Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt már olyan veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veletek, hogy amikor pont feladtátok volna, akkor ismertétek meg a számotokra tökéletes párt?

Figyelt kérdés
:)
2017. máj. 27. 18:52
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:

16, 17, valóban, ez a bevonzás sem törvényszerű, inkább ritka sajnos :-( ,

az én őrangyalom sem mágneses, az biztos,

de ezt inkább úgy értettem, hogy reménykedni kell, azzal kevésbé vágjuk el a jövőbeni lehetőségek útját.

Ha csak a rosszat szajkózzuk, hosszútávon hajlamosak vagyunk elhinni és ezzel meg is pecsételtük a sikertelenséget.


N

2017. máj. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
#21: ez most tetszett, és ebben most egy vesszőt sem találok, amivel ne értenék egyet. Ha tényleg így gondolkozol, akkor Neked igencsak mágneses az az őrangyalod, és gyorsan meg fogod találni a párod.
2017. máj. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:

#22 :-D köszi ;-)

Egyenlőre elég lustának tűnik az az őrangyal, vagy nagyon eltévedhetett mostanában, de igazad legyen :-)

Legalább hagy felkészülési időt, amíg meglesz Ő.

Azt meg majdcsak ki tudom várni, végül is itt a nyár, vízesvb... a lehetőség megvan :-D


Sok sikert és erős mágneseket mindenkinek! :-D


N

2017. máj. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
Azt mondod a víz kedvez a mágnesességnek? Jövő héten megyek evezni :)
2017. máj. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:

Amennyire értek a fizika ezen ágához, tutii O:) :-D


Hajrá ;-)

2017. máj. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:

@20

Ha úgy érzed, az életednek semmi értelme, akkor bizony nem marhaság. Sokkal nagyobb marhaság évekig szenvedni tovább, kiút nélkül. Egyébként semmiben nincs szerencsém, a hobbim is viszi a pénzt, munkám meg nincs, hiába vagyok diplomás. Csak adósságom van meg egy kibаszott csúnya fejem, ami miatt nőknek nem kellek, de még csak normális munkahelyre se fognak felvenni, legfeljebb valami nagyon legalja gyárba. Tulképp így működik a természetes kiválasztódás, én meg a természetben és a logikában hiszek, szóval nincs min meglepődnöm, csak ebben a fene nagy polkorrekt meg toleráns világban dühítő látni, hogy az Allah nevében spontán módon eldurranó terroristákat meg a segíjbű élő dakotákat jobban elfogadják, mint engem, aki aztán senkinek nem ártottam.

2017. máj. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
Velem még nem volt hogy párt találtam volna, de havernál valami ilyesmi volt. Igaz nem tökéletes a barátnője, hiszen a srácot papucsként tartja, de legalább lett neki :)
2017. máj. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
A papucsos játékhoz 2 ember kell. Az egyik aki tartja, a másik aki lemegy papucsba ;)
2017. máj. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
Én még nem adtam fel. Lehet, ez a baj?:)
2017. máj. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:

#29: nem kell feladni, csak nem szabad ezt nagyon negatívan megélni, és állandóan ezen kattogni, hogy ez határozza meg a mindennapokat - szerintem. ;-)


N

2017. máj. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!