Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, lányok! Mennyire rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Mennyire rossz azt látni (akinek volt már része), hogy az exetek, aki elhagyott, vagy megcsalt, aztán ő virágzik, boldog az új párjával, ti meg le vagytok amortizálva lelkileg és ez testiekben is látszódik, hogy meg vagytok törve?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 30. 18:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem rossz..az hogy egyedül vagyok meg az én problémàm, mert nem akarok kapcsolatot vagyis nem mindenàron.
2017. ápr. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Csak tanáccsal tudok szolgálni:

miért is vagy letörve? őt már nem érdekli, teljesen hidegen hagyja, hogy te hogyan amortizálod le magad.

miért akarod magad tönkre tenni egy olyan valaki miatt, aki már nincs veled?

te sokkal fontosabb vagy, nem ér annyit az egész, hogy más miatt teljesen feleslegesen tönkre tedd magad!


Az élet megy tovább!

2017. ápr. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
14%
Az egyik legnagyobb félelmem, hogy ez történjen velem, ezért, inkább mindig én szakítok előre a pasikkal.
2017. ápr. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekel különösképpen. Nagyon csúnya körülmények között szakítottunk, és őszinte leszek, rendkívüli módon megviselt. Még így másfél év után sem jöttem teljesen helyre. Viszont akkor sem érezném magamat kevésbé szarul, ha neki is rosszul menne az élete.

Mondjuk nem is figyelem, hogy mi van vele. Szilveszterkor enyhén részegen megnéztem az adatlapját, akkor még együtt voltak az új barátjával.

2017. ápr. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
semennyire.. nem vagyok megtörve azért mert 1 nő elhagyott.. rájöttem, hogy még több millió szaladgál körülöttem, csak ki kell nyitnom a szemem.
2017. ápr. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha nem találkozom vele, és nem is beszélünk, honnan tudnám, mi van vele?
2017. ápr. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Az első nagy szerelmem aki szakított velem ott nem volt az hogy én láttam hogy boldog az új párjával és tök jól elvannak és boldogok, akkor volt nekem más alternatívám ami boldoggá tudott tenni, szomorú voltam, mert bántott a dolog hogy elhagyott simán azért mert kiszeretett belőlem, és a mai napig nem tudom azt hogy mit rontottam el. Bár egy ideig szomorú voltam miatta, de jól kitomboltam magam és direkt kértem a barátaimat hogy hagyjanak egyedül pár napig hogy gondolkozzak és kitisztuljon az agyam, végiggondoltam hogy az élet nem állt meg emiatt és akkor még bőven fiatal voltam és megértettem hogy ez van, élni kell tovább, sok emberrel ez van, nem dőlt össze a világ, rossznak rossz ez érthető, picit végig kell agyalni a dolgot, ki kell engedni a gőzt, és lépni kell tovább.

A második párkapcsolatomnál ott viszont nagyon sokáig bántott a dolog hogy a volt exem aki a második barátnőm volt új pasijával ezerszer boldogabb mint velem volt. Első másfél évig mellettem is boldog volt, csak ugye ők a szüleivel másik településre költöztek 10 km-rel messzebb tőlünk, ez semmilyen téren nem jelentett nálunk akadályt, tehát nem ez volt az oka a szakításunknak, hanem az hogy az exem új környezetbe került, megismert egy új pasast aki mellett nagyon jól érezte magát csak mert másabb picivel mint én, és az esett nagyon rosszul hogy a szemembe mondta hogy ő ezerszer értékesebb mint én, de nem mondta már meg hogy miben értékesebb nálam az az illető, és folyton főleg a szakításunk után direkt a környékünkre jöttek hogy lássam őket jól összebújva és boldogan. Nekem akkor alapból pocsék időszakom volt, mert kirúgtak az első munkahelyemről mivel a cég megszűnt és apránként rúgták ki az embereket hogy ne egyszerre kelljen több száz embertől megválniuk. Akkor sok más is összejött, elvesztettem nagyapámat, elvesztettem a középiskolás legjobb barátomat, ellopták a babettámat amit a két kezemmel újítottam fel hosszú hónapokon át és az udvarból lopták el, megtalálták a rendőrök 3 nappal később egy kisebbségi udvarában mivel egyedi festése volt és volt egy feltűnő minta rajta ami más babettákon egyáltalán nem volt és bár nagyon megvolt rongálva szinte használhatatlanul kaptam vissza, és hiába fizették ki nekem a kárt a tolvaj szülei, itt nem a pénzről volt szó.

Lényegében sok rossz dolog is rátett jó nagy lapáttal hogy én totál rosszul érezzem magam, és akkor nem tudtam úgy kiengedni a gőzt, és egyszerűen bántott az hogy ő boldog.


Persze azóta már teljesen megváltoztam, új életmódot kezdtem, új dolgokba kezdtem bele, nőtt az önbizalmam és megismertem a jelenlegi barátnőmet akivel nagyon jó a kapcsolatunk, és ennek már több mint 3 éve. Amikor megismertem a jelenlegi barátnőmet kutyasétáltatás közben és napokkal később nagyon jóba lettünk akkor kezdtem igazán túltenni magam az exemen. Ha a jelenlegi barátnőm nem lenne szerintem még mindig a régi sérelmek miatt szenvednék.

2017. ápr. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Abszolut nem érdekel hogy párkapcsolati szinten mi van vele.
2017. ápr. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Lecseréltem a ruhatáram.

Lecseréltem a kocsim.

Van pénzem.

Élek-virulok-csajozok.

Ne hagyd el magad!



F.

2017. ápr. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
7. Én is így vagyok. Nem vagyok fél év után sem túl rajta. Volt egy nő, akivel randiztam, ha akart volna engem, pár hét és túl lettem volna rajta. De nem akart, így ég jobban megzuhantam.
2017. ápr. 30. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!