Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok nő panaszkodik, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő panaszkodik, hogy a mai pasik nagy része csak dugni akar. Hogy kell ezt elképzelni?

Figyelt kérdés

Ez az internetes társkereső oldalakra vonatkozik, vagy az életben is ez a módi? Nem kertelnek, szemérmetlenül, gátlástalanul a szemetekbe mondják, hogy szexet keresnek és ennyi? Vagy csak utalgatnak rá - letapiznak, fogdosnak a randin, kétértelmű megjegyzéseket tesznek, esetleg csak túlontúl rámenősek, nyomulósak?


Vagy van, aki egy ideig eljátssza az amorózót, utána egy csapásra stílust vált és a "lényegre" tér? Hogy kell ezt elképzelni, tudtok esetleg megtörtént sztorikat, kínos randikat is írni?(Nem muszáj részletesen, csak a lényeget.) Tényleg ennyire szexközpontú a mai férfiak mentalitása?



2017. máj. 20. 08:32
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
47%

hol élsz te? hány éves vagy?

mert ha a Föld nevű bolygón 2017-ben, és nagykorú, akkor ezek nem kérdések!

2017. máj. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

Aki dugni akar, az havi 4-40 lánynál kezdeményez beszélgetést-flörtöt.


Aki komolyat keres, az havi 1-10-nél.


Aki komolyat keres, az is gyakran belefuthat olyanba, aki mégsem jó komolyra, de hát vannak ugye szükségleteink, miért ne elégítenénk ki?


Így jön ki, hogy „mindenki” csak dugni akar.

2017. máj. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
41%
Úgy kell elképzelni, hogy a lány leveszi a bugyiját, a fiú előveszi a micsodáját...
2017. máj. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
53%

Én 1 éve vagyok szingli és ezalatt nagyon sokat ismerkedtem. Tapasztaltaim alapján, a jó pasik(értsd: olyan, akiért a lányok 90%-a odavan) nagy része csak szexre megy. Ezt sok barátnőm is alátámasztja. Van, aki nyiltan meg is mondja, van, aki előbb elhív randikra, eljátssza, hogy komolyat akar, de végül nem lesz belőle semmi. Pedig véleményem szerint nem az a kategória vagyok, akivel csak szexet lehetne elképzelni, csinos, sportos, egyetemista, jófejnek mondott lány vagyok, bármiről elbeszélgetek. De ez semmit nem számít, ha valaki csak szexre megy, nem érdekli a belső :) Az átlagos pasik mindig értékelnek, komolyat akarnának, mert nyilván egy jobb csajt egyből meg akarnának tartani, de én meg nem szeretném csak ezért lejjebb adni, bár lehet idővel rákényszerülök :D


Nagyon sok pasi pedig, akinek van barátnője, folyamat csalja is a párját. Nagyon züllött világban élünk, a legtöbb férfi 25-30 éves koráig csak a buliról, csajozásról akar hallani.

21L

2017. máj. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Csak arra szeretnék választ kapni, hogy ez tényleg a mai realitás vagy csak burkolt férfigyűlölet húzódik meg mögötte és semmi valóságtartalma nincs? Ennyire eltűnt volna a romantikus közeledés, az udvariasság, a másik ember megismerése iránti vágy, az egymás iránti tisztelet?


Az nyilvánvaló, hogy társkeresőkön ez a módi, de ott zömében csak "hangemberek" vannak. Vagy a való élet is teljesen így működik - durr bele, bumm?

2017. máj. 20. 08:49
 6/30 anonim ***** válasza:
70%
#4 vagyok, egyébként, egy nagyon fontos dolgot hozzáteszek: a külföldiekkel nagyon pozitívak a tapasztalataim. Még a jó pasik is sokkal aranyosabbak, figyelmesebbek, udvariasabbak, és még akkor sem csak szexre mennek (többségében), ha csak egyszer találkozok velük, mert másnap repülnek haza. És nem olyan felszínesek, mint itthon. Persze, kivételek ott is vannak.
2017. máj. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
79%
Ez nem burkolt férfigyűlölet. Egyszerűen egymás után következő újabb és újabb tapasztalat. Ez nyilván nem azt jelenti, hogy a nők angyalok. De most a férfiakat kérdezted. 43 éves nő vagyok. Elég sok próbálkozás volt es van körülöttem a mai napig, pedig kapcsolatban vagyok. Volt olyan is aki azt mondta szerelmes belém, dobjam a mostani páromat, mert minket egymásnak teremtett valami felsőbb hatalom - aztán véletlenül kiderült, hány nőnek mondta még ugyanezeket. És, egyszerűen elképesztő, hogy bármennyi munkahelyem volt eddig, a férfiak 95%-a bepróbálkozott, pedig a nagyrészük kapcsolatban élt, szép, csinos barátnővel, feleséggel. Nem értem én ezt. Bízom és hiszek benne, hogy van olyan férfi, aki nem ilyen "olcsó", de egyre inkább úgy látom, hogy ritka mint a fehér holló.
2017. máj. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
25%
#4: Tudod, ha nem lenne kínálat, nem lenne kereslet sem. A nőket sem kell félteni, nagyon sokan vannak még az állítólag "normálisak" és "tisztességesek" között is, akikben nagyot lehet csalódni. Ha nem lenne több "tisztességtelen" nő, mint tisztességes, akkor a csak a szexre menő férfiak is kevesebbet próbálkoznának azzal, hogy "dugjunk, oszt' kész". De mivel tudják, hogy előbb-utóbb úgyis horogra akad valaki, ezért nyugodtan csinálhatják. És kár mindig mindent azzal megmagyarázni, hogy a csúnya, gonosz férfiak kihasználják a nőket, mert a nők is csak olyanok (tisztelet a kivételnek), hogy képtelenek ésszel ismerkedni, ha egy faszinak jó szövege van (és ne adj' Isten, még jól is néz ki), akkor már szinte nyert ügye van. Mivel én nem vagyok nagydumás, és különösebben nem is nézek ki jól, inkább átlagosnak vagyok mondható, így nincs is túl sok sikerélményem. Akár neten, akár élőben normális módon próbáltam ismerkedni, és érdekelt a másik ember, ha problémái voltak, igyekeztem támogatni, és nem siettem volna sehová, mégis csak egy nagy büdös lófaszt kaptam a nőktől, sokszor úgy, hogy még nem is tudtak rólam semmit, de már rövidre zárták a kommunikációt. Ezek után úgy döntöttem, hogy nem fog érdekelni senki, normális nőt még nagyítóval is alig lehet találni, szájhősöket (értsd: jönnek az "én nem vagyok olyan lány", "nekem fontosabbak a belső értékek", "nekem elég egy rendes, odafigyelő srác" stb., aztán meg a komoly érdeklődőket elzavarják a vérbe) viszont annál többet. Én azt mondom, a mai nők többsége meg is érdemli, hogy kihasználják őket, úgyis csak ez kell nekik (akinek nem inge, ne vegye magára).
2017. máj. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, amikor napi szinten 10 próbálkozótól első üzenetként az jön, hogy "szívesen kinyalnálak, megdugnálak, teleélvezném a kis puncid", akkor nem lehet azt mondani, hogy az illető komolyan gondolkodik.És köszönés sem előzi meg ezeket a kijelentéseket.Ebből következően szerinted mit akarhatnak, ha nemcsak dugni?

Nem igazán az látszódik a kezdeményezéseikből, hogy magára az emberre is kíváncsiak, nemcsak a nemi szerveikre.Akadt már olyan is a repertoárban, aki a farkáról készült képpel kezdte az "intelligens beszélgetést".

2017. máj. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sejtettem, hogy a jó öreg "dickpic" is elő fog kerülni:)
2017. máj. 20. 09:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!