Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt már olyan veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veletek, hogy amikor pont feladtátok volna, akkor ismertétek meg a számotokra tökéletes párt?

Figyelt kérdés
:)
2017. máj. 27. 18:52
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:

#26


Barátom... nekem akarod megmagyarázni, hogy mi a kilátástalanság, meg a szenvedés? Ne nevettess! Ez a kettő a középső nevem! Mégis itt vagyok, mert kapja be mindenki, azért is jól fogom érezni magam! Nem vagyok hajlandó szenvedni csak azért, mert szar lapokat kaptam.


Én alakítom az életem és jól fogom magam érezni amíg meg nem döglök, párral, vagy anélkül!!!

2017. máj. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
Maga szenved? Menjen el kedd este a metodisták templomába a here-rákosok gyűlésére. Na azok szenvednek.
2017. máj. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
40: Maszkulin gondolkodású vagyok, a feminin férfiakat szeretem.;)
2017. máj. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!