Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belegondolnak néha abba sokan, hogy ha a magányos nőket hidegen hagynák a társadalmi és/vagy környezetük elvárásai, akkor lehet hogy jól meglennének együtt a most magányos férfiakkal?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy ha sok nő nem azt nézné, hogy mennyire sikeres a másik, meg mije van, meg hogy néz ki stb. akkor már lehet hogy boldog lehetne régóta, és nem lenne egyedül? Több egyedülálló(nagyon régóta egyedülálló!!) nőt ismerek, akik az irreálisan magas elvárásaik miatt nem hajlandóak szóbaállni az ő szemükben "alja" férfiakkal, akiket csak azért tartanak aljának, mert pl nem keresnek sok pénzt, de úgy egyébként jó emberek. Miért jó a szóban forgó nőknek egyedül lenni lehet hogy életük végéig is ahelyett, hogy képesek lennének kompromisszumot kötni, ahogy bizony sok férfi is teszi?Azért kérdezem ezt, mert ugyanakkor jönnek hozzám panaszkodni ezek a nők, hogy nekik mennyi minden kimaradt az életükből amiatt, mert még mindig szűzek pl(bizony sok szűz nő is van),és amikor felhozom nekik, hogy mi volna ha összeállnának pl velem, akkor leráznak... Akkor miért panaszkodnak ezek a nők mégis, amikor látják, hogy a sikeres férfiaknál semmi esélyük nincs? Miért nem törődnek bele?

2017. máj. 20. 12:08
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%
És nevezzük őket minglinek.
2017. máj. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
0%
#10: hát ezt a logikát én sem értem, meg azt sem, hogy hogy sikerült ezt a offtopic hozzászólást összehozni. Jaaa de értem, ez egy gyenge minőségű ferdítési probálkozás volt. Ezt még gyakorolni kéne, ahogy #3-nak is.
2017. máj. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
77%
Én elváltként vagyok egyedül és egyáltalán nem akarok lejjebb adni az elképzeléseimből. (nem szeretem azt a szót, hogy elvárás) Sőt, a házasságomból okulva tudom hogy mi az amit kerülni kell. De a legfőbb igényem az erős, kölcsönös vonzalom, és ezt sosem adnám fel. Nem találok senkit már hosszú ideje, de inkább vagyok egyedül, minthogy ezt az egyetlen igazi nagy "elvárásomat" feladjam. Ettől még rossz a magány, de jobb mint együtt lenni valakivel akivel nincs közös vonzalom és csak azért lenne velem, hogy legyen végre valaki...ez annyira szánalmas dolog.
2017. máj. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
71%
nyilván jó együtt lenni olyannal, akivel csak komoly kompromisszum árán jöttél össze, mondván ő is magányos meg én is hát tutira összeillünk juhééé!! :D Nem jó magányosan, egyedül lenni, de az egy fokkal se jobb, ha "együtt vagy" valakivel akihez nem vonzódsz/nem kedvelsz/barátnak tartasz stb. Az nem igazi kapcsolat, csak nyűg. Mondj egy példát miért jobb egy ilyen, mint az ha az ember egyedülálló? Van kivel elmenni színházba, moziba? vagy miért? :D
2017. máj. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
78%

Különbséget kell tenni aközött hogy valaki felszínes és ostoba feltételeket szab. Aki a pénzre hajt az ilyen.

Van aki meg ismeri magát, tudja mire van szüksége és milyen ember mellett lenne boldog, csak nem találja. Nyilván az ilyennél ez nem pont a pénz lesz szempont, s nem is a mértéktelen elvárás a kinézetre.

A megfogalmazásodból az tűnik ki nekem hogy csak az egyik oldalt látod, s kevered a dolgokat... meg hát a legtöbben mindig csak egy oldalt látnak.


Sokat panaszkodni meg mindenki részéről visszatetsző dolog.

2017. máj. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
20%
a nőkkel az a baj hogy ők mindig a valaha volt legjobb szexpartnerükhöz mérve állítják fel a megugrandó lécet....teszem azt részegre issza magát a szépfiú, éppen kanos szal megdugja a csajt aki éppen a közelben van...a csajt nem foglalkoztatja az a tény hogy a krapek a nevét sem tudja és ha kijózanodik emlékezni sem fog rá.ennyit szűr le a sztoriból."hát most ezek után hogy ilyen csini fiúnak is megvoltam...mostantól minden ennél kevésbé vonzó férfi undorító a számomra"
2017. máj. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
95%
A pasik ezt a "pénzre hajtás" dolgot is néha érdekesen értelmezik. Például ha nem kezdek valakivel, mert munkanélküli, az már anyagias? Vagy h nem vonz az olyan ember, akinek a munka csak nyűg, évek óta nem lépett előre benne, nincs karrierje, életútja, vágya a tanulásra, kreativitásra? Ha ezek megvannak, nem zavar ha keveset keres. Vagy ha a munka csak kötelesség is neki, de van valami klassz hobbija, sport.m művészet, vagy bármi. De ha nincsenek ezek és csak egy napról napra élő zabáló-emésztő-szexelő gépezet, akkor nem kell és kész. És ennek semmi köze a pénzhez.
2017. jún. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
16%
Nem. A nők 35 alatt nem engednek az elvárásaikból.
2017. jún. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
74%
35 felett sem ;)Pl az olyan magyar férfiak által túlzónak hitt igényeimből,minthogy legyen rendes munkája,és ne nekem kelljen már eltartani :D Ja persze tudom anyagias vagyok,bocs :P
2017. jún. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
honnan tudod, hogy ha nincs munkája neked kéne eltartanod? (ráadásul úgy mondva, mintha eltartanád egy percig is, pedig nyilván nem :D )
2017. jún. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!