Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találom a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találom a párom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

22 éves lány vagyok, és nem találom a páromat. Sosem volt még tartós párkapcsolatom, sőt semmilyen.Persze szoktam randizgatni, illetve néhanapján vannak futó kalandjaim,de valahogy sosincs kapcsolatom. Nem értem ennek az okát, mintha a szerelem engem elkerülne. Pedig nem vagyok egyáltalán ronda, szokták mondani sokszor,hogy szép vagyok. Értelmesnek is tartom magamat, imádok mély témákról beszélgetni. Nem vagyok nyomulós sem, szóval tényleg nem értem. Ja, és emellett egyáltalán nincsenek irreális elvárásaim a férfiakkal kapcsolatban, külsőleg valami fogjon meg, lehet az bármi, belsőleg pedig mindössze intelligenciát, és határozottságot várok el, nem érdekel az anyagi helyzet, a kigyúrtság, a szépség sem, sőt a legtöbb fiú aki megtetszik, a társadalom szemében talán kicsit csúnya. Mégis mindig kifogom azokat, akik csak a szexre mennek, vagy nagyképűek, vagy csak szimplán nem tetszem nekik. Tanácsok? Valaki van még ilyen helyzetben?



2017. máj. 20. 21:14
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Ez esetben tanulj önismeretet, mert fogalmad sincs milyen személyiség típus illik hozzád. Aki nem ért ehhez, annak csak mázlija volt, ha véletlenültalált valakit, aki passzol hozzá. Tudatosan sokkal könnyebb.
2017. máj. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Ennek utána lehet nézni, hogy milyen személyiségtípus illik hozzám?
2017. máj. 20. 21:25
 13/25 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy eddig rossz közegből ismerkedtél (ezért fogod ki a nem neked való embereket). Próbálj meg változtatni, lehet, hogy ott van előtted a neked való személy, csak szimplán nem veszed észre. :)


#7-es voltam

2017. máj. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

"Mégis mindig kifogom azokat, akik csak a szexre mennek, vagy nagyképűek, vagy csak szimplán nem tetszem nekik."


Legközelebb mikor randira hív a környék bikája, vagy a nagyképű, akkor mond, hogy kösz nem.


És próbálj meg más helyen keresni párt, más közegben.

2017. máj. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Én sem találom, nyugi...

F.

2017. máj. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Teljesen ugyanebben a helyzetben vagyok. Illetve annyi a különbség, hogy én tisztában vagyok vele, hogy sokszor az önbizalomhiányomon csúszik el az ismerkedés, de alapjában véve úgy érzem, nem is létezik a hozzám való férfi. :D

Ha rájövök valamire, ami rajtad és rajtam is segít, kedves kérdező, feltétlen megírom. :)

2017. máj. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Hová lesz a világ, ha már 20 évesen sem lehet ismerkedni.


Elmúltam 35, ennyi idősen már tényleg nehéz, de annyi idősen, mint Te, még annyi lehetőség volt, légy egy kicsit nyitottabb

2017. máj. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

"Mégis mindig kifogom azokat, akik csak a szexre mennek, vagy nagyképűek, vagy csak szimplán nem tetszem nekik.2


magadnak köszönheted, hisz te választottad őket!

2017. máj. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Voltak futókalandjaid, de komolyat keresel. Kérlek, mesélj még nekünk! Komolytalan vagy wazze, ez a baj.
2017. máj. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Igazán nem bántásból mondom, de nekem az a tapasztalatom, hogy akikkel a nőknek működne, arra ők nem tudnak férfiként nézni. Pl. nem elég magas az illető. Persze egy csomó más dolog, ami egy kapcsolathoz kell, az meg van, csak épp az nincs, hogy a nő fel tudjon nézni az illetőre. És ilyenkor a nők selejtnek bélyegzik a férfit, és jobbat várnak. Sokszor ezt látom. Ez nemcsak magasság, hanem konkrétan a külső számít. Sok nő mondja, hogy nem számít, amikor meg ott áll egy mindenben megfelelő, akkor meg nem elég valamiért.

Amikor ezt a hozzáállást veszem egy nőnél, akkor pontosan annyira bizalmatlan leszek, mint mikor a nők azt mondják, hogy csak szexre kellenék... Itt meg csak a paraméterek kellenek..


Nem biztos, hogy te ilyen vagy, csak úgy gondolom nagyon sok férfi és nő van elszállva magától, mintha az élettől nekik jobb "járna", de amíg csak önző módon közelítenek egy másikhoz, addig nem értették meg mi az, hogy igazán mélyről szeretni valakit, és elfogadni őt.

2017. máj. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!