Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 38 évesen gáz, hogy nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PetiOS kérdése:

38 évesen gáz, hogy nincs barátnőm már 3éve? Pedig próbálkozom mindenhogy. Ennyire ronda volnék? Már-már képes vagyok az utcán is ismerkedni. És semmi. Meg vagy foglalt, aki tetszene, vagy én nem jövök be.

Figyelt kérdés
2017. máj. 3. 08:26
 1/6 anonim ***** válasza:

egy cipő!

bár "csak" 26 vagyok, és "csak" 4 hónapja szingli, de ugyanez a szitu. vagy nekem nem jön be akinek én igen, vagy foglalt / nem tetszek annak aki viszont nekem nagyon.

Szívás. Pedig koránt sincsenek akkor hú de nagy igényeim egy lánnyal szemben, de ha egyszerűen nincs kémia, akkor nincs..:(

Valamin változtass..vagy öltözködés, hajviselet, vagy beszédstílus...valamit csinálj.

Én elkezdtem keményen edzeni. emg is látszik, és egyre több visszajelzést kapok mar elismerő tekintetek formájában pl :D

2017. máj. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szintén, 42 évesen jó 10 éve... Már alig érdekel.
2017. máj. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Vannak olyanok, akik úgy élnek le egy egész életet, hogy ellenkező neműhöz még csak hozzá sem értek. Úgyhogy légy oly szíves, ne rinyálj itt, hanem menj és csajozz.
2017. máj. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kellene ezmiatt ugy panikolni,mert ez is kozrejatszik abban,hogy senki nem jon ossze.
2017. máj. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Küldesz nekem privatban egy fotot? Megszakertem szivesen, hogy a külsön mulik-e. :)
2017. máj. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Amúgy nincs nagy elvárásom!Legyen max 167cm50kg szóval karcsú.Ennyi.
2017. máj. 3. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!