Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőként mi a legjobb kezdő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként mi a legjobb kezdő szöveg Tinderen?

Figyelt kérdés

Mindenki azt mondja, hogy a "Szia mizu/hogy vagy?" túl sablonos, de most akkor mégis hogyan kellene elkezdeni a beszélgetést, hogyha rá akarok írni egy srácra akivel matchem van?

22/l


2017. máj. 6. 21:21
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%
#20 valakinek itt nagyon szar élete van, hogy te ebből ezt szűrted le. Ez elég szar lehet, szerencsére nem értem a következtetésed logikáját, de valahogy nem is akarok erre a keserű szintre eljutni, mint ahol most te vagy. :)))
2017. máj. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Persze, hogy nem érted, mert nem is akarod érteni. Te is csak egy különleges hópehelynek hiszed magad, de valójában egy cseppet sem vagy az, csupán egy ugyanolyan moslék, mint akiket ilyen hevesen lenézel. Egy valóban normális ember számára a hozzáállásod rettenetesen visszataszító.


"'Special snowflake’ syndrome, is a disease in which the subject believes that because she occupies a subculture mildly different to the mainstream, she is inherently better, and above them. The subject will never state that she is better, but it is implied, as is the belief that she is rare in her qualities, despite, in reality, being an only slightly less common cliche. Subjects suffering from this syndrome have been known to make statements such as “I’m the girl who’d rather stay home reading Harry Potter than get drunk and get ‘sweet hooks’ “, and will frequently act as if she is under tremendous pressure to act like a ‘typical girl,’ not realising that ‘typical girls’ are a myth, and those she looks down upon are not what they seem."

2017. máj. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
Ha tetszel neki és nő vagy mindegy mit írsz szerintem egy szia mizu nak is örülne. Engem is most jelölt be egy nagyon jó csaj, pont ő is 22 éves ami nyilván véletlen. Épp gondolkozok valami jó nyitáson. De mivel itt fordított az eset, a nő mindegy mit ír csak írjon legalábbis én ezt gondolom.
2017. máj. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
0%

71%-os te beteg vagy.


Voltaképpen mi bajos is van a válaszommal? Egyem a szívedet! Ha funkcionális analfabéta vagy, segítek:

rühellem a netes társkeresést, mert a régi módi elveim vannak, és sokkal természetesebb és jobb is máshol ismerkedni, eleve nem olyan erőltetett. - Nem tudtam, hogy már ezzel is bele lehet lépni egyesek kicsi lelkébe.


Ebbe te úgy mégis miért ugattál bele voltaképpen?

Mi vagy te? A tinder habzószájú übernyomorékja, aki ott éli életét, csak sajnos a kutya sem foglalkozik vele ott sem? Gondolom így van...


Az utolsó hozzáböffentésed meg csak még jobban bizonyítja, hogy mekkora szánalom vagy, bemásolsz ide ilyen f*.szságot, ami 1) senkit nem érdekel, 2:) eleve hogy jön ide a te elb*.szott agymenésed? az egészhez?


Nem vagyok én különleges( hol írtam én ilyet te igenszegény), de hogy te nyomorék vagy -nem csak itt, a való életben is-, az is biztos. Na pá.

2017. máj. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Ó, hát persze, kislány :) Miután kifröcsögted magad nézz utána annak a kifejezésnek, hogy önkritika, meg önreflexió. Próbáld meg úgy vizsgálni a kérdést, hogy kilépsz abból a dogmából, miszerint itt van egy csúnya gonosz másik válaszoló, aki nem ért veled egyet, ezért biztosan csakis valamiféle rosszéletű lehet, aki bántja a kis lelkedet, miközben te mindent tök jól gondolsz és csinálsz. Ha van egy kis eszed, észreveszed, hol hibáztál, és hogy mit is üzenek valójában.

Ha nincs, akkor vagy idefröcsögsz megint valami szánalmasat, vagy csak magadban puffogsz tovább. Rajtad múlik. Emelkedj felül.

2017. máj. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!