Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők véleményére vagyok kíváncs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők véleményére vagyok kíváncsi. Ha valaki vak, az miért esélytelen társkeresőkön szerintetek?

Figyelt kérdés

Több lánnyal beszélgettem itt a z oldalon, amikor elmondtam, hogy nem látok, mindenki eltűnt, mint a kámfor annak ellenére, hogy nem sajnáltattam magam. Társkereső oldalakon is ezt tapasztalom, hogy hiába van munkám, tanulok, és önállóan tudok élni, megilyednek és "elszaladnak" a netes nők. A való életben kicsit jobb a helyzet, de ott is ha komolyan közeledek egy lányhoz, rögtön barna lesz a bugyi. :D

Mindenki azt hiszi, hogy mekkora felelősség, pedig nem az, max akkor, ha egy papírt el kell olvasni. Mit tehetek annak érdekében, hogy ez változzon szerintetek? Vidám vagyok és humoros általában, noha ez a kérdés nem feltétlen erről árulkodik.

Értem én, hogyha valaki velem jár, akkor vakrandin kell résztvennie, de azért na... :)



2017. máj. 20. 19:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
65%

Az uccsó hozzászólásod után biztos, hogy nem csak a vakságoddal van gondja a nőknek.


Kicsit felment, hogy legalább elfogadható az indokod, nem úgy, mint a 170 centisnek vagy a magas vékony srácnak, de a keserűség az keserűség. Ismerkedj hasonló közegben, hogy leküzdhesd, mert idegen közegben nem fog menni.

2017. máj. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Azért ne keverjük már az agronómust az ugró mókussal. Nem keserűség ami bennem van, hanem inkább döbbenet, és némi idegesség egy-két itteni bunkó ember miatt.

Nem az önbizalmammal van gond, simán udvarolok a való életben is, csak mindig van az a bizonyos pont, amikor kicsapom a biztosítékot azzal, hogy vakon akarok lányoktól valamit. Amit nem értek, miért olyan negatív itt mindenki, amikor csak egy kérdést tettem fel, ami nem ekvivalens a magasvékony és a 170 cm-es kérdésekkel. Ja, lemaradt az idézőjel...

akinek nem inge...

2017. máj. 21. 13:42
 13/14 anonim ***** válasza:

Írtad,hogy programozol, ez gondolom a hobbid is, de van valami egyéb érdeklődési köröd?Esetleg ilyen módon fórumokon ismerkedhetnél. Bár gondolom erre is tettél már próbát.


Budapesten élsz vagy vidéken?Koleszos vagy, albérletben élsz, vagy a szüleiddel?


Ha fővárosi vagy még talán könnyebb a helyzet az ismerkedéssel, de ha vidéken, akkor nagyon nehéz.

2017. máj. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Pesti vagyok. Igazából leginkább gitározok, meg barkácsolok a szakmámon kívül. Egy időben táncoltam, de abba hagytam, mert akkor épp nem voltam jó passzban. Lehet újra kéne kezdeni. Oda mondjuk nem ismerkedni jártam, hanem élvezni a mozgást.
2017. máj. 21. 23:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!