Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az extra magas nőkre miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az extra magas nőkre miért aggatnak gyakran pejoratív jelzőket?

Figyelt kérdés

Gyakran mondják rájuk, hogy "jeti" meg "godzilla" és hasonlók. Pedig gyönyörűek a magas, langaléta alkatú nők. Nem tehetnek róla, hogy ilyen magasra nőttek, ettől még ugyanolyan nőiesek, törékenyek, szexisek és vonzók, mint alacsonyabb társaik.


A kifutón végigvonuló, Gisele Bündchen kaliberű nőket is mindenki csodálja, de a való életben mintha mégis mellőzve lennének a társkeresés "húspiacán". Az sem kifogás, hogy nem nagyon találnak náluk magasabb pasit, mert ez nem igaz.


Mit gondoltok, csorbul egy hölgy nőiessége azáltal, hogy magasabb, mint 180 cm? Veszít a vonzerejéből, nem annyira "nő", mint egy alacsonyabb?



2017. máj. 9. 08:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Kapaszkodj meg: minden statisztikai szélsőség veszít a vonzerejéből.


Veszítenek a törpék, veszítenek a zsiráfok, veszítenek a satnyák, veszítenek a zsírzsákok, veszítenek a terminátorok, satöbbisatöbbi....


És hát a negatív értékítélet sokszor szóban is kifejezésre jut. Nincs ezzel semmi probléma.

2017. máj. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Nekem bejönnek a magas lányok nagyon! Mivel magas vagyok meg az összes barátom is az(190+).. Mikor latunk egy jó csajt aki alacsony akkor úgy hívjuk hogy mélynövésűf.@.szpörgentyű.
2017. máj. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Sőt mindig is olyan csajt akartam aki egy magas velem vagy csak egy picit kisebb. Olyan már volt hogy egy fejjel vagy másféllel magasabb voltam nála de olyan még nem hogy egy magasak lennénk szóval nálam ez első benyomásra jó pont nagyon! Ízlések es pofonok!
2017. máj. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!