Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 évesen elcsesztem az életem? Van értelme új dologba belevágni?

Figyelt kérdés

26 /F vagyok, a főiskoláról kirúgtak, mert többet kellett volna tanuljak, szakmám nincs, jelenleg ügyintézőként dolgozom, de talan egy szerencsének köszönhetően jó fizetésért.

egyedül élek lassan fél éve, a barátnőm elhagyott majdnem 3 év után. (ebből az időből éltünk is együtt életvitelszerűen)

Csak magamat hibáztatom érte, nem figyeltem eléggé rá.

A pénzem arra elég, hogy megéljek, pár 10 ezer marad csak havonta. (ha marad)

Iskolát fogalmam sincs mit kezdhetnék el, ami piacképes szakmát ad, tehát hogy lenne értelme a belefeccölt energiának, és pénznek. Nyelvvel ugyanez. Leteszem pl az angolt (2 év alatt), utána vajon tudom-e bárhol is használni...

Tudom, hogy ez sem megoldás hogy üresben pörgök.

Próbálok sok erőt tenni a társkeresésbe (talan túl sokat is) de sok visszautasítást, érdektelenséget kapok csak.

Nem tudok (talan nem is akarok) versenyezni az alfákkal, vagy a babaarcú, szép szemű szeretőkkel, netán gazdag ficsúrokkal)

Kezdek teljesen depresszióssá válni, pedig edzeni is járok, sok helyre kimozdulok. Baráti köröm ebben a városban NINCS. Munka után vagy edzek, vagy filmezek itthon, stb. totál unalmas vagyok belátom.

de csak mert senkiért nincs miért kitenni magamért: elég jól főzök, szinte bármit. Értek a szereléshez, a kocsikhoz, a multimédiához, sok mindenhez...de semmiben sem kiemelkedően.

Eddig nem hittem a pszichiáterben, de most már szeretnék elmenni. Nem érzem magam képesnek rá hogy egyedül valahogy túllássak ezen. Magány, nulla társadalmi élet, minden kommunikációt úgy fogok fel, hogy csak "kényszerből" beszélnek velem az emberek.

köszi aki elolvasta.



2017. máj. 21. 21:02
1 2
 11/13 Csicsky válasza:
Jól mondta a #8 válaszoló. Ha valamit akarsz kezdeni magaddal (mármint komolyabb szinten), szinte biztos, hogy szükséged lesz az angolra. Amúgy a válaszodból azt olvastam ki, hogy van elég szabad időd. Ez azt jelenti, hogy van lehetőséged tanulni. Használd ki (a #10-es válaszoló is ezt tanácsolta, én is ezt mondom)! Az, hogy most egy mélyponton vagy, az nem jelent semmit (szinte mindenkinek volt már, vagy még csak lesz ilyesmi), ezen idővel túl lehet jutni (már persze akkor, ha nem válsz közben apatikussá, ami elveszi a kedved attól, hogy majd kihasználd az adódó alkalmakat, lehetőségeket).
2017. máj. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Jelentkezz vissza az egyetemre, fogadtasd el a tárgyaidat és fejezd be.


Én is ezt csinálom..


Márha érdekel, és külső dolgok miatt rugtak ki, mint engem.


Szerintem nem rossz mondjuk banki ügyintézőként dolgozni, simán fentebbléphetsz.


Nekem még szimpatikus a könyvelés és a programozás, úgyhogy vagy gazdinfóra is megyek a szakom mellett, vagy pedig mérlegképes könyvelőnek. Én is 25 vagyok, az ismerősi körömben mindenki többdiplomás/ mérnök/jogász/orvos/vállalkozó.. elég nyomasztó érzés, de szerencsére sok 30alatti tanul..


Amilyen órabérek vannak manapság, elég lenne egy tárgyat ötösre tudnod és 3000es órabérért taníthatnál egyetemistákat matekra vagy mikro/makrora..


30 alatt belefér a tanulás szerintem, külön plusszpont, hogy mellette is dolgozol.

2017. máj. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
64%
Tanuld a németet, az angolt felejtsd el. Esetleg egy szakmát ami érdekel. Ha megvan irány Németország vagy Ausztria. Legalább anyagilag megéri,jobb mint otthon rohadni a panelban.
2017. máj. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!