Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők véleményére vagyok kíváncs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők véleményére vagyok kíváncsi. Ha valaki vak, az miért esélytelen társkeresőkön szerintetek?

Figyelt kérdés

Több lánnyal beszélgettem itt a z oldalon, amikor elmondtam, hogy nem látok, mindenki eltűnt, mint a kámfor annak ellenére, hogy nem sajnáltattam magam. Társkereső oldalakon is ezt tapasztalom, hogy hiába van munkám, tanulok, és önállóan tudok élni, megilyednek és "elszaladnak" a netes nők. A való életben kicsit jobb a helyzet, de ott is ha komolyan közeledek egy lányhoz, rögtön barna lesz a bugyi. :D

Mindenki azt hiszi, hogy mekkora felelősség, pedig nem az, max akkor, ha egy papírt el kell olvasni. Mit tehetek annak érdekében, hogy ez változzon szerintetek? Vidám vagyok és humoros általában, noha ez a kérdés nem feltétlen erről árulkodik.

Értem én, hogyha valaki velem jár, akkor vakrandin kell résztvennie, de azért na... :)



2017. máj. 20. 19:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Csak úgy kíváncsiság miatt, megmagyaráznád a kulcsszavakat?
2017. máj. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Csak vicces kedvemben vagyok, aztán beírtam egy-két dolgot a komoylakon kívül.
2017. máj. 20. 20:04
 3/14 anonim ***** válasza:
20%

Sántít ez az egész story.


1. aki vak, az nem foglalkozik a gyk-val

2. aki vak, az örül, hogy él, és nem picsog itt, mint a legtöbb kisfiú

3. Braille-írást használnak a vakok, tehát akkor ennyire tökélyre fejlesztetted a vakon történő gépelést a számítógépen, hogy nincs benne egyetlen egy helyesírási hiba se az írásodban, és még az idézőjelet is helyesen tudtad alkalmazni?

4. hogyan is lettél vak?

5. ha vak lennél, akkor honnan tudnád, hogy ki mikor és mit írt neked?


KAMU AZ EGÉSZ!!!

2017. máj. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
33%

Én azért nem jönnék össze vak sráccal, mert nem látja, hogy nézek ki, lassabban sétál nálam, lassabban csinál mindenfélét. Beülni nem lehet vele étterembe lazán, mert fel kell olvasni az étlapot, biztos, hogy az ételt is furcsán enné meg. Ezeregy ehhez hasonló dolgot tudnék felsorolni, mint a hegymászás, úszás, vezetés, kirándulás, mozi, színház, strand, de ami leginkább zavarna, az a feltűnés és a szánakozás az idegen emberek részéről.


Persze vannak dolgok a későbbiekben id, pl közös gyerek, amikor kb egyedülálló anya lennék, hiszen nem tudna figyelni a gyerekre teljesértékűen.


Szívás a vakság, van nála ezer nyomasztóbb dolog, de attól még szívás.


Azért tűnnek el a lányok, mert senki nem akar a fogyatékossága miatt nyíltan elutasítani valakit.


De lehet, hogy csak a humorodat nem bírják, ez a vakrandis poén elèg gyenge volt.


Biztos találsz majd valakit, aki nem csak elfogadni fog, hanem odáig lesz érted a humorod ellenére.

2017. máj. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%

Sajnálom, hogy ezt kell írnom, de az emberek nagy része egészséges párt képzel el maga mellé. Talán úgy gondolják, hogy te is segítségre fogsz szorulni, ami meghaladhatja az erejüket, vagy ha családotok lesz, örökölheti, nem tudsz majd úgy figyelni a kicsire és ezzel a másik vállán sokkal nagyobb lesz a felelősség. És az esztétikum is labdába rúghat.


Az emberek már csak ilyenek, a szebb, a jobb, az erősebb felé húznak, ami persze számodra nem vigasz. Nem reménytelen társat találnod, de kétségtelenül sokkal nehezebb, mint az átlagnak.

2017. máj. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, és a humorod is egy kissé erőltetett.
2017. máj. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
egészséges emberrel se kezdenek ott a nők semmit... max nem válaszolnak.
2017. máj. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Vannak vak ismerőseim, fiúk és lányok is. Tanulnak, dolgoznak,kirándulnak, sőt, buliznak, szórakoznak, barátokkal, segítséggel, bár természetesen nehezebben de élik az életüket. És keresik a társukat...


Lehet,hogy csak az én ismeretségi körömben van ez, de egyikük se éli meg tragédiaként az állapotát.


Kérdező, látó társat keresel, vagy esetleg Hozzád hasonlóan vak társat is elfogadnál?Hány éves vagy?Tanulsz vagy dolgozol esetleg?

2017. máj. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50%

Nem tudom mit kell ugatni a humora miatt, nekem sem jött be de nem gyengítem ilyennel. Megnéznélek benneteket, hogy milyen humorotok lenne vakon (inkább nem kívánom egyőtöknek sem)

Szerintem vakkal kell összejönnöd mert 2 vak jobban boldogul mint 1.

És azt is el tudnám képzelni, hogy lenne pár egészséges gyereketek aki később segít.

2017. máj. 21. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Az értelmes válaszolóknak köszönöm. Azért szánalmas az, hogy esetleg máshogy eszem az ételt. Ja igen, én a fülemen át szívom fel a levest, a csirkehúst meg az orrommal.


Valaki kérdezte a komomat: 24 vagyok.

Annak a bizonyos bunkó válaszolónak üzenem, hogy a braille íráson kívül van már képernyőolvasó szoftver is. És képzelje el mindenki, programozóként dolgozom, lesz is olyan fizetésem, mire elvégzem az egyetemet, simán mehetek minden évben 2x sétarepülni vitorlázóval. Ja és a gyengébbek kedvéért a repülést úgy értem, hogy egy pilóta vezet.

2017. máj. 21. 12:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!