Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találom a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találom a párom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

22 éves lány vagyok, és nem találom a páromat. Sosem volt még tartós párkapcsolatom, sőt semmilyen.Persze szoktam randizgatni, illetve néhanapján vannak futó kalandjaim,de valahogy sosincs kapcsolatom. Nem értem ennek az okát, mintha a szerelem engem elkerülne. Pedig nem vagyok egyáltalán ronda, szokták mondani sokszor,hogy szép vagyok. Értelmesnek is tartom magamat, imádok mély témákról beszélgetni. Nem vagyok nyomulós sem, szóval tényleg nem értem. Ja, és emellett egyáltalán nincsenek irreális elvárásaim a férfiakkal kapcsolatban, külsőleg valami fogjon meg, lehet az bármi, belsőleg pedig mindössze intelligenciát, és határozottságot várok el, nem érdekel az anyagi helyzet, a kigyúrtság, a szépség sem, sőt a legtöbb fiú aki megtetszik, a társadalom szemében talán kicsit csúnya. Mégis mindig kifogom azokat, akik csak a szexre mennek, vagy nagyképűek, vagy csak szimplán nem tetszem nekik. Tanácsok? Valaki van még ilyen helyzetben?



2017. máj. 20. 21:14
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

És amúgy milyen válasz reményében írtad ki ide a kérdést, ha nem akarsz ismerkedni sem? Miből gondolod, hogy egy ismeretlen ember az internetről tudna neked ebben segíteni?:D

Amúgy itt egy személyiségteszt, bár tartalmazza, hogy milyen típusok illenek hozzád, de senkire nincs ráírva, hogy pl. ESTP és sokan egyáltalán nem is ismerik. De magad megismerésében talán segít.

[link]

2017. máj. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Azért nem találod az igazit, mert TE nem vagy az igazi. Ennyire egyszerű. Nézd meg a hozzáállásodat... Nekem nem jön be.


...és ahogyan leírtad, másnak se jött be. Valójában totál elégedetlen vagy és nem lesz olyan faszi, aki számodra jó lenne. Egészen addig nem lesz, amíg nem változtatsz a hozzáállásodon.


Ezen az oldalon biztosan lesznek, akik majd leírják, hogy veled minden oké, meg hogy én vagyok a hülye :) Persze. Ebbe könnyű kényelmesen belefeküdnöd, hiszen akkor nem kell semmit se csinálnod.


"külsőleg valami fogjon meg"

Ez az, ami az első ránézésre kiderül, úgyhogy valszeg nem ezen fog múlni a dolog.

2017. máj. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok ezzel, valahogy korombeli lányok/nők nem igazán akarnak emberszámba venni. Ha egy hozzám hasonló jellemű lánnyal futok össze szinte észre sem akar venni. Akivel meg az első lépést megtettem, hosszasan szemeztünk mindketten mosolyogva, meg elég kedvesen nézett rám, meg hasonlók, akkor is amikor már eljutottam oda hogy elhívom valahova, és meg is tettem, közli velem hogy komoly kapcsolatban van, és ez eléggé gyakori. Persze néhányukat lenyomoztam facebookon és igazat mondtak tényleg van párjuk, de volt olyan is akinek nem volt. Egyetlen egy nálam 2 évvel idősebb nő volt nagyon rám kattanva de ő vele az a gond hogy csak kihasználja a férfiakat mert apát akar a gyerekének akinek lepasszolja és elmegy bulizni.

Volt egy srác akit így iszonyatosan kihasznált onnan tudom mindezt. Sajnos nehéz dolog a párkeresés a mai világba sok probléma van ami megnehezíti ezt a dolgot leginkább a felszínesség.

Ha csak kicsit sem felelsz meg az elvárásoknak már emberszámba sem vesznek. A nagyon beképzeltek pedig be is szólnak.

eléggé selejtes egy világ lett a mai :(

2017. máj. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Aki nem nyomulós annak nehéz.. f-ként meg az a tünet, hogy vagy biztosra veszed, hogy van valakije mert minden ok rajta, benne és hagyod, közben meg lehetne a tiéd komolyra is mert soha nem volt senkije, vagy nem jön be mert...

Ha találnék nem nyomulósakat akkor jobb kedvvel állnék ehhez a témához

2017. máj. 21. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

a kérdésed alatti leírásodban ott a válasz.kifogod azokat akik a szexre mennek és futó kapcsolataid vannak.

aki valóban párt keres azt nem a futó kalandok kötik le,nem is megy ezekbe bele.

2017. máj. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!