Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Úgy is lehet barátnőm, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy is lehet barátnőm, hogy nem vagyok népszerű?

Figyelt kérdés
Nem vagyok YouTube-videós, sportoló, popénekes, sem kigyúrt, gazdag, társaság közepe.
2017. máj. 25. 08:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

nnehezen.

ha ettől függetlenül, hogy egyik sem vagy, és mégis csinos szép lányt szeretnél, akkor főleg.

Nézd, fordítsd meg: ha te nő lennél, csinos, stb. és választhatnál egy szürke srác, átlag élettel és aközött aki népszerű, szenvedélyes sportoló, és még jól is néz ki, vagy éppen tehetős, és kényelmes életet biztosít neked, na vajon melyiket választanád?!

Őszintén!

A belső értékek sajnos divatjamúltak. Leginkább ott van jelen ahol az átlagos nő önbizalomhiányos és nem hiszi el hogy megkaphatna egy gazdag v jóképű, híres stb embert.

Ez ugyanaz mint a férfiaknál:

te összejönnél-e egy 150 magas 70 kilós nővel, csak azért mert a belső értékei megfognak, ás emberileg nagyon jó?!

Ugye hogy nem! Mert ha nincs kémia, nincs vonzalom, akkor ez kevés.

Csak a nőknél ez annyiba változik hogy: ha mondjuk gazdag, akkor biztosan sikeres valamiben, ha sikeres akkor tökjó már vonzódom is hozzá főleg ha külsőre is ad magára.

Ez evolúció..mindig a fajfentartás szempontjából legdominánsabb hímmel akarnak párosodni az egészséges utódook reményében.

Ez egy ősi ösztön, és mint mondtam ezen csak az kerekedik felül ha önbizalomhiány van egy nőnél. Akkor viszont elvisel bárkit szinte maga mellett, mert fél, hogy másnak úgysem kellene.

2017. máj. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A páromnak egy haverja van, mégis együtt vagyok vele.
2017. máj. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
#1 Ez megint olyan dolog, hogy kinek mi jön be. Írtad, hogy én biztos nem állnék le egy 150 cm-es, 70 kg-os lánnyal. Dehogynem! Imádom a telt lányokat. Teljesen fittyet hányok arra, hogy mi az általános ideál. Sajnálom szerencsétlen duci lányokat, akik elkeseredve írják ki a kérdéseket, hogy vajon megfelelnek-e a férfiaknak. Ha kinyitnák a szemüket, láthatnák, hogy jószerivel vagyunk, akik imádjuk az olyan lányokat, mint ők...de nekik is a ,,menő" pasi kell. Persze, most női oldalról biztos jönni fog egy ellenreakció, hogy nekem is ki kéne nyitnom a szemem, és akkor meglátnám, hogy nem minden nőnél szempont a társadalmi státusz... Az a helyzet, hogy nem találkoztam még olyan nővel, aki legalább burkolt formában ne adta volna a tudtomra, hogy neki igenis számít az, hogy a ,,hierarchiában" milyen helyet foglal el a férfi.
2017. máj. 25. 09:18
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ha megszeret, akkor simán...az, hogy milyen lány, az sok mindentől függ.
2017. máj. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Azt szeretném azért leszögezni, hogy hiába jön be egy adott nő, ha szellemileg egy adag sültkrumpli, akkor nem fogok vele kapcsolatba belemenni. Nekem kell a szellemi kielégülés is.
2017. máj. 25. 09:30
 6/13 A kérdező kommentje:
Illetve rendkívül fontos számomra, hogy szeressen ,,nyálaskodni". Csak az a baj itt, hogy valamiért igencsak kiveszőfélben vannak az ilyen nők.
2017. máj. 25. 09:31
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,èn se vok nèpszerü.Èszre se vesznek a nők.
2017. máj. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Sosem volt népszerű barátom, mivel magam is kerülöm a feltűnést, mivel nekem fontos a magánszféra. Van olyan lány akinél kifejezetten előny, ha a barátja nem központi figura, engem irritálna a mindenki komája típusú faszi, úgyhogy hajrá!
2017. máj. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A párom ezek közül egyik sem, mégis megoldotta valahogy.
2017. máj. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Lehet, de jóval nehezebb.
2017. máj. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!