Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire elfogadóak a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elfogadóak a férfiak a külső hibákkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Tudom, volt ma ugyanez nőkkel. Csak érdekel. Vegyünk egy konkrét példát: mellasszimetria.


[link]


Nem tehet róla, nem lehet fogyással, sporttal, vagy más módon eltüntetni. A műtét az egyetlen megoldás, amire nincs mindenkinek pénze. (És akkor ugye egyből műnő és plasztikcica.)


Azok, akik itt sírnak, hogy őket el kell fogadni hájasan, vékonyan, öt foggal, csúnyán is, vajon mennyire fogadják el, ha az első szex alkalmával kiderül egy ilyen apróság?



#Hazudjatok
2017. máj. 2. 14:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%

nekem semmi olyan gondom nincs, hogy hájad, csúnya, fogatlan, csálé fogú...mit tudom én milyen lennék


de én inkább elfogadnék egy ilyen lányt, mint ha műttetne, mondjuk műtéttel sem lenne gondom ebben az esetben, gondolom nem tömeti fel magát...

mondjuk én fenék párti vagyok, ez nem gond szerintem


de a megfelelő belső legyen meg!


24F

2017. máj. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
15%
Sporttal? fogyással? A kép alapján te egyikkel sem próbálkoztál lol
2017. máj. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok a képen. Nekem másom csúnya. ;)
2017. máj. 2. 14:19
 4/11 anonim ***** válasza:
34%
Jöhet a csálé csöcs!
2017. máj. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Micsoda? Punci?
2017. máj. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Ennél nagyobb külső hibákat is elfogadtam már. :)
2017. máj. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%

A legrondább pasinak is a fiatal jónőkön jár az agyuk....

Vannak elfogadóbb férfiak is,de azokat általában már átvágta egy pár tökéletes testű cicababa.

Kevés aki tiszteli a csúnyább nőket,de ilyen is akad.


Ha valaki szeret észre sem veszi,hogy az egyik cicid nagyobb!

2017. máj. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%
Túlsminkent arc, ocsmány festett köröm ami nálam kizáró ok, de az, hogy nem egyforma a két cickója nem nagyon érdekel, majdnem mindenkinek más méretű a kettő, még nekem is pedig én srác vagyok (nem zsírcsöcs, szimplán a bal mellizmom nagyobb kicsit).
2017. máj. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
33%

"Ha valaki szeret észre sem veszi,hogy az egyik cicid nagyobb!"

De azt észreveszi, ha fodrásznál voltál, különben nem szeret... érzed az ellentmondást vagy aláhúzzam pirossal? :)

2017. máj. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
78%
Utolsó te valószínűleg még nem voltál igazán szerelmes, úgyhogy ne osztogasd az észt. A hájasságon meg az öt fogon kitartó munkával lehet változtatni. Amin meg nem, ott marad a választási lehetőség: elfogadod önmagad, úgy ahogy kinézel, vagy életed végéig ezen görcsölsz és nem fejlődsz, mert önbizalomhiányod(s) maradsz. Akit a személyiséged és a kisugárzásod fog meg, az az ember úgy sem az esetleg hibáiddal fog foglalkozni, hanem azzal mikor voltál utoljára fodrásznál. ;)
2017. máj. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!