Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Irreális elvárás lenne az 32...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Irreális elvárás lenne az 32 évesen hogy átlagos legyen a lány külseje valamint szűz legyen, de nem vallásos?

Figyelt kérdés
2017. máj. 25. 21:25
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
A szűz lánynak se lenne gusztusa egy olyat magába engedni, aki már járt más p*nában.
2017. máj. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
7. Hát valahogy nekem ekörül mozog a dolog és nincs gusztusom. Voltam már nem szűz lánnyal de nem volt éppen ezért
2017. máj. 25. 21:35
 13/33 anonim ***** válasza:
74%
Jaguar én régen bírtalak, de mekkora egy bunkó f**z lettél. Bár az is lehet, hogy ez már nem is te vagy. Igen, inkább erről lehet szó:) Mindig elolvasom a vàlaszaid, és süt belőle az őszinteség, de mellette valami megmagyarázhatatlan rosszindulatúság. (Ez erős szó, de nem tudok jobbat:)
2017. máj. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%

De ahhoz van gusztusod, hogy a magad más nővel bekent farkad beledugd?


Nem érdemelsz te nőt, se szüzet, se semmilyet, amíg ilyen szinten tárgyiasítod őket.


Amúgy szerintem a korosztályodban aki még szűz, annak valami komoly oka van- csúnya, kiállhatatlan, a kettő együtt, vagy bármi egyéb, ami ellehetetleníti a dolgot. A vallásos emberek egyébként olyan max 25 éves korukig házasodnak és gyereket vállalnak, szóval ebből a szempontból is kicsit már későn jutott eszedbe a kritérium.

2017. máj. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
62%

#13

El kell szomorítsalak, én vagyok.

Azóta sajnos vagy nem sajnos kissé mizantróp és elég nyers lettem. Régen meg önbizalomhiányos nyuszi voltam.

Ki hogyan változik az idők folyamán... Mindenki döntse el, hogy melyik a jobb.

2017. máj. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%

Szuz legyen, de ne vallasos, azaz ne legyen prud, hogy odaadja neked elvezkedni az osszes letezo lukat magan. Birnad, mi?? Es hepatitisszel, szemolccsel vagy kankoval ohajtod megfertozni a szuzessegeert cserebe?

Na ki a f aszagyerek? Te vagy, kiskoma

2017. máj. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
84%

#15 Bár sokat nem érsz vele, de azért még mindig bírlak. Nem voltál te sose nyuszi, csak nem a megfelelő emberekben bíztál meg.

(Ez csak egy tipp)

Mellesleg szeretem a nyers dolgokat, a zöldséget is így eszem, ritkàn párolva.

2017. máj. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

Jaj mar megint te...

Unalmas vagy mar.

2017. máj. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

Az ! 200 évvel korábban kellet volna születned v lopj egy időgépet.


32 éves v 30 éves szűz csajt akarsz ? Kb annyi az esélye mint h holnap megfagy a Nap.


V gyere össze Susan Boyle-al. Bár ő 50+-os. De még szűz.

2017. máj. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha 22 éves lennél, akkor is irreális elvárás lenne.
2017. máj. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!