Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valamit rosszul csinálok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valamit rosszul csinálok? Rosszul élem az életem?

Figyelt kérdés

Nincs nagy társaságom, nincs egyetlen nő sem, aki csúnya nő azzal, úgy vagyok mint a meleg csávókkal, hogy oké hiába mondja hogy nem akar tőlem semmit kitudja mit akar valójában haverkodás alatt. Volt egy borzasztó ronda nő, mindig meghívott kajálni meg találkozni akart állandóan velem, egyszer sokat ittunk.... egy lecke volt az életre.

másik meg ugye az a típus amikor én nem vagyok jó, és leszögezi (nyilván szánalomból) ilyenkor én meg azt mondom, hogy köszi nem, nem vagyok egy csicska.

Szóval úgy érzem van 2 nagyon nagy halmaz, és nincs köztes akinél jó lennék. Olyan átlagosan jól nézek ki, jó megjelenés, jó humorom van, igaz egzisztencia még nincs 24 évesen nem is elvárható. Meg hát ez nem is látszik egyből az emberen.

Egy megyeszékhelyen lakok, de egyszerűen úgy érzem nincs nő. Eljátszadozok a gondolattal, hogy ha egy nagyon sokmilliós városban élnék akkor biztos találnék még randomra is nőket.

Baráti társaságom sem nagy, aki valamiért nem szimpi, kerülöm. Olyan meg pláne nincs aki csajozni akarna, vagy barátnője van az illetőnek, vagy 16 éves csajokat hajt, a harmadik szerelmes egy lányba, a negyedik másik városban él, van aki meg mondja hogy neki mennyi nője volt, aztán ha ottvagyunk sosem mer nyitni, ilyeneket mond hogy csávóval volt a lány, meg nem az esete :D



2017. máj. 9. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Próbálkozz az erre kijelölt oldalakon, programokon. Nem minden nő társasági ember, és aki nem olyan az is az ilyen oldalakra megy, ha már készen áll rá. Ott lehetsz önmagad, és ha szimpatikusnak talál egy olyan, aki neked is akkor jó.


Én legalábbis ebben reménykedem, mivel a "partiemberek" sosem vonzottak.

2017. máj. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"ha egy nagyon sokmilliós városban élnék akkor biztos találnék még randomra is nőket. "


Az megvan, hogy a sokmilliós városokban férfiakból is arányosan több van?

2017. máj. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

persze hogy megvan

de itt alig van olyan hely ahol lehet ismerkedni

ahova meg bemegyek szétnézek minden nőt ismerek, kb mindenkinél próbálkoztam tinédzser koromban, vagy pedig ismer valakit akinél próbálkoztam vagy volt is valami

2017. máj. 9. 18:12
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

#3


Itt kúrtad el. Nem kell mindekinél próbálkozni, és főleg nem rövid idő alatt. Hamar elterjed és közröhej tárgya leszel.


Mondom neked, hogy netes keresőkre menj, a közhiedelemmel ellentétben nem rondák, öregnénik és ZámbóJimmy arcúak szövetségének székháza.

2017. máj. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

milyen társkeresőt tudnál ajánlani?

mert ahol én fentvagyok így van

kivéve a hot or not, de ott meg vagy kreditet kér vagy pedig nem ír vissza

2017. máj. 9. 18:29
 6/7 anonim ***** válasza:

#Kérdező


Amit kerülj azok a teljesen ingyenes (sok a poén meg kamu reg), illetve a mindenért pénzt lehúzó oldalak. A kettő közöttiek egész jók.

2017. máj. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tagold jobban a mondataidat, ha a neten ismerkedsz esetleg. :)


21/L

2017. máj. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!