Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy mostanság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mostanság ennyire kelendő a nők körében az ún. "ősférfi"?

Figyelt kérdés

A nők nagyon rá vannak izgulva erre a típusra: kigyúrt, izmos, a karjait úgy tartja, mint aki görögdinnyéket tartana a hóna alatt, szemernyi intelligenciát sem sugalló ábrázat, szókincs nulla, jóformán csak annyi, hogy "aha", "ja", "hö" és társai, primitív személyiség és jellem, fenyegető, komor, tüzes tekintet, épp csak a bunkósbot hiányzik a kezéből, de amilyen bolond világ van, még azt is divatba hozzák. Most őszintén, hát nem olyan, mint egy ősember? :D


Emlékeztek még a Kőbunkó c. Brendan Fraser-filmre? Már elég régi, de abban az van, hogy egy medence építésekor, földmunka közben talál két srác egy jégtömbbe fagyott ősembert, kiolvasztják és feléled. Megtanítják beszélni, megmutatják neki az életet, elviszik a suliba, csajozni tanítják, stb. - és a nők meg vannak veszve érte. Erre a jelenségre akartam utalni a kérdésemmel.


Mióta vonzó ennyire a nőknek a primitivitás? Komolyan az embernek olyan érzése támad, mintha mennénk vissza az őskorba. Bár ez a technika rohamos fejlődésének is betudható, az emberek egyre butábbak.


Ma már a nőknek csak az számít, hogy a párjuk mindig meg tudja őket védeni? Mert erre a fent vázolt férfitípus valóban képes, az kétségtelen :D Nem lenne jó beszélgetni is vele néhanapján? Vagy túl konzervatív vagyok?



2017. máj. 26. 09:22
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
60%
Érdekes körökben mozogsz, ha ezt látod. A legtöbb nőt kifejezetten taszítja az ilyen.
2017. máj. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
66%

Kedves #7

Azért az sem nagy intelligenciáról árulkodik, hogy szerinted egy férfi csak akkor férfi ha nagydarab, 100 kilós állat, azért mert te éppen ilyen vagy.

Én 178 centi vagyok és 72 kilò, sosem voltam nagyobb darab, kamaszként is sovány alkat voltam, ilyen a genetikám. Viszont simán megcsinálok 20 fekvőtámaszt, ja és igen szálkás vagyok nem nyeszlett és hidd el nagy különbség van a kettő között, az véznát nem sok nő szereti, a szálkásat igen. Amúgh nem tudom milyen körökbdn mozogsz, hogy az összes ismerősöd ilyen nagydarab. Akit én ismerek és ekkora az általában túlsúlyos is. A katonasàgot is felesleges volt felhozni. A legtöbbrn akik visszasírják a katonaságot sörhasú, középkorú férciak akik 100 métert nem tudnának màr lefutni.

2017. máj. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
24%
12-es, ezen nem kell megsértődni. Mindenkinek joga van azt gondolni, hogy egy férfi akkor férfi, ha izmos, nem szálkás, hanem buff. Nőkre is lehet azt mondani, hogy X kiló felett az már nem nő. Mindenkinek lehet véleménye.
2017. máj. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
39%
Miért, ez a típus mikor nem volt kelendő?
2017. máj. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem azok a lányok, akik ezt a típust kedvelik, szintén nem nagy észlények, és számukra a férfi dekoráció az oldalukon, erre pedig tökéletesek. Ezek a lányok hasonlóan a külsőségekre adnak sokat, mert ebben látják az értéket, a hasonló pedig hasonlót vonz.


Azt is el tudom képzelni, hogy valakit bántottak, vertek, megaláztak, és annyi trauma érte, hogy egy ilyen férfit erősnek, biztonságosnak lát, és a félelmei miatt számára ez az elsődleges, mert a tapasztalataihoz viszonyít: Egy buta, de erős srác védelem, ő pedig erre vágyik mindennél jobban.


És ami még szóba jöhet szerintem: Az ösztön, ami bennünk, emberekben igen is megvan: Az erősebb hím a vonzóbb kelendőbb. Ez megint csak azon nőkre hat, akik hasonlóan ösztönlények, és nem feltétlen tartalmas beszélgetésre vágynak, sokkal inkább "állatias" aktusra, erőre, őket ez vonzza, velük van meg a kémia.


Mivel nagyon más emberek vagyunk, másra vágyunk, más lesz vonzó, és ezt nagyon meghatározza a saját személyiségünk, az életünk, a környezetünk.


Nekem nagyon fontos, hogy tudjak beszélgetni a párommal, felnézzek rá, értelmes legyen, akit tisztelek, de el tudom képzelni, hogy egy bántalmazó családból kikerülő nő csak azt látja, hogy mostantól nem kell félelemben élnie, mert egy élő hegy van mögötte. Nem tudom elítélni érte, mert nem voltam a cipőjében, hasonló helyzetben lehet, hogy én is így reagálnék. Szerencsére már nem tudom meg.

2017. máj. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
65%
Én kifejezetten elkerülöm az olyan pasikat, akiről méterekről látni, hogy fél életét az edzőterembe tölti. Legyen sportos, de aki túl izmos taszít.
2017. máj. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Sok a buta nő,azért. Dehát,pasiknak az előny,általában.Mindenre rácsodálkozik,úgy néznek a pasijukra,mint valami Istenre.Nem kell megerőltetnie se magát egy pasinak,hogy felnézzenek rá,mert milyen okos alapon.
2017. máj. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

"12" reagálva......

A szálkásság az nem izommenyiség függvénye, hanem testzsír százaléké, mindenkin van minimális mennyiségű izom, de az állaga, a kidolgozottsága, a tömörsége az már egészen más tészta. Ahhoz, hogy a bőröd elvékonyodjon és látszódjanak az izomrostok, ahhoz ki kell hajtani a vizet a szervezetből és diétázni kell ezerrel, vagy akkora izomzatot növeszteni, hogy a bőröd kifeszüljön, esetleg elrepedjen ahogy sajnos velem is történt, nem szép látvány, de ez van. Soha nem szedtem semmi doppingot, csak táplálékkiegészítőket, vitaminokat. Mint már említettem versenyszerűen sportoltam, dobó atléta voltam, aztán 17 évesen az egyik haver átcsábított kajakozni azt 20 éves koromig azt csináltam, azóta csak heti 1-2 alkalommal edzek, nem rendszeresen, amikor éppen az időm engedi. Mivel a legtöbb barátom a suliból és az edzésekről ismerem mindannyian sportoltunk, és nem csak azok emberesedtek meg, akik erősportokat űztek.

A baráti társaságunk 10-12 párból áll, ebből 1 alacsony srác van, aki kb 65kg lehet a 160cm mellé, a többiek mind 180cm vagy felette vannak és szerintem senki sincs 90kg alatt. 30-35év között vagyunk.

Kérdezem én ,akkor mi az átlagos férfi kinézet?

2017. máj. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Azért kíváncsi lennék a Női véleményekre a nagy 100kg állatokról, amikor kimennek egy vizilabda vagy kézilabda mérkőzésre, vagy kijönnek egy evezős versenyre szurkolni. Csak összehasonlításképpen a párom 170cm és 65kg, sokáig versenyszerűen kézilabdázott, nagyon jó alakja van, Nőies. Úgy gondolom ,hogy ha egy Nő ilyen fizikai adottságokkal Nőies, akkor egy férfi, akinek a csontozata nehezebb, izomsűrűsége nagyobb , az minimum 10kg nehezebbnek kéne lennie és akkor még nem is túloztam. Persze vannak kivételek, de itt a nagy átlagról beszéltem.
2017. máj. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Szerintem meg az a primitív h minden izmos pasiról azt gondolod h ostoba.
2017. máj. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!