Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőként mi a legjobb kezdő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként mi a legjobb kezdő szöveg Tinderen?

Figyelt kérdés

Mindenki azt mondja, hogy a "Szia mizu/hogy vagy?" túl sablonos, de most akkor mégis hogyan kellene elkezdeni a beszélgetést, hogyha rá akarok írni egy srácra akivel matchem van?

22/l


2017. máj. 6. 21:21
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Nem tetted egyértelmvé, hogy azok a lányok rukkoljanak elő most a megfejtésükkel, akik mindig a "sablonos" első levelekre panaszkodnak :)
2017. máj. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
55%

Szopok, nyalok,

Házhoz dzsalok!

2017. máj. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
31%
megírod neki a mellbőséged
2017. máj. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Nekem eddig mióta fent vagyok egyetlen fiú írt, a mindössze 10 egyezésem közül, sőt volt aki véletlenül húzhatott jobbra, mert letörölt. :)

És az egyezéseim között van egy, aki különösen tetszik, csak kicsit aggódom, hogy véletlenül húzott jobbra ő is.

Egyébként én főleg fiúktól várom a választ, hogy ők válaszolnának-e egyáltalán, és hogy mi az amire nem írnának vissza.

2017. máj. 6. 21:41
 5/25 A kérdező kommentje:
Légyszíves mellőzzétek a trollkodást.
2017. máj. 6. 21:42
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

"Szia. Te is szoktál idegenekkel randizni ? Mi lenne, ha holnap ezt együtt csinálnánk ?"

30/f

2017. máj. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Én igyekszem mindig valami frappánsat, személyhez szólót írni a lányoknak, aztán a leggyakrabban nem válaszolnak. :) Fordított helyzetben, ha rám ír egy nő, nekem mindegy mit ír, mindenképp visszaírok neki!
2017. máj. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Én mindig írok (arra a havi 1 matchre lol), és vissza is írnék kb bármire, ami nem egyértelműen elmebeteg, és megpróbálnék egy értelmes beszélgetést kialakítani bármiről. De ehhez kell a másik fél is. Mind a két fél vigye tovább kicsit a fonalat, és akkor ki tud alakulni egy értelmes diskurzus.

De amúgy tényleg, úgy kéne beszélgetni, ahogy akárhol máshol akárki mással. Nem olyan bonyolult.

2017. máj. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Nem társkeresőzök, úgyhogy nem biztos hogy releváns a válaszom, de ha annyit írsz, hogy "szia, matcheltünk, szeretnélek jobban megismerni mert szimpatikus vagy", azzal szerintem nem tudsz nagyot hibázni, főleg hogy srácok ritkán kapnak levelet a lányoktól.

22/F

2017. máj. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Valami egyedi, ami a nevéből, bemutatkozásából, instagram-képeiből következik.
2017. máj. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!