Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, hogy viselitek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, hogy viselitek, ha a párotok nyilvános helyen a feneketeket simogatja vagy rápaskol?

Figyelt kérdés
Ilyenkor kapnak egy laza "dorgálást" vagy ha épp nem egy tömött utcán vagy parkban sétáltok, akkor belefér? Hogy reagáltok ilyen helyzetben?

2017. máj. 24. 11:56
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
67%

Ha baratnöm szereti (es/vagy nem zavarja) szivesen fogom, olykor megmarkolom. Ha neki kellemetlen, akkor nem.


Teljesen hidegen hagy, hogy mas emberek milyen velemenyen vannak erröl. Nem bantok vele senkit. Aki meg a "szanalmas" es hasonlo kifejezesekkel jön: tudsz masmerre is nezni, ha zavar! Mi nem tudunk mas levegöt szivni, ha dohanyzol... ezt pl. sokkal intoleransabbnak tartom, de en sem fogok beszolni emiatt senkinek, ha nem tiltott helyen teszi.

2017. máj. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
51%
Nekem ez olyan feeling, hogy a pasi mutatja, hogy "ez az én r1bancom, ezt a pitsát dugogatom".
2017. máj. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
59%
Én sem vagyok kíváncsi nagyon sok mindenre, mégis nap mint nap látom. Lehet az zavar, hogy nincs aki a Te feneked simogassa.
2017. máj. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
82%

Jól esik.

Ha más csinálná, nyilván kapna egyet visszakézből.

2017. máj. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
25%

Büszkén:D

Igen, azt jelenti, hogy ez félisten engem választott r¡bancául, tehát én egy nagyon jó nő vagyok.

Persze csak ha egy simogatásról, vagy paskolásról van szó, a markolászás engem is zavarna.

2017. máj. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
22%
Az is full normális,hogyha a csávó a buszon belenyúl a csaj nadrágjába,és Ott simogatja?...
2017. máj. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
22%
Ebben a kultúrkörben nem illik,úgyhogy leállítanám a fazont.Spanyolországban anno sok ilyen párt láttam,ott nem egyedi eset.
2017. máj. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
20%

És mondjátok már meg ilyenkor mégis hol vannak a kisgyerekek? Milyen hatással van ez rájuk ha ezt látják?

Csak mert ha egy azonos nemű pár éppen hogy egymáshoz mer érni a kisujjuk végével már megy a szöveg, hogy jaj a kisgyerekek, nem szabad ilyet látniuk.

De különnemű párok meg nyilvánosan csinálhatják az előjátékot. Szánalmas.

2017. máj. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
0%
eltöröm a kezét
2017. máj. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
78%

Az előjáték, hogy megsimogatom a párom fenekét? A gyerekeket meg ne keverjük ide. Otthon hamarabb látja anyut meg aput ilyesmit csinálni. Egyébként én max megsimogatom, de nem szoktam nyilvánosan rámarkolni. A bugyijában meg főleg nem mászkál a kezem.


Szóval egy simogatást még nem érzek törvénysértésnek.

Ennyi erővel az is gond, ha megcsókolom nyilvánosan?

2017. máj. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!