Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért írnak a szebb lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írnak a szebb lánynak kevesebben társkeresőn, mint a hátrányosabb külsejűnek?

Figyelt kérdés

Kíváncsiságból, hogy milyen nőtípus tetszik jobban a férfiaknak, létrehoztam 2 regisztrációt társkeresőn, hogy melyiknek írnak többen. Azt hittem, az elsőnek fognak, erre a másodiknak kb kétszer annyi levele jött. Miért lehet ez?


első: [link]


második: [link]


2017. máj. 29. 00:34
1 2 3
 11/28 Noblesse Oblige ***** válasza:
47%

Amúgy az első tényleg olyan elérhetetlennek tűnik, míg a másik, sokkal inkább "szomszéd" lány típus.

Én hátrányosabb nőnek ilyesmit gondolok:

[link]

[link]

[link]

2017. máj. 29. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
62%
Teljesen hasonló kategóriába esnek kinézet alapján. Maximum a 2. könnyebben elérhetőnek tűnik.
2017. máj. 29. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
82%
Azért elég kiábrándító, hogy egy komoly kapcsolatot keresőknek szánt társkeresőn rengetegen írnak egy csücsörítős, 100%-ig mű és agyhalottnak tűnő, csöcskidobós csajnak, mint egy olyan lánynak, amilyet #11 linkelt elsőnek. Az a lány szerintem nagyon bájos és intelligensnek, visszafogottnak tűnik. Komolyan el tudná valaki képzelni a kerdező által linkelt csajt feleségnek, a gyerekei anyjának? Kicsit fordítva vannak egyesek bekötve.
2017. máj. 29. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Az itt szereplő linkek közül a #11 elsoje a lég vonzóbb.


Komoly kapcsolatot kereső oldalon ilyen fotókat kirakni?

Az első idősebb és műtermi foto, a második mehetne azonnal a rosszlanyok.hu-ra.

Egyébként nyilvánvaló hogy a 2. kapott több levelet a kidobott csocseire.

2017. máj. 29. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
10%

Bocsánat,hogy rohadtmód rá tudnék izgulni a kérdésben szereplő második csajra,a kérdésben semmiféle kitétel nem szerepelt komoly kapcsolat illetve gyermekvállalás tekintetében.Ettől függetlenül semmi akadályát nem látnám a cicuskával ezen elképzelések megvalósításának sem ugyanis nem vagyok előítélettel az irányában.


Aki meg itt önértékelési problémáktól és kisebbrendűségi komplexustól fűtve nyilvánul meg dobhat nekem privátba képet a többit meg megbeszéljük :D

2017. máj. 29. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
64%
#15 "Nem vagyok előítélettel az irányában." Csak azért, mert megdugnád. Egy ilyen lányról azt feltételezni, hogy agyhalott és valószínűleg közelebb áll hozzá a prostitúció, mint az egyetem(vagy bármilyen értelmes munka), nem előítélet, hanem reális feltételezés. Értelmes lány nem rakna ki ilyen képet. Persze ki mit vár el egy kapcsolattól, ha valakinek elég a külső..:D Amúgy nem azért mondtam, mert kisebbségi komplexusom lenne, én is csinos lány vagyok, csak elég szomorú, hogy sokan komoly kapcsolatra beérik ennyivel is és nem nézik a belsőt.
2017. máj. 29. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
0%
A 11es első linkes lánya bár valóban cuki nem tetszik a szája és az állkapocs formája.Ha kukacoskodó vagyok akkor sem.
2017. máj. 29. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Komoly választási dilemma elé állítottál mindenkit: Ferrari vagy Lamborghini.
2017. máj. 29. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A legrosszabb ***** válasza:
91%

"Hátrányosabb külsejű..."


Erre belinkel egy bögyös atompuncit. :D Na jó, látom, igazából a nők fejében van gubanc a "hátrányos külső" és az "átlagos" jelzők kapcsán. Bele se merek gondolni, hogy miféle sármos, jóképű, sportos macsóra ordítanák, hogy "te hátrányosabb külsejű rusnyaság"... :D Röhejes az egész.

2017. máj. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Mindkettõ fullos kérdezõ.

Az elsõt személyesen ismerem amúgy fitnesz bajnok.

Grat 13-as,irigység megy neked is làtom.

Gondolom egy tohonya,, van rajtad mit fogni,bölcsész diplomàs,semmi extra csaj vagy,aki nem kell egy igazi piacképes palinak csak max a csóró melósoknak."

Tipikus ideböfögött vàlasz egy nõtõl aki nem tud vàlogatni a pasik között.

Szandi elmondom neked egyetemet végzett,nyelveket beszél,marketing menedzserként dolgozik,plusz több màrka reklàmarca.

És igen bàrmikor el tudom képzelni feleségnek,gyereket soha nem akarok.

Ezerszer õt mint titeket akik max beletespednek a kapcsolatba.

2017. máj. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!