Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ilyen nők mennyire sikerese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen nők mennyire sikeresek a párkeresésben?

Figyelt kérdés

Ilyen alkatú nőkhöz szólna a kérdésem: [link]


Mennyire érzitek úgy, hogy segít/akadályoz titeket alakotok a párkeresésben/szexualitásban? Mennyire vagytok elégedettek a testetekkel?


Férfiak válaszára nem vagyok kíváncsi, akkor se ha nekik ez jön be vagy pont nem, és a privát üzenetekkel is kíméljetek!


A válaszokat előre is köszi!:)



2017. máj. 17. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nagyon hasonló vagyok. Nem volt eddig gondom a párkereséssel, ha akartam, találtam magamnak normális, értelmes, kedves srácot, bár az tény, hogy utcán nem szólítottak még le és nyilván kevesebb a lehetőségem, mint egy normális alkatú lánynak.

Szeretem magamat, ismerem az értékeimet, de a külsőmmel elégedetlen vagyok, ezért igyekszem tenni a fogyásomért :)

2017. máj. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Régen voltak gondok,mert elég maximalista családból jöttem,ahol persze semmi se jó,amit csinálok,úgyhogy volt önbizalom hiány rendesen.Most már tudom,hogy valaki meg nagyon szereti ezt az alkatot,olyan pasiknak is,akik nekem viszont tetszenek. Mondjuk legtöbb mediterránnak pont az ehhez hasonló alkat jön be,világos szemmel és hajjal,amilyen nekem van,ráadásul pont ők jönnek be nekem.
2017. máj. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogyha egy szép arc társul hozzá, és csinosan, alkathoz illően (nem zsákruha és takargatás 1000el!!!) öltözik, akkor sokaknak be fog jönni.

(Nem vagyok ekkora, de voltam duci, vékony most sem vagyok mondjuk, de elég sokaknak tetszem.)

2017. máj. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt szoktam mondani mindegy milyen a nő alacsony vagy magas vékony vagy vastag legyen egyben....ez a lány nagyon egyben van. A kisugárzás belülről fakad, egy pasi csak hozzá tud tenni egy lány ragyogásához. Sok ilyen alkatú lánynál látom, a nagyon durva sminket és fültágítót meg ilyen dolgokat amik taszítanak.
2017. máj. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A kisugárzás a photoshopból és sminkből árad. ;)

Gusztustalan, hájas disznó.

2017. máj. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!