Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez nőies gondolkodásra vall?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nőies gondolkodásra vall? Emiatt feminin pasi lennék?

Figyelt kérdés
Inkább évekig elvagyok egyedül és szex nélkül minthogy olyannal legyek akinél nem érzem azt a pluszt, nem érzek szerelmet a másik iránt, nem tetszik teljes mértékben
2017. máj. 27. 14:24
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Ettől nem leszel kevésbé férfi. Én meg olyan nő vagyok, aki érzelmek nélkül is tud szexelni. Nem vagyunk egyformák :)
2017. máj. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha nem csak kifogásként mondod (mert alkalmi kapcsolatot sem tudsz szerezni, ezért azzal véded az egódat, hogy igazából nem is vágysz rá), hanem tényleg így gondolod, akkor a te dolgod.
2017. máj. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

Egyáltalán nem nőies gondolkodás. Az én szememben te egy normális értékekkel rendelkező férfi vagy. Persze mindenki mást gondol, nekem ez szimpatikus hozzáállás. :)

L

2017. máj. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

Inkabb normalis :)

Az en ferjem is ilyen mint te. Es sose.lattam meg nala ffiasabb ffit. So no para :)

2017. máj. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Inkább a "pasi" szó használata tesz femininné lol.
2017. máj. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem vagy az. Én pont fordítva vagyok, nő létemre nem kell kötődnöm, szerelmesnek lennem a szeretkezéshez, mégsem tartom magam emiatt férfiasnak.

Ezek véleményem szerint csak ócska sztereotípiák, amivel az egyszerű emberek próbálják bedobozolni egymást.

2017. máj. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
23%

Elég kritikus vagyok abban, hogy egy pasi mitől feminin, de ezt még én sem tartom annak.:D Sőt, nekem valahogy az a lelki csapongás, amit leművelnek, hogy mindig újabb és újabb punci után kapkodnak, mint egy kétségbeesett kölyök, sokkal inkább gyerekes/feminin, mint ez.


Ha így érzed jól magad, tarts ki emellett. Valahol vonzónak tartom, ha valaki ragaszkodik az elveihez és nem a farka után megy.:)

2017. máj. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
# 7? ha te a feminin vonásokat párhuzamba állítod a gyerekes dolgokkal, az elég gáz rád nézve. Ezzel azt fejezed ki, hogy nem tartod túl sokra a nőies dolgokat, nem tartod felnőttnek, érettnek a nőies típusú embereket. Ez viszont buta, lekezelő hozzáállás. Akkor már inkább ezt nevezném gyerekesnek.
2017. máj. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egyiket sem lekezelésnek szántam. Mert egy gyerek kisebb értékű szerinted? Nem, nem az, csak egy gyerek szerep egy gyerekhez való, annál bájos. És gyerekes dolgokban. Egy női szerep meg egy nőhöz való, neki bájos és igenis egy nőben vonzó a gyengédség. (Nem gyengeség!). De ha egy férfi ezeket a szerepeket jobban magáénak érzi, mint a férfiszerepet, ami határozott, stabil és még annyira sem törékeny, mint a női (tudom, mi nők sem vagyunk azok, de szerintem egy férfiasságot súroló szinten nekünk sem kellene golyókat növeszteni), akkir az gáz.


Úgyhogy nyolcas, ostibaságok helyett gondolkozz, mert nem én becsülöm le a nőies/gyerekes vonásokat. Egyszerűen csak nem tartom férfihoz illőnek. A macska sem ugat, mett az nevetséges lenne.

2017. máj. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
(a félregépelésért bocsánat, nem érek rá baromságokon vitatkozni)
2017. máj. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!