Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az "átlagos" kinézet férfiaknál (Nő mikor mond egy férfit átlagosnak)?

Figyelt kérdés

Sokszor olvastam már kérdések alatt, hogy "...nekem nem kell kigyúrt izmos pasi, már egy átlagos kinézetű, de jó természetű is elég lenne...". Tudom hogy az ideális kinézet, ezáltal az átlagos is eltérő emberenként, de valaki tudna segíteni abban hogy számára mi az átlagos kinézet? Le tudná írni a külső paramétereket amik még számára megfelelőek?

Esetleg egy linkelt (google) kép, egy olyan emberről akivel még elmenne egy randira csupán kinézet alapján (ha tudjuk hogy a "kiszemelt" természetével nincs baj)



2017. máj. 17. 19:48
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
92%

Számomra pl ő átlagos. Ha figyel a higiéniájára, tetszik a személyisége, elmennék randizni vele

[link]

2017. máj. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
91%

Beírtam google-be, hogy average man, csak párat belinkelek közülük, akikkel első blikkre elmennék randizni, ha a személyisége bejönne:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


A harmadik kép valamilyen módon torzítva van szerintem, de nem olvastam utána, hogy miért vagy hogyan.


Amúgy ha nem a feje tetejére nőtt az orra, vagy nem egészségtelenül elhízott, akkor ha a személyisége hozzám illő, akárkivel elmegyek randizni (illetve már nem, mert foglalt vagyok).

2017. máj. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
57%
ez annyira relatív
2017. máj. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
2017. máj. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


Sorry az első kettőért, de épp Agymenőket nézek, és szerintem ezek a színészek nagyon szexisek! :)

2017. máj. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
57%
Nekem átlagos az, aki nekem nem tetszik, de látom, hogy másoknak miért.
2017. máj. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
39%
Volt már róla kérdés, nekem az új francia elnök bejön :D Pedig ő is átlagos.
2017. máj. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
16%

[link]


Na,ő pl. elért egy átlagos szintet azzal,hogy normálisan felöltözött.

2017. máj. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
2es:az általad linkelt második pasi abszolút az esetem,az a vicc.
2017. máj. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
Itt egy cuki és átlagos: [link]
2017. máj. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!