Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak hogyha 25 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogyha 25 éves koromra elrontottam az egész életem?

Figyelt kérdés
Soha nem voltam drogos vagy ilyesmi, de ez így van. Semmit nem sikerült elérnem az életemben. Nincs munkám, nincs párkapcsolatom. Régen azt hittem erre a koromra már lesz családom, lesz diplomám, amiből jó állásom lehetne. Erre fel van egy szakmám amivel semmit sem érek, és egy érettségim. Eddig még egy férfinál sem sikerült elérnem azt hogy szeressen engem, vagy engem akarjon. Fogalmam sincs mi lehet bennem a hiba. Pedig senkire nem akaszkodtam rá. Már úgy érzem mindenről lekéstem.
2017. máj. 7. 16:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
akkor itt az ideje, hogy kijavítsd.
2017. máj. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%

Dehogy rontottad el, csak nem úgy jöttek ki a dolgok, ahogy vártad. A gyerekvállalással még 30 körül sem vagy elkésve, ha pedig találsz egy jó melót, ahol van esély a fejlődésre, diploma nélkül is tudsz haladni.


Ismerek ennél sokkal rosszabb helyzetben lévőket, akik valóban elrontották, de megpróbálnak kimászni a gödörből. Törekedj te is erre, bár tudom, hogy mondani könnyű.

2017. máj. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
49%
Egy kapcsolatot kéne valahogy összehoznod szerintem, mert egy jó kapcsolat az égbe emel és hihetetlen módon képes motiválni. Hirtelen azt fogod érezni, hogy nincs előtted lehetetlen, új emberré válsz majd. Teli leszel célokkal. Tehát a "több legyet egy csapásra" esete állna fenn:)
2017. máj. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Hogyan? Már 25 évesen megöregedtem, nincsenek szingli férfiak, akik normálisak azok már rég párkapcsolatban élnek. Arra meg nem vágyok hogy valaki életében csak egy szerető legyek.
2017. máj. 7. 17:01
 5/21 anonim ***** válasza:
71%

Még nem késtél le arról, hogy egyetemet végezz és piacképes szakmában kezdj el dolgozni. Van egy ismerősöm, igaz hogy férfi és van családja, de ő 35 évesen kezdett el egy szar pályáról átállni IT pályára és 4 év alatt már most emelték a fizetését bruttó 900 ezer forintra.

A magánélettel kapcsolatban sem vagy még elkésve, sok 30-35 éves pasi van még szabad, akik eddig még csak élni akartak és most keresnek komoly társat, akik ugye korban hozzád illenek és még rád találhat a szerelem.

2017. máj. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
84%
25 évesen? Neked az agyadban van a baj.
2017. máj. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
49%
még van időd 30 évesen lehet már ygereket nevelsz :D
2017. máj. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
83%

" 25 évesen megöregedtem"


NA ez a hozzáállás a gond, 25 évesen még el sem kezdtél élni.


Keress egyy normális pályát, rendes munkát és fogd fel (ha tudod), hogy eddig a gyerekkorod telt még csak el, nem pedig az életed.

2017. máj. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem vannak hasonlo sorsu ferfiak, akiknel lehet eselyed.


F

2017. máj. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
49%

Én is így vagyok, de még mindig neki-nekifutok utoljára.


Ha egyszer eljutok oda, hogy vége, akkor vége lesz mindennek. De még van lehetőség, még nem zárult be végleg az ostromgyűrű, még van kiút, de ki tudja meddig...

2017. máj. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!