Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 felett a nők tényleg lejjebb adják a mércét külső terén, viszont magasabbra teszik a lécet belső terén?

Figyelt kérdés

Mivel ketyeg az a bizonyos biológiai óra, már talán nem az az elsődleges, mint tinédzserkorban, hogy "tuti pasi" legyen, meg cukimuki és helyes, hanem családcentrikus, hordozza magában egy jó potenciális apa jegyeit, sokkal fontosabb a lelki összhang, közös érdeklődési körök, hobbik, a megbízhatóság, a hűség, a közös élet tervezhetősége.


Ekkor jön el igazán a jófiúk ideje, akik korábban nem igazán voltak sikeresek a nőknél, ill. az alacsonyabb, nem túl jóképű vagy túlsúlyos férfiak is sikerélményt szerezhetnek. Legalábbis józanul végiggondolva így kéne történnie.


Kérdés: valóban így van? 30 felett a külső már nem annyira mérvadó, beleférnek korábban általatok nem tolerált hibák is(pl. úszógumi), viszont belső terén már sokkal nagyobbak az elvárások? Az érett, megszilárdult személyiség ezt hozza magával?



2017. máj. 1. 19:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
93%
Nekem abból van elegem, hogy ez egy nagy hazugság. Elhitetik a nőkkel, hogy 29-ről 30. szülinapjukra virradó reggel hirtelen ráncos vénasszonyok lesznek, akiknek csak a babababababa jár az eszükben, ezért MUSZÁJ leállniuk bármilyen igénytelen paraszttal.
2017. máj. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
88%
Itt egyedül te vagy felháborodva, mert nem ilyen válaszokat akartál.
2017. máj. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
64%

Elmultam.harminc.

Az szamit, hogy nekem bejon a pasi.

Nem kell.kigyurtnak lennie, semvasembernek, de plplaki aki nem sportol rendszeresen, az kuka. Nem a kineet miatt, hanem mert en is aktiv eletet elek, es ehhez keresek tarsat.

Tovabba olyan pasi sem kell aki nem tapasztalt az agyban. Modjuk 40 korul ez nem.irrealis elvaras, szerintem....

2017. máj. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
74%

Nem nem es nem

Adtam lejebb a merces sem szellemi szem fizikai szinten sot egyesek szerint inkabb magasabra toltam

Es ez igy jo nekem ! Leven nem kivanok olyan part aki kevesebb nalam !

2017. máj. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
77%
Hányszor kérdezed még meg ugyanezt?
2017. máj. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%

"Elmultam.harminc.

Az szamit, hogy nekem bejon a pasi."


Az, hogy neki bejössz-e, mindegy is? :D

2017. máj. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
#16 Szerintem ezt úgy értette, hogy nem számít ha a környezetének (családtagok, barátnők) nem tetszik a pasi. :D
2017. máj. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nálam az ilyesmi inkább tinikoromról 22-23 éves koromig ment végig, de én ezt látom. Vagy egész konkrétan nem is csak a külsőt mondanám, hanem a felszínes, külsőséges dolgokat. Szóval hogy váó, nézzen ki művészléleknek, gitározzon stb... ilyen baromságok.

És igen, főleg ha már több kapcsolaton van túl valaki, több tapasztalata van, és már be tudja lőni, milyen természetű férfivel nem tud egyáltalán zöld ágra vergődni, és mi az, ami kell neki.


De. Azért van pár dolog, ami árnyalja ezt:

- ha vki bűnronda, az nem fog a 10/10-es nőknél sikert elérni így sem (tehát ez nem azt jelenti, hogy a nők elvárásai a béka segge alá mennek külsőt tekintve... egy feszes testű, folyton edző ápolt nő nem fog egy 150 kilós bálnával összejönni)... mert azért rengeteg esetben inkább ott van a bibi, hogy az illető férfi csak a nála min. 2-3 szinttel feljebb levő nőknél próbálkozik, aztán nyíg

- azért ügyelni kell arra, hogy egy olyan nővel jön össze az ember, akinek egészségesen kezdtek változni az elvárásai, vagy egy olyan nővel, aki 30évesen már nem kell a csúcspasiknak, és az első pénzesebb pasira ráakaszkodik (akár gyerekestül is)... de sztem ez könnyen kiszűrhető, ha az embernek van egy alap emberismerete

2017. máj. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!