Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek van értelme utca,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme utca, busz, kajálda stb. helyeken próbálkozni nőknél vagy úgyis elhajtanának?

Figyelt kérdés

Néha ha meglátok egy lányt egymagában egy ilyen helyen átfut az agyamon mi lenne ha odamennék hozzá és megszólítanám. De végül sosem teszem, mert mindig ott van egy csomó más ember is és látnák, hallanák ahogy lepattint a lány és nagyon megalázó lenne. Önmagamban még elviselném, de így hogy mások is szemtanúi a kudarcomnak nem. Tudom hogy nagyon hülyén hangzik meg lehet kicsit beteges is, de mindig is nagyon adtam mások véleményére, próbáltam megőrizni a jó imidzsem még akkor is ha teljesen idegenekről van szó akiket lehet sosem látok újra. (Bár nem olyan nagy város ez)

Szóval mindig azon agyalok mi lesz ha elküld, a körülötte lévő emberek meg ha csak magukban arra gondolnak hogy "haha hogy lerázták azt a lúzert" már ez önmagában elég hogy meg se próbáljam.

Másfelől pubokban, kocsmákban, szórakozóhelyeken, éjszaka nem küzdök ezzel a problémával egyáltalán, ilyen helyeken általános az ismerkedési szándék, napközben pedig egy mekiben pl. nem annyira.

Szóval mik az oddsok, szerintetek maradjak a bár mostanában egyre sikertelenebb bulis ismerkedéseknél, vagy kockáztassak egy szokatlan ismerkedési formával és tegyem kockára az amúgy is instabil lelki békém?



2017. ápr. 27. 21:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
76%

Inkább ne. Én kifejezetten nem kedvelem, ha utcán feltartanak vagy a buszon próbálkoznak (ott még lelépni sem tudok)

Egyébként én is tapasztaltam amit egy előttem szóló mondott: ha normálisan mondom, hogy nem még ők vannak megsértődve.

Ha biztosra akarsz menni (mármint hogy nem foglalt és vevő az ismerkedésre ) akkor használj társkeresőt.

23/N

2017. ápr. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
CeeeBUSZtok fijjatalok. :) Máááá naTTYYYapááám isz megmoNYTYta, hó' há' ne fussz sze nő, sze pedijklen busz után... A még gyóóószabb kajááádában sze!
2017. ápr. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Én a kálvin téri metróban szoktam csajozni a bal vágánynál. Mindig megkérdezem, hogy "látod milyen szépen porosodik ott az a Stonesonic CCTV a sarokban?". Általában egyből benedvesednek, és még ott a metróban meg is kúratják magukat.
2017. ápr. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nem!! A nők többsége utálja, ha állandóan megzavarják őket a kanos pasik az ismerkedési szándékukkal. Társkeresőn, szórakozóhelyen nincs akadálya de amikor egy nő utazik a vonaton, vagy végre el tud menni ebédelni valahova akkor semmi kedve a sok hülyeséget hallgatni. Szóval hagyjátok békén őket, ők is emberek, lehetnek fáradtak, rosszkedvűek és nem azért lépnek ki a lakásuk ajtaján mert ismerkedni akarnak!
2017. ápr. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Komolyan érdekel a válasz: Miért kell ennyire undorítóan álszentnek lenni?

Le lett pontozva a #10-es válaszom. Oké. De miért? Van jó pár helyes, jó szövegű ismerősöm és látom, hogy lényegében bárhol betudnak csajozni. Akkor miről beszélünk? Ha épp kajáláskor odalépne álmaitok pasija, elküldenétek? Ugyan már, dehogyis. Ha magatokról, magatokkal szemben ennyire nem vagytok képben, akkor miért akartok a felnőtt kapcsolatok kategóriában válaszokat adni? Fel kéne nőni hozzá, legalább önismeret terén.

2017. ápr. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Megfelelő tudás és hozzáállás nélkül kb. olyan ötlet, mintha hajszárítóval akarnál játszani a fürdőkádban. :D (persze szerencséd bármikor lehet) Ha nem tudsz ismerkedni, tanuld meg nálad tapasztaltabb emberektől, hogyan kell (a kudarcokat természetesen nem lehet elkerülni, de nagyon nem mindegy, hogyan viszonyulsz hozzájuk).
2017. ápr. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Társkeresőn csak a szemét van. Aki nem hiszi járjon utána.


Senki se mondja már, hogy szórakozóhely és társkereső a két létező ismerkedésre használható hely.

2017. ápr. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

21 éves lányként írom, hogy a korosztályom többsége (általánosítok, igen, a tapasztalataimból kiindulva) képes elég durván elhajtani az érdeklődőket. Ebben az esetben a környezetben lévő emberek, ha a te csajozási próbálkozásoddal vannak is elfoglalva, és érettebben gondolkoznak, mint az említett korosztály, akkor látni fogják benned a bátorságot. Az esetlegesen meg éppen röhögcsélő "kicsikkel" meg nem kell foglalkozni, mert ők még nem voltak ilyen szituációban és ne legyenek hatással a lelki békédre.


A másik lehetőség az, amikor a lány is látja az igyekezetet benned, de valamiért nem nyitott jelenleg az ismerkedésre, akkor elvárható lenne, hogy nem bunkó módon küld el a fenébe, hanem azért úgy, hogy ne érezd magad eltiporva. Személyiség és korosztályfüggő ez is, úgy érzem, bár nem tudom te melyik korosztályhoz tartozol és melyikben keresgélsz.

Ilyenkor viselni kell az elutasítást, és emelt fővel továbbsétálni. Közben meg gondolj arra, hogy milyen bátor pasi is vagy te, ez jót tesz az önbizalmadnak. :) És még lehet, hogy sokkal jobban is jártál így.


Aztán ugye ott van az az eshetőség is, amikor a közeledésed nem hiábavaló. Nem tűnsz egy ősbunkó pasinak az írásod alapján, szóval akár lehet is esélyed, ha megfelelő lánynál próbálkozol. De ezt ugye sose tudhatod előre, szóval mérlegelni kell, hogy megéri-e nekem ez az egész. Néha igen. :)

Remélem a sors úgy hozza, hogy szó szerint fussatok össze egy lánnyal az utcán és legyetek később boldogok.

2017. ápr. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
#18 Köszi, kedves tőled:)
2017. ápr. 30. 14:30
 20/20 anonim ***** válasza:

Utcán, buszon, villamoson meg ilyen köztereken "ismerkedni" leszólogatással eléggé pronyó dolog, tipikusan az utánafüttyögős prolik szokása. Ha ilyesmivel próbálkozol, kb. annyira leszel sikeres a nőknél, mint ez a népréteg.

Arról nem is szólva, hogy az egész utcaközönség látni fogja, hogy esel pofára, a viccesebbek pedig fel is veszik videóra oszt nyomják jewtube-ra. Kell ez neked, most komolyan?

Egy többórás hajó- vagy vonatút az más, ott azért jobbak az esélyek, de ez megintcsak attól függ, mennyire nézel ki jól, vagy mennyire hivalkodó/stílusos az öltözéked, a ruházatod (mennyi pénzt sejtet). A nők nagyrésze kimondatlanul is a pénzt tartja fontosnak, meg a külsőt, ez van, felszínesek és anyagiasak. Nemvéletlen hogy a sportkocsis helyimenőcsávóknak egyszerre van vagy 6 barátnőjük, egymással is csalják őket, de nekik ugye "meg van engedve"

2019. szept. 22. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!