén lakik és ott egy szoba 30 rongy/fő.Ez a pasi elég balfsx lehet,már bocsánat.

2017. ápr. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért nem változtatsz? Nehéznek nehéz ebből kitörni, de van esély továbbtanulással, akár egy hétvégi/ esti tanfolyam keretében is el lehet indulni valamerre, nem pedig ebbe a helyzetbe belenyugodni
2017. ápr. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
95%

"Nem kaptam ezt, nem kaptam azt, ez nem könnyű, az bonyolult.. :'( :'("


Te kellenél magadnak? :D

2017. ápr. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy én sem vágom a 3000 forintot kajára. Akkor se költök ennyit egy nap ételre / italra, ha szórom a pénzt melóban a kávéra.
2017. ápr. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!