Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szingli nők, nem szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli nők, nem szoktatok félni, mikor este egyedül sétáltok az utcán?

Figyelt kérdés

Még nem is muszáj, hogy este legyen - annyi beteg dolog történik manapság: trafikrablások, zsebtolvajlások, dizájnerdrogos őrjöngések, bántalmazzák a buszsofőröket, ellenőröket, idióta tinédzserhordák belekötnek mindenkibe, szatírok mutogatják magukat, részegek randalíroznak, idegen pasik fogdossák a nőket, beszólogatnak, bunkók, főleg ha szexis öltözéket látnak, stb...


Nem szoktatok félelmet érezni, mikor egyedül hazasétáltok meló után és nincs mellettetek férfi, aki biztonságot nyújtana? Ért már esetleg titeket bármiféle atrocitás? Sikerült megvédenetek magatokat, vagy valaki odament segíteni?


Hogy érzitek, nehéz ilyen szempontból egyedülálló nőnek lenni?



2017. máj. 1. 10:07
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért csak a szingli nőknek kéne félniük, akiknek van párjuk ugyanúgy sétálhatnak egyedül, nincsenek összenőve. Sőt, a férfiakat is kirabolhatják, beléjük köthetnek, megerőszakolhatják... Csak erről nem szokás olyan nagy hangon beszélni, mint a nőkről.

Mindenkinek oda kell figyelni, nem járni olyan helyen/utcákban/környéken, ahol fokozottan fönnáll a veszély, hogy kétes alakokba futsz. Viszont azt se csinálhatod, hogy bezárkózol a lakásba, és sötétedés után ki se lépsz az utcára...

2017. máj. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
paprikaspray a zsebbe, meg a táskába. Ez max pár 1000Ft os kihívás. Ember és állat ellen egyformán hatásos. És még csak nagyon magyarázkodnod se kell ha használtad.
2017. máj. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem vagyok szingli, és biciklivel járok haza esténként a melóból, de néha tartok attól, hogy történik valami azon a pár méteren. Paprikaspray mindig van nálam. 25N
2017. máj. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

Mikor kapcsolatban voltam, akkor sem vártam el, hogy esténként mindig kísérgessen a párom, bár ahogy a kelenföldi vasútállomástól sétáltam haza este, akkor szerettem, ha kijön elém (az a környék egy kicsit gázos tud lenni), de én is úgy gondolom, ha szingli valaki, ha nem, egyedül is legyen nála valami, vagy legyen egy technikája, és figyeljen oda a környezetére. Én amúgy paprikaspray-vel járkálok szinte mindenhova, nem csak pesten, hanem vidéken is. Szóval nem egyedülálló nőként nehéz ez, hanem simán nőként, lányként.

Sajnos egyszer hátulról egy idősebb ember próbálkozott nálam még fiatalabb koromban az utcán, velem volt egy barátnőm és gyorsan otthagytuk, nem követett. Beszólogatásból volt több is, azokat jobban lehet szerintem kezelni, annak ellenére, hogy ugyanúgy nehéz függetleníteni magunkat tőle és nem szégyenérzettel kijönni a helyzetből.

Hallottam, hogy hetekig volt egy szatír az egyik eltés egyetemi épület előtt, nem tudott vele a rendőrség sem mit kezdeni, barátnőm mesélte, hogy esténként gyomorgörccsel jött ki óráról mindennap. Volt, akit az egyetemtől kergetett egészen a metróig le, és volt, aki inkább az egyetemre futott vissza. Meg olyan is, akit megpofozott ez a férfi, és a rendőrség még ezzel sem tudott mit kezdeni.

Én nem akarok félve járkálni se este, se nappal, imádok éjszaka sétálni, de egyedül már nem vágok neki 9-10 után. Nagyobb hangot kellene ezeknek az eseteknek kapnia, muszáj lenne, hogy elinduljon valami változás.

2017. máj. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem szingli vagyok, hanem évek óta házas. Mégis kénytelen vagyok néha este egyedül hazamenni, ha csak nem akarok délutános után a munkahelyemen aludni. A férjem egy szakban dolgozik, ő ilyenkor a gyerekekre vigyáz. Le is tépném a fejét, ha őket otthon hagyja egyedül, hogy engem kisérgessen.

Ha van ismerős kolléga (akár férfi, akár nő), akkor együtt megyünk ki a vonathoz. De nincs mindig. Ilyenkor egyedül mászkálok este. És volt olyan, hogy rámszállt egy pasi. Meg tudtam védeni magam, pedig nem vagyok nagydarab. Ilyen helyzetben a határozott fellépés, ha látja, hogy nem ijedtél meg, az sokkal többet ér, mint a testalkat.


A nők nem azért nem jönnek össze vékony pasikkal, mert ha szembejön 4 gorilla, akkor nem tudja megvédeni. Ha ez fontos szempont lenne, akkor kis mitugrász buckalakók lennének a népszerűek, akik egyszerűen hasba szúrják, aki a csajukra ránéz.

2017. máj. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem ezért tetszenek az erős férfiak annak, akinek tetszenek.:) Egyszerűen ez a kor ideálja jelenleg, előtérbe került megint a fitnesz és pont. És a nők nőiesebbnek érzik magukat egy férfias férfi mellett, erre vannak kutatások is. Amúgy megnézem, hogy kés, pláne más fegyver ellen, vagy hirtelen támadónál mikor lesz az hasznos, ha valaki izmosabb. Elárulom, soha. Amire meg fel lehet készülni, azt a támadást el is lehet kerülni. Szerintem lekicsinylő erre tartani valakit, vagy ezt szempontként kezelni.
2017. máj. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
#10 Én nem a testőrömet keresem a páromban. Nem várom el, hogy azért kísérgessen mindenhova, hogy meg tudjon védeni. Sokkal fontosabb szempont az, hogy értékes belsővel rendelkezzen, és jól érezzem magam vele. Egyébként meg egy vékony alkatú ember is tudhat verekedni, nem muszáj ahhoz kétajtós szekrénynek lennie. Tudod, van az a mondás, többet ésszel, mint erővel...
2017. máj. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Férfiként annyit fűznék hozzá,hogy éjszaka is van mikor egyedül látok nőket sétálni eléggé ittas állapotban is némelyik.Nos őket aztán végképp könnyű "bántani",meg a pici nőkre is azért elég könnyen rászállnak sajnos.

De a mai emancipált társadalomban aztán végképp nem lehet sokszor segíteni sem a nőkön.

Értem ezalatt,hogy éjszaka hazafelé ha vannak velünk csajok is,mindig felajánlom,hogy legalább egy darabon elmegyek velük szívesen,vagy akár hazáig is elkísérem ha kell.És akkor mi a válasz: "ááá,nem kell,köszi."

Az nem baj,hogy nem félnek alapvetően,de én szívesen tenném ezt,mint egy kedves gesztus,semmi több.

2017. máj. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
18.: lehet, hogy te jót akarsz, de hidd el, senki nem fogja azt mondani egy felajánlkozó vadidegennek, hogy persze, kísérje őt haza.
2017. máj. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
18-as, de félnek, azért ráznak le.
2017. máj. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!