Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Irreális elvárás lenne az 32...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Irreális elvárás lenne az 32 évesen hogy átlagos legyen a lány külseje valamint szűz legyen, de nem vallásos?

Figyelt kérdés
2017. máj. 25. 21:25
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
0%

A neurotipikus világban sajnos nem létezik szűz lány, legalábbis én nem találok 18-30 év közötti korosztályban nem vallásos szűz lányt, akinél elérhetném, hogy odáig legyen értem és minden érzelmi támaszt megadjon nekem, elvegyem a szüzességét, valamint attól se kelljen félnem, hogy egyszercsak eltűnik mellőlem.


A vallással az a bajom, hogy teljesen rosszul értelmeznek mindent és rosszul csinálják a dolgokat. Ha elvileg azt tanítják, hogy a vallásukban mindenki szeretve van, akkor ne kössék feltételhez, hogy mikor szeretnek valakit. És ha vallásosnak mondják magukat, akkor ne mutassanak képmutatást. Nekem már okozott súlyos traumát egy vallásos lány.


Mondjuk az én esetemben teljesen más dolog miatt keresek szűz lányt. Nem azért, mert ez a szexuális preferenciám, hanem azért, mert csak így tudom feldolgozni a traumát, ami hosszú évek óta kísért engem és az életvitelemet is megnehezíti, amit szeretnék a saját kereteim között feldolgozni. Nagyon fáj ez nekem és főleg az fáj, hogy az emberek nem értenek meg engem és azt mondják, hogy önző, arrogáns, gonosz vagyok, aki csak tárgyiasítani akarná a szűz lányt. Nem erről van szó, a lányokat tisztelem, becsülöm és minden nehézséget és felelősséget vállalok, valamint az átlagemberekkel ellentétben engem érdekel az, hogy egy lány mikor hogy érzi magát és ha nem jól, akkor kötelességem minden tőlem telhetőt megtenni, hogy érzelmileg biztosítsam a jókedvét.

2017. aug. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, meglett azóta a szűz lány? És feleségül is vetted, vagy csak kihasználtad aztán eldobtad, mint egy zsepit?
2018. jan. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Beteg a kérdező, nem vitás.

De a #26-osnál is nagy problémák vannak. Jó régóta felnőtt nőként el nem tudom képzelni, h. ha összevarrnak egy nőt 'alul', akkor 10-12-14 éves korától kezdődően hová kerül/ folyik az a temérdek vér, nyálka, alvadék minden hónapban v. a harmadik világban feltalálták a mensitkatétert?

2019. máj. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!