Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy mostanság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mostanság ennyire kelendő a nők körében az ún. "ősférfi"?

Figyelt kérdés

A nők nagyon rá vannak izgulva erre a típusra: kigyúrt, izmos, a karjait úgy tartja, mint aki görögdinnyéket tartana a hóna alatt, szemernyi intelligenciát sem sugalló ábrázat, szókincs nulla, jóformán csak annyi, hogy "aha", "ja", "hö" és társai, primitív személyiség és jellem, fenyegető, komor, tüzes tekintet, épp csak a bunkósbot hiányzik a kezéből, de amilyen bolond világ van, még azt is divatba hozzák. Most őszintén, hát nem olyan, mint egy ősember? :D


Emlékeztek még a Kőbunkó c. Brendan Fraser-filmre? Már elég régi, de abban az van, hogy egy medence építésekor, földmunka közben talál két srác egy jégtömbbe fagyott ősembert, kiolvasztják és feléled. Megtanítják beszélni, megmutatják neki az életet, elviszik a suliba, csajozni tanítják, stb. - és a nők meg vannak veszve érte. Erre a jelenségre akartam utalni a kérdésemmel.


Mióta vonzó ennyire a nőknek a primitivitás? Komolyan az embernek olyan érzése támad, mintha mennénk vissza az őskorba. Bár ez a technika rohamos fejlődésének is betudható, az emberek egyre butábbak.


Ma már a nőknek csak az számít, hogy a párjuk mindig meg tudja őket védeni? Mert erre a fent vázolt férfitípus valóban képes, az kétségtelen :D Nem lenne jó beszélgetni is vele néhanapján? Vagy túl konzervatív vagyok?



2017. máj. 26. 09:22
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Lehet csak azoknál a nőknél van ez a vonzódás, akikben több a neandervölgyi gén az átlagnál...
2017. máj. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Az én férjem ilyen. Így néz ki, és ismeretlenek társaságában "aha" és "ja" a maximum, amit ki tud magából csikarni, ha nem szimpatikusak neki az illetők, mert úgy általában ő nem nagyon szereti az embereket, szóval nem erőlteti meg magát, csak ha valami szokatlanul érdekes emberrel hozza össze a sors.

Amikor viszont te nem látod, akkor ő az, aki a legjobban pl. könyvnek örül a karácsonyfa alatt, ő TÉNYLEG kiolvasta a komplett Bibliát, járunk színházba, túrázni meg ilyenek. A neten ismertem meg, nem is társkeresési céllal, csak a közös hobbi/érdeklődés hozott össze, aztán egy idő után rájöttünk, hogy annyira szimpatikusak vagyunk egymásnak, hogy mi lenne, ha randiznánk? Amikor megláttam, oda se akartam menni hozzá, de szerencsére aztán odamentem. :D

2017. jún. 25. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Na mindegy, szóval én már megismertem tulajdonképpen, de mikor megláttam, még így is úgy voltam vele, hogy na ne, máskor, máshogy lehet el is megyek mellette, nagyon előítéletes voltam ezzel a fajtával, aztán erre tessék, közben meg milyen mások tudnak lenni belülről, mint amilyennek az ember a külsejükről elgondol, meg arról, hogy idegenek között hogy viselkednek.
2017. jún. 25. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Szerintem a rendszerváltás után indult el egy ilyen folyamat, ami mostanra csúcsosodott ki, kb. 20-25 év alatt. Ha megnézel egy 70-es, 80-as évekbeli filmet, dokumentum vagy szórakoztató kategóriában, zömmel teljesen átlagos emberek szerepelnek benne.

Manapság pedig sokan rájátszanak erre, a média pedig még gerjeszti is. Sokkal hasznosabbak a hatalmasok számára az ilyen primitív, ösztönlény és mának élő emberek, mint a gondolkodók.

2017. júl. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!