Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőként mi a legjobb kezdő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként mi a legjobb kezdő szöveg Tinderen?

Figyelt kérdés

Mindenki azt mondja, hogy a "Szia mizu/hogy vagy?" túl sablonos, de most akkor mégis hogyan kellene elkezdeni a beszélgetést, hogyha rá akarok írni egy srácra akivel matchem van?

22/l


2017. máj. 6. 21:21
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Az üzeneten gondolkodás helyett inkább gyere velem randizni.
2017. máj. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Ha tetszik egy lány akkor teljesen mindegy, hogy mivel ír rám... érdekelni fog a történet.

Viszont én nem szoktam megvárni, hogy rám írjanak.. Vagyis akire nem írok, de mégis egyezés volt az valószínű annyira mégsem jön be, avagy épp alakul valami valaki mással.

2017. máj. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
0%

Írd ezt: "szia, milyen autód van?"

Aztán keress rá googlen, találsz róla fotót és ha gagyi akkor tudod mit kell tenned.

2017. máj. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
A kegyetlen igazság az, hogy hogyan nézel ki. Ha nem jössz be nekik külsőre, akkor bármit írhatsz. Én is így vagyok srácként. Totál semmi, akár mit írok.
2017. máj. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 Krukutyán Levente ***** válasza:

"Szia"


Több nem kell. Ha érdekled ír.

2017. máj. 7. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Írd hogy te vagy a tinder tündér. BTW mi az a Tinder?
2017. máj. 7. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 Diavolino44 ***** válasza:
44%
Mondjuk magyarba egy matchem sem lett., igy nem tudom, de itt kulfoldon, a szia boven eleg. Mert nem neked kellene levelet irnod. Amugy milyen kepeket tettel fel ha ennyire keves matched van? Vagy nem elonyos a kulsod?
2017. máj. 7. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Hát, mivel én nem vagyok fenn tinderen ( és nem is leszek remélem SOHA:D ), talán valami ilyesmit írnék:


"Szia!

Most először vagyok fent ezen a sz*aron, és már most hányinger kerülget, hogy itt vagyok, mivel a régimódi találkozásokat sokkal jobban szeretem és értékelem, de megemberelem magam és teszek egy próbát.

TE miért vagy itt és mit kell tudni rólad?"

26N

2017. máj. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
51%
Ja és igen, ha jól nézel ki és tetszel nekik, akkor úgy is visszaírnak, akármit írsz. - Még egy ok amiért utálom, mert extra mód felszínes és külcsín az egész. (Jó nyilván a való életben is a külsőn akad meg a szemed először, de valahogy neten ez még jobban taszító csak. A valóságban egy tekintet vagy egy mosoly, humor már megfoghat, míg itt csak pusztán a kép alapján válogatsz. Nagyon emberi és értékes (Y).
2017. máj. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
# 18: igen, ez remek módszer arra, hogy bevonzzad a hozzád hasonló kisebbségi komplexusos / beképzelt gyökereket ^^
2017. máj. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!