Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt már olyan veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veletek, hogy amikor pont feladtátok volna, akkor ismertétek meg a számotokra tökéletes párt?

Figyelt kérdés
:)
2017. máj. 27. 18:52
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:

#29: Van különbség a feladás és az eleresztés között.


Én eleresztettem, fókuszálok arra, amiben jó vagyok (karrier, hobbik, engem érdeklő témák), nem leszedtem magam társkeresőkről, nem hajtom azt, hogy minden héten összehozzak 1-2 randit, hátha közöttük van a nagy ő.


De azért lélekben még nem adtam fel, hogy megtalálom, ha elém hozná a sors, akkor nem fordítanék hátat.


Most már jópár hónapja ezt követem, nem vagyok feszül, nem feszélyez az, hogy nem jön össze a randi, hogy mi ment félre, boldog vagyok, és igazából hülyén hangzik bevallani, de élezem az életet egyéb területeken.


Arra már rájöttem, hogy férfiként ennél több energiát kell erre szánni, mert magától nem jön a sült galamb, de egyelőre ez sem olyan rossz.

2017. máj. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:

Tökéletesen igaza van az előttem szólónak. :-)


A lehetőség megmarad és még boldogabb is lesz az ember, ha nem görcsösen akarja. ;-)

2017. máj. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
30: Sose éltem meg negatívan, de hidd el, ez nem elegendő a sikerhez.:)
2017. máj. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:

Nem, ezt korábban már beszéltük a sikerhez nem elég.


Ezt már korábban is mondtam, hogy egy nőnek elegendő kiegyensúlyozottnak lenni, tisztába jönnie önmagával, és kinyílnak a lehetőségei, egy férfinek ez nem elégséges.


Nekünk tenni is kell mellé valamit, nem lehetünk passzívak, mert akkor 0 esély van.


Másrészt abban is van igazság, hogy ha az ember nem görcsös, ha megtalálja a helyét egyedül is, akkor egyrészt könnyebb elviselni azt az időszakot, amíg magányos (akkor is ha ez évekig tart), másrészt ez azért a sok frusztrált ember között csak jelent valami előnyt nem?

2017. máj. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:

#33: elhiszem, sajnos én is tapasztalom azért, hogy önmagában ez nem elég (még nőként sem). :-/


Azért kell pár lehetőséget nyitva hagyni közben, felismerni a kínálkozó alkalmakat, hátha egyszer azért összejön.

Persze ezek a legnehezebbek és közben is érhet az embert egy csomó visszautasítás... de akkor is.. ez ne szegje senki kedvét - ha olykor nehéz is. :-)

2017. máj. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
34: Én nő vagyok.
2017. máj. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
34: A pártalálásban nem jelent előnyt.
2017. máj. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:

34: A pártalálásban nem jelent előnyt. Például azért sem, mert ahogy írod, a legtöbb ember frusztrált.

Tehát a frusztráltak eleve kiesnek, nincs találkozási felület kiegyensúlyozott és fruszrált emberek között.

2017. máj. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:

"nincs találkozási felület kiegyensúlyozott és fruszrált emberek között."


Azért ha választhatok, akkor inkább a kiegyensúlyozottak közé tartozom :)


Egyébként itt a tavasz (vagy nyár vagy mi), tele vagyok éppen önbizalommal, szóval van megint pár csodás hónap, mielőtt megint "tél van és csend és hó és halál".


Úgy érzem, most minden rendben van körülöttem a párkeresést leszámítva, ez azért nem olyan rossz helyzet, erre lehet építeni.

2017. máj. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
Bocs 36-os, azt hittem férfi vagy :) Ezt benéztem. Kicsit azokat a paneleket használtad, amiket itt inkább a férfiak tolnak
2017. máj. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!